Skocz do zawartości

Suzuki TL 1000 R (TL1000R)


Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj zabrałem się za wymianę świec w swojej tlrce.

sprawa jest banalnie prosta ale wymaga od serwisującego

dość dużo cierpliwości szczególnie przy plastikach.

ja zrobiłem to tak:

 

- zdemontować siedzenie

- odkręcić dwie śruby mocujące zbiornik, podeprzeć go specjalną podpórką

- zdemontować owiewki boczne, pług, wypełnienie chłodnicy, kierunkowskazy przednie

- odkręcić klakson, odkręcić śruby mocujące górną chłodnice, dolną chłodnice

- chłodnice opuścić swobodnie na duł nie zlewać płynu

 

po zastosowaniu się do tych wskazówek możemy przystąpić do wykręcenia świec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

mam pytanie dotyczące zawieszenia tylnego, czy macie podobny objaw.

zawieszenie dość głośno pracuje tzn. skrzypi zwłaszcza jak się silnik

zagrzeje i zawieszenie od niego.

 

Witam,

 

Obawiam się, że piszesz o fabrycznym problemie TL-ki - po ostrej jeździe tylny amor grzał się i nie pracował tak jak powinien, niestety pozostaje albo wymienić na akcesoryjny albo pogodzić się z seryjnym, w każdym razie nie jesteś pierwszym który zgłasza ten problem.

 

Pozdr

 

P.S - Panowie jak nasze spotkanie?

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Może na wstępie zdradzisz co planujesz?

 

Odnośnie sprzętów:

 

1. Absolutnie idealny - nie ma do czego się przyczepić, celowałbym dokładnie w ten model. W ogóle wydaje mi się, ze jest to stara TL-a forumowego kolegi "MikiTL".

2. Stoi na allegro pół roku, sprzęt jest dofinansowany, ale ludzi chyba odpycha malowanie xeroxa. Dla mnie zagadka.

3. Nie widać lewej strony, może niska cena ukrywa jakąś niespodzianke? Sprzęt też od dawna sto na allegro. Reszta widoczna na zdjęciach - oryginalna, wygląda na to że łącznie z przebiegiem. Pięknę kominy yoshirury.

4. Deliktanie leżał na lewej stronie, ale i tak jest bardzo ładnie utrzymany, wszystko oryginalne.

 

Reasumując - brałbym nr1 -najpewniejsza opcja.

 

Pozdr.

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

1. stan ok. raczej malowany dla porównania http://bikes.88000.org/wallpapers/72/Suzuki_TL_1000-R.jpg - świeża aukcja

2. zmieniane owiewki, doinwestowany ale trochę przechodzony

3. oryginalne malowania - co najmniej 9 miesięcy na allegro mocno zjechał z cena

4. masz niedaleko można zerknąć i trochę utargować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obawiam się, że piszesz o fabrycznym problemie TL-ki - po ostrej jeździe tylny amor grzał się i nie pracował tak jak powinien, niestety pozostaje albo wymienić na akcesoryjny albo pogodzić się z seryjnym, w każdym razie nie jesteś pierwszym który zgłasza ten problem.

 

Pozdr

 

P.S - Panowie jak nasze spotkanie?

Tak jeszcze zapytam,

jaki masz amorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ta z rajchu juz nieaktualna ? Ta czerwona jest na ohlinsie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten http://moto.allegro.pl/suzuki-tl-1000r-tl-gsxr-sv-ducati-gsxr-tl-1000-r-i1721229184.html jest dobrze utrzymany z realnym przebiegiem. Właścicielem jest maniak TL-ek. Jego żona ma bądź miała również TLS. Tu parę fotek: http://www.bikepics.com/members/darotl/99tlr/

pzdr

Edytowane przez kamikazze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

1. stan ok. raczej malowany dla porównania http://bikes.88000.org/wallpapers/72/Suzuki_TL_1000-R.jpg - świeża aukcja

2. zmieniane owiewki, doinwestowany ale trochę przechodzony

3. oryginalne malowania - co najmniej 9 miesięcy na allegro mocno zjechał z cena

4. masz niedaleko można zerknąć i trochę utargować

 

Malowanie jest oryginalne, wychodziły dwa rodzaje czarnego malowania, przykład:

klik 1

klik 2

klik 3

 

Tak jeszcze zapytam,

jaki masz amorek.

 

Mam Ohlinsa, model Ohlins SU 806, rzecz jasna z pełną regulacją :) wygląda tak: klik

Miałem sporo szczęścia bo upolowałem sztukę z tym amorem.

Nowy to trochę kosmiczna kasa: klik

 

To będzie szykowany sprzęt na tor.

 

Pomysł świetny - a wiesz dlaczego? Bo chcę zrobić dokładnie to samo, ale obawiam się, że dopiero na następny sezon ;)

Jeśli interesuję Cię tylko profeska i nie zal Ci wypie**alać kasy w sprzęta, poczytaj sobie to: German project

 

Powodzenia w zakupie!

Edytowane przez Djobeł

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...