Skocz do zawartości

Zamość - o której godz. wyjazd? 07.IV


Rekomendowane odpowiedzi

Tomku wiesz dobrze przecież że do zmarźluchów nie należę :buttrock: (można sobie język połamać na tym zdaniu ;)). Ciekaw jestem czy ktoś z was przy -10*C strzelał z wydechów w otwarte drzwi Knajpy motocyklowej :twisted: :twisted: :twisted: ...? Dla mnie im zimniej tym lepiej - mniej oleju pójdzie, szybciej będzie można jechać bez ryzyka zagrzania... same plusy ;-). Myślę, że mój parch ze swoją mocą nie będzie najlepszym kandydatem na "rzeczone stanowisko" :-/... Gdyby był, to zapewne wziąłbym swoją dziewczynę, by zobaczyła wreszcie w jakim to ja się towarzystwie bawię :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek co do trasy nadwislanka to nie jestem zbytnio za bo latam tamtedy prawie co tydzien i przed zima bylo zle a teraz to jest masakraszczegolnie odcinek do macjejowic. Proponowal bym chyba trase lubelska bo asfalt jest prawie nofka do samego lublina a korki to jedynie przez garwolin ale i tu mysle ze mozna z malym obiazdem pokombinowac. Trasa macjejowice deblin bardzo mila, wisla fajne zakrety.Pomyslcie. Zawsze mozecie na koguta do kazimierza zaleciec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą trasą jeżdżę od blisko 30 lat i to fakt, ostatnimi czasy skiepściła się. Trzeba bardzo uważać na betonkę, jest jej 6 km, płyty się porozchodziły trochę na długości i może być niebezpiecznie na motocyklu, ale tak można spokojnie jechać. Równie malownicza droga i chyba lepszej jakości jest trasa z Góry Kalwarii na Kozienice, później na Dęblin i dalej Puławy, odległość jest ta sama, sprawdzałem kilka razy, mam działkę w Stężycy (tuż przed Dęblinem i jak tam jestem, to często widzę jak ludziska jadą do Kazimierza ) po drodze jest seria naprawdę fajnych zakrętów. Trasa jest luźna a co za tym idzie bezpieczna, więc dla spokoju trasę lubelską możemy sobie odpuścić, jazda będzie spokojna i bez stresowa, że ktoś ci w dupę wjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roponowal bym chyba trase lubelska bo asfalt jest prawie nofka do samego lublina

 

to prawda... trasa lubelska jest w niezlym stanie po zimie.... i od lublina do zamoscia nie bedziecie mieli zle... w samym lublinie troche dziur ale dalej bedzie niezle.... chyba ze zima nie pusci.... ale badzmy dobrej mysli,.... szkoda ze nie moge sie z wami wybrac ... ale niestety studia mi nie pozwalaja.....

pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec, że odszczekuję spod stołu :oops: zarzuty wobec Wiecznego Studenta, własciciela motocykla Ural Sport Turistic.

Zawodnik ten pokazał się w lokalu Dwa Koła przy temperaturze ok. -10 st.C. dosiadając wspomianego motocykla ;) :P :P

 

Co do wyprawy do Zamościa to proponuję żeby każdy zainteresowany napisał o której godzinie może wyruszyć najwcześniej. Wtedy będziemy wiedzieli na którą godzinę ustawiać zbiórkę. Ponadto będe wiedział ile łózek rezerwować i w jakich pokojach. Pod każdym pokojem w Koronie jest garaż w cenie góry. Zatem Ci którzy będą jechali samochodami wioząc dzieci i tbołki, także będą mogli zamknąć swe maszyny na klucz.

Nie wiem jak z czajnikami elektrycznymi w pokojach, ostatnio nie było, a w całm przybytku nie ma czegoś takiego jak bufet czy stołówka. Kolacyjkę i śniadanko robimy we własnym zakresie lub przejdziemy nieopodal do lokalu gdzie można tanio zjeśc jajeczniczkę, pierożki i napoić się czymś gorącym.

 

Porady dla debiutantów.

:arrow: Wziąć zapasową żarówkę do reflektora. Można mieć wszystkie światła przepalone, lecz nie reflektor.

:arrow: Sprey do opon który pozwala dotrzeć do celu w razie przebicia.

:arrow: Blokada tarczy lub inne zabezpieczenie utrudniające działanie złodziejom.

:arrow: Apteczka i opatrunki, nawet podczas delikatnej gleby rękawiczka może się poddac podłożu i dłoń doznaje uszkodzeń.

:arrow: Długa kominiarka i chustka na szyję, np. arafatka zeby zawiązac pod kaskiem. Jest dużo cieplej.

 

Kto ma cos do dodania, prosze pisać. Jeszcze coś dodam lecz musze odejść od kompa.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

ja mógę jechać choćby i o 12., preferowałbym w mierę wczesny wyjazd gdyż nie lubię jeździć po ciemku ze względu na obecny stan dróg.

 

Arrow Długa kominiarka i chustka na szyję, np. arafatka zeby zawiązac pod kaskiem. Jest dużo cieplej.

 

ja tą zimę przejeździłem stosując taką 'kominarkę' z pianki do nurkowania, głowa/szyja nie marźnie nawet przy -15 (sprawdzone ;) )

moim zdaniem może się też przydać dodatkowa para rękawiczek pod rękawice do jazdy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...