Skocz do zawartości

Zamość - o której godz. wyjazd? 07.IV


Rekomendowane odpowiedzi

ZMIANA TERMINU WYJAZDU NA 7,8,9 KWIETNIA. BRAĆ POPRAWKĘ CZYTAJĄC WĄTEK.

Kto może wyjechać w piątek w południe a kto wieczorem?

 

Mam plan który kiełkuje od jesieni, by wybrać się ze Stolycy do grodu Zamoyskiego.

Proponuje następujący plan operacyjny (wersja dla Warszawiaków):

- Piątek 07.IV zbiórka na stacji Statoil na Gocławiu przy ul. Fieldorfa

- Wyjazd "nadwiślanką" żeby nie pchac się w piątkowe popołudnie na szosę lubelską. Postój na siusiu, paliwko i ciepłą herbatkę w Lublinie, następnie dzida na Zamość.

- Meta w hotelu Korona (póltorej gwiazdki), gdzie jest czysta pościel, garaże zamykane na klucz pod każdym pokojem, prysznice i ciepła woda. W drodze do Lwowa w sierpniu nocowaliśmy tam i było okej.

- W piątkowy wieczór impreza integracyjna, jeszcze nie wszyscy mogą się znać.

- Sobota rano (pojęcie względne) idziemy w miasto i zwiedzamy, ponoć jest co zwiedzać.

- Sobotni wieczór poprawiny integracyjne - w razie gdyby nie wszyscy się poznali :D

- Niedziela rano (pojęcie mocno względne) zwiedzamy resztę i po obiedzie wracamy do domu.

 

Co Wy na to?

Kulik.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokąd?

Co do chlania, to ja jestem niepijący, dziewczyny są niepijące, podobno Yaco jest także niepijący :)

Ale zawsze możesz dołączyć do grupy i się integrowac techniką dowolną :D

Zapraszam wszystkich którzy chcą w stanie dowolnym, zwiedzić Zamość. Nie widze przeciwwskazań ;)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że Zamość znajduje się w moich planach wycieczkowych już od ix lat, a nadaża się okazja wreszcie ruszyć tyłek nie solo, to jestem chętny na wypad i się integrować. Bendem, jeśli nie będzie jakiegoś kataklizmu.

 

PS. Żona mi pozwoliła :mrgreen: , to została jeszcze tylko pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haaa bedziecie w moich stronach /Tomaszów Lub/ jak odbiorę moto z srewisu i zdąze go zarejestrowac tez sie piszę, hummm a moze jesli pogoda bedzie znosna mały wypadzik na "szumy" mysle ze warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie powstrzymuje tylko pogoda i kasa. Ale kasa sie znajdzie więc zostaje pogoda :] Przelotowa w granicach 100 zapewne bedzie wiekszosci przeszkadzała.... Jeszcze tylko pytanie, ile to jest kilometrów i jaką drogą jest plan podróży?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...