Skocz do zawartości

Cagiva W8 125


Rekomendowane odpowiedzi

witam, moj kolega kupił na handel taki motocykl, szukam informacji na jego temat, w necie niewiele znalazłem, czy ktos miał z nim do czynienia? jak z awaryjnością? jaka moc? itd z góry dzieki za pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sugeruj sie bikez tam pisza bzdury szukaj info na oficialnych stronach producenta

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przyjemność posiadać taki motorek od miesiąca. Z uwagi na pogodę nie miałem okazji za dużo pojeździć więc o prowadzeniu nic nie powiem. Trudno znaleźć jakieś informacje w sieci na temat W8. Producent też nic nie zamieścił. Z tego co się zorientowałem W8 występowała w dwóch wersjach silnikowych: PRO - chłodzona cieczą o mocy ok. 30-35KM i Unlimited - chłodzona powietrzem 15-20KM (w zależności od źródła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, a Ty jaka masz wersję? podoba Ci się ten motorek?

 

Kolega ma wersje chłodzoną powietrzem, rok 2000, stan idealny z dokumentami, dzisiaj przyjechała z niemczech, cena atrakcyjna, jezeli ktos jest zainteresowany to na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejzeniu filmiku naszła mnie ochota na przetestowanie tego moto :D Ogólnie motorek wygląda na trwałe, porządnie zrobione enduro, silnik prosty i niezbyt wysilony, wiec to tez duza zaleta bo można długo bezawaryjnie śmigać. Ustalilismy z kumplem, ze cena za niego to 3900zł. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widziałem wersję unlimited 1996r za 2800zł

 

Na tej aukcji nie jest sprzedawany motocykl, tylko jedna śrobka od niego, a cena nie wynosi 2800zł tylko 2800 peso kolumbijskich lol :D:D Niezly wałek.

 

http://allegro.pl/item89266154_cagiva_w8_1...dobre_rece.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj qmpel ma Cagive W8 chlodzona powietrzem z roku 2000. Bardzo dobry motor. Swietnie sie prowadzi jest krotki co pozwala na lepsza kontrole motorku w zakretach i w locie :-D Co do awaryjnosci to on narazie tylko zmienil uklad napedowy i oponke. Przy silniku nic nie robil. Chcesz wiecej info napisz :-)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...