Skocz do zawartości

Fajne motorowery na sprzedaż.Aukcje!


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do karol0545

W takim wypadku nie potrzebnie zadałeś swoje pytanie, wyśmiewając się w ten sposób z ludzi, którzy robią takie pojazdy. Napisałeś dwa posty i przykro mi, ale gdybyś wiedział, co piszesz zauważyłbyś, że jeden zaprzecza drugiemu :icon_arrow: . Przyznałem, że mnie trochę poniosło. Jednak ja w odróżnieniu od ciebie potofię zauważyć swój błąd i za niego przeprosić :icon_razz: . Ty jednak wolisz iść w zaparte, gubiąc się przy tym we własnych odczuciach. Sory, ale twoje wypowiedzi są cholernie nie logiczne :icon_arrow: . Proponuję również kupić sobie słownik, albo korzystać z http://sjp.pwn.pl.

 

Pozdrawiam Michał :icon_arrow:

 

Do moda sory za spam, ale musiałem. :icon_mrgreen:

Edytowane przez Gudaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIeprzyznam sie zę niewiem co pisz bo wcale tak niejest raz poprostu coś zle napisałem i przyznałem sie do tego i uważam zę ze swojej strony zrobiłem to co trzeba przyznałems ie do tego.

 

Moze skończmy sie juz kłucic bo to od niczego nieprowadzi....Ja będe sie bardziej skupiał pisząc na 4um a ty moze uzywaj troche delikatniejszych sformułowań i będzie dobrze . Ja uważam sprawe za skończoną ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie simal fajny, ale: po co ktos w niego wrzuca takie amory?? przeciez te sprężynki od długopisów z mustanga to sie nadaja do tramploliny, a nie do motora! Zero tłumienia! jeżeli już to podbijanie! a za 1550 jak jest wszystko w rzeczywistosci powymieniane i ma do niego oryginalne amorki tak jak pisze, to może to być dość ciekawa oferta, bo wyglada nawet ładny! :icon_evil:

Edytowane przez markos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...