Skocz do zawartości

Fajne motorowery na sprzedaż.Aukcje!


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

za 3000 bym sie skusil na niego jak silnik by byl 100%sprawny ale koles troche przesadzil

 

no wlasnie a jak to jest, dajmy na to ze musze wymienic rame i co mam zrobic jak chcoialbym legalnie to zalatwic?zeby nr. sie zgadzaly??

niemowie o przebitce:PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz przykład przerówbki ktura mi osobiście przypadła do gustu..

 

http://www.allegro.pl/item145760395_simson..._gwiazdke_.html

 

oseńcie sami

 

Ten pszyklad ktury podales napisal jurz lukas w pośće numer 846

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3000 bym sie skusil na niego jak silnik by byl 100%sprawny ale koles troche przesadzil

 

no wlasnie a jak to jest, dajmy na to ze musze wymienic rame i co mam zrobic jak chcoialbym legalnie to zalatwic?zeby nr. sie zgadzaly??

niemowie o przebitce:PP

W papierach masz chyba tylko nr. ramy, więc silnik przekładasz do legalnej ramy i jeździ... Poszukaj w mechanice, albo w przepisach, napewno już było z 10000 razy omawiane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W papierach masz chyba tylko nr. ramy, więc silnik przekładasz do legalnej ramy i jeździ... Poszukaj w mechanice, albo w przepisach, napewno już było z 10000 razy omawiane....

tyle to wiem ale chodzi mi o przelozenie ramy!!bo w tym derbi jest rama do wymiany a silnik akurat jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozna tak bylo zepsuc simsona :icon_eek:

 

nie no .. pomysł ciekawy i w ogóle... ale czegoś jakby brakowało ;>

 

na pewno nie warta tych 2500 :)

..

 

niewiedzieć czemu .. ale jestem przeciwnikiem przerabiania simsonów ;)

 

natomiast nie kumam czemu prawie nigdy po spawaniu wydechu tego NIE MALUJĄ? ; / .. PRZECIEŻ BRZYDKO WYGLĄDA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobił se ktoś i tyle, powiem wam ze az tak zle nie wyglada i troszke pracy ktos musial w to włożyc....ale zeby odrazy STRETFAYTER :):D:D

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...