Skocz do zawartości

Suzuki TL 1000 R (TL1000R)


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

1. Absolutnie idealny - nie ma do czego się przyczepić, celowałbym dokładnie w ten model. W ogóle wydaje mi się, ze jest to stara TL-a forumowego kolegi "MikiTL".

 

 

Zgadza się to moja ex :) Malowanie za moich czasów oryginał, lakierowany tylko kawałek czachy po lewej stronie (pęknięcie 3cm). Przebieg z jakim ją sprzedałem 3 lata temu to 20500km - też oryginał. Sprzęt widzę dalej jest zacny, jeśli o mnie chodzi - polecam w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie jest oryginalne, wychodziły dwa rodzaje czarnego malowania, przykład:

klik 1

klik 2

klik 3

 

 

 

Mam Ohlinsa, model Ohlins SU 806, rzecz jasna z pełną regulacją :) wygląda tak: klik

Miałem sporo szczęścia bo upolowałem sztukę z tym amorem.

Nowy to trochę kosmiczna kasa: klik

 

 

 

Pomysł świetny - a wiesz dlaczego? Bo chcę zrobić dokładnie to samo, ale obawiam się, że dopiero na następny sezon ;)

Jeśli interesuję Cię tylko profeska i nie zal Ci wypie**alać kasy w sprzęta, poczytaj sobie to: German project

 

Powodzenia w zakupie!

 

nie miałem na myśli, że jest nie orginalne , a raczej że był malowany.

brak naklejek serwisowych trochę mi nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest w końcu z tym tylnym amortyzatorem?

Trzeba go wymieniać, bo nie jestem w temacie.

 

Jak ganiałem na poziomie 1:55 to na tył nie narzekałem, trudno powiedzieć jak się temat ma przy szybszej jeździe. Generalnie amorek w TLR jest znacznie lepszy niż w TLS i osobiście nigdy mi tył nie pływał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TLR już mam, teraz zaczęło się doposażenie.

http://www.ebay.co.uk/itm/Suzuki-TL1000R-TL-1000-S-Race-Track-Day-Rearsets-/270778117719?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item3f0ba22e57

Czy te sety z podnóżkami są wyższe niż seria?

 

P.s Miki ostra z niej sucz.

Damn, ileż to kosztuje :icon_eek: . Z opisu wynika, że wyższe i cofnięte.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten TLR to miał być taki dziki, nieokrzesany.

Po pierwszych 20km czuje się zawiedziony, wieje nudą, straszny muł, muszę mu to TRE zamontować i PC, bo to się jeździć normalnie nie da.

Natomiast fajnie wali się w winkle, i tyle plusów.

 

A kto Ci powiedział, że to szatan jakiś? Owszem jak wyszedł to czytałem w ŚM, że masakrator, że z 3 na koło idzie a z 1 to w ogóle ciężko ruszyć bez koła. Po takiej lekturze jak kupiłem pierwszego TLRa też czułem się nieco zawiedziony. Z drugiej strony chyba nie spodziewałeś się czegoś mocniejszego od seryjnej SP2 ? W końcu konstrukcyjnie jest 4 lata do tyłu :) A i jeszcze pytanko - ma takie małe przejście momentu przy ok 8tys. obr? Bo za mojego miał wtedy wyczuwalnie nieco lepszego buta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten TLR to miał być taki dziki, nieokrzesany.

Po pierwszych 20km czuje się zawiedziony, wieje nudą, straszny muł, muszę mu to TRE zamontować i PC, bo to się jeździć normalnie nie da.

Natomiast fajnie wali się w winkle, i tyle plusów.

 

Cóż, zdziwiłbym się gdyby w porównaniu do SP2, TL była bardziej wściekła. Dużo ludzi twierdzi, że TL zaczyna dopiero jechać po włożeniu paru podstawowych pierdoł które m.in wymieniłeś. Warto ją też odchudzić.

 

Trza było brać zx10r. Ta legenda o dzikości TLRa bierze się z tego, że wsiadają na niego ludzie którzy nie latali innymi litrami i wydaje im się że to torpeda.

 

Zauważ, że TL to jest jeszcze motocykl z tamtego wieku. ZX10R wyszła 7 lat po TL-u, więc nie ma co tu porównywać, niewiele było wtedy sprzętów, które podobnie oddawały moc.

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzypienie zawiasu to lozyska w tylnym zawieszeniu a jest ich tam kilka, mozna je nasmarowac a najlepiej wymienic bo nikt tam nigdy nie zaglada. ja u siebie wyciągnąłem nie pamietam jak to sie nazywa ( klapy regulujące przepływ powietrza do airboxa )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...