Skocz do zawartości

Zamość - o której godz. wyjazd? 07.IV


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

...no dobra to i ja sie zapisze... bo Natalia mi kazala :-)

ja oczywiscie chcialbym zostac wpisany na liste ekipy niepijacej................zart :-)

 

a tak na powaznie to fajnie ze termin ulegl zmianie, bo na poprzedni raczej bym sie nie wyrobil z uzbrojeniem dl-ki w osprzet typu 'gmol' i temu podobne; ...jak rowniez virowki tez pewnie przygotowac do sezonu nie dal bym rady

...a i druga sprawa... czy ktos wie czy istnieje droga nr 74 pomiedzy miejscowoscia Frompol a Szczebrzeszynem?

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo osób już się uzbierało, dlatego też proponuję zrobić listę chętnych. Chętnie się tym zajmę, piszcie do mnie na PW swoje nicki i ilość osób, wtedy będzie można dokonać rezerwacji centralnie, może uda się coś utargować z tytułu grupy zorganizaowanej? :twisted: . Listę podam pod koniec miesiąca i b ędziemy dalej aktualizować. Rezerwacji dokonamy na tydzień przed wyjazdem lub coś koło tego. Jeśli będą jakieś uwagi, chętnie przeczytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtasik będzie pomagał w rozmowach z ewentualnymi cudzoziemcami, jako Społeczny Przedstawiciel Komitetu Integracji Europejskiej z praktyką :)

 

Natalia niech jedzie na własnym, bo plecaczka pewnie będę miał jeżeli motocykla sobie nie kupi do wyjazdu. Tylko bez scen zazdrości proszę!

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia niech jedzie na własnym' date=' bo plecaczka pewnie będę miał jeżeli motocykla sobie nie kupi do wyjazdu. Tylko bez scen zazdrości proszę![/quote']

 

no nie.... załamię się psychicznie jak zobaczę Cię z plecaczkiem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz a wybierasz sie GS-em z agrotjuningiem?

 

Ja włąśnie ze Złotą rozmawiam co by tez sie wybrac - tylko kufry zamawiam do DL-a bo jak nie przyjda to DragStarem pojadę - też dobrze swoą drogą - chyba ze ktos go wczesniej kupi.

 

Ekipa co się zapowiedziala jest pierwsza klasa - POZDRAWIAM - tak więc nie jechać wstyd :)

 

Pozdro jeszcze raz

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide tańczyć murzyńskie hop-siupy w intencji dobrej pogody :mrgreen:

 

 

od indianskich hop siupow to ja tu jestem !!!! :)

 

[ Dopisane: 15-03-2006' date=' 11:04[/i'] ]

a tak poza tym to ja sie chetnie wybiore :(

 

-pije bardzo malutko jak koliberek 6 razy tyle ile waze :D

-jezdze w trasie z zawrotna predkoscia 70-90 km/h

-bede jechal narazie sam o dowolnej godzinie :D

-agrsji zero chyba ze sam sie bede autokarcil (ech...uwielbiam powiedziec do siebie suczko i uderzyc sie pasem po plecach )

FXST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide tańczyć murzyńskie hop-siupy w intencji dobrej pogody :mrgreen:

 

 

od indianskich hop siupow to ja tu jestem !!!! :)

 

Hyhyhyhy

Ty jesteś szaman od ognisk, a nie od pogody... :(

 

Jestem za tym, aby któregoś dnia(wieczoru) spotkać się przy piwku i omowić wszystkie kwestie w tzw. realu (ale tylko do piątego browara, bo później może być problem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-jezdze w trasie z zawrotna predkoscia 70-90 km/h

Mi taka prędkość pasuje wręcz niebywale ;). Może da się skleić taką grupę fałmaks 90km/h? Możnaby wcześniej w piątek ruszać. Są chętni weteraniarze, slow riderzy, endurowcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przestawiamy na łykend 7,8,9 IV. Pasi?

No i cały misterny plan w pi.du :)

5 kwietnia wyjeżdzam "do roboty", więc się z wami nie wybiorę.

Bardzo żałuję , miałem nadzieję na fajny wypad "pod okiem" Instruktora, i poznanie fajnych ludzi, ale niestety. :-x . Nie tą razą jeszcze ;)

Wygląda na to, że sezon w tym roku to ja póżna zaczne..motyla noga :)

Życze wam miłej wycieczki i będę czekał na relacje na forum ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...