Skocz do zawartości

KONGRES


Gość Fellini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jest okazja pojechać i czegoś się dowiedzieć - to trzeba jechać.

Bo potem będzie tak jak z biadoleniem na rząd i parlament. Najwięcej biadolą ci co na wyborach nie byli.

Dlatego ci którzy nie mają zamiaru jechać niech nie biadolą że jedni są dobrzy a inni to bandyci.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, KONGRES! Wielkie słowo!

 

To proszę moderatorów o przesuniecie informacji o zlocie u sierżanta do działu NAJWAŻNIEJSZE, bo to nie zwykły zlot, ale I PLENARNY ZJAZD EKG

no i przez szacunek dla siwych włosów uczestników nie może być w zwykłym dziale "zloty"

:D

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Zosiu mylisz pojęcia .

Historia polskiego ruchu motocyklowego nie ma żadnego związku z MC i dlatego nie bądzie miło????

 

[ Dopisane: 05-03-2006, 19:46 ]

sorry??? ( będzie )

 

 

Zosiu hołdy oddaje się takim osobą które odeszły ze sceny motocyklowej na zawsze a watro o nich pamiętać bo one też coś wniosły w budowanie ruchu motocyklowego w polsce.

 

Pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje stowrzyc osobny dzial na forum pt "Kongres"

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

nie obchodzi mnie jakis tam kongres, nic mi on nie dal i nie da - sprawa jest wazna tylko dla ludzi z MC i chcacych do nich nalezec, wiec niech zajmuje wazne miejsce na ich forach, a tu wystarczy informacja w dziale zloty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fellini

Niepotrzebna afera. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo pojawi się na forum baner " Nur fur Niezrzeszeni". To tak ma wyglądac ta "wolność" której tak bronicie? Jak juz ktoś zauważył, kto chce, ten pojedzie. Dlaczego umieściłem ten temat w "przy piwie" to wyjasniłem w poście który za wolą Dominika trafił do oczyszczalni.

 

Nie rozumiem, czemu się denerwujecie, że Dominik przesunął temat do zlotów i imprez.

To nie nerwy tylko zdegustowanie. Jakoś nie zauważyłem wcześniej tak sprawnego i restrykcyjnego działania ze strony moderatorów jak w przypadku tego tematu. Dział Zloty jest OK. Wydaje mi się tylko że reakcja moderatora ma syndromy alergii. Dział "przy piwie" jest działem najczęściej odwiedzanym i jednocześnie nie ma tu sztywnych reguł tematycznych, loozik, więc jeżeli uznałem, ze tam chcę umieścić ten temat, to wolno mi czy nie? Czy kogoś tym obraziłem? Klepanie o imprezie w Borkach w tym dziale jakoś nikogo nie dręczyło przez dluuugi czas. Nawet sami moderatorzy zabierali głos i wklejali fotki. Czyżby i oni nie wiedzieli, że tak jest be?

 

 

Zamieszczony przeze mnie tekst jest tylko informacją. Nie jest on nawet mojego autorstwa. Jest to tekst organizatora, czyli SRMC.

Lokalizacja: Twierdza Modlin, ta pod Warszawą.

Generalnie jeżeli ktoś jest ciekaw tematów to namawiam do kontaktu bezpośrednio z organizatorem. http://www.steelrosesmcwarszawa.com

 

Sądzę, że nikt nie zostanie potraktowany niepoważnie jeżeli tylko zwróći się z poważnym zapytaniem i to w dowolnym temacie. Może dla zwykłej ciekawości zweryfikujecie swoje sądy i uogólnienia o ruchu MC. Ostatnimi czasy w tym świecie zaszły i zachodzą wielkie zmiany. Jeżeli tylko ktoś chce wiedzieć coś z pierwszej ręki a nie na zasadzie "Tata a Marcin powiedział..." to jest to okazja. Można też dla zwykłego pogadania w mniej oficjalnej atmosferze, kontaktowac się z lokalnymi klubami MC na codzień, niekoniecznie na Kongresie. Kongres jednak przede wszystkim służy załatwianiu spraw.

 

[ Dopisane: 05-03-2006, 20:05 ]

sprawa jest wazna tylko dla ludzi z MC i chcacych do nich nalezec

.....tia...czytanie ze zrozumieniem... ;)

 

[ Dopisane: 05-03-2006, 20:09 ]

Bodzyn to przeleć się bracie po wszystkich tematach wpisanych na tym naszym "forum motocyklistów". jakbys tak chciał przenosić wszystkie na odpowiednie dla nich fora to by ci netu zabrakło. Proponuję pójść dalej. Stworzyc osobny dział na 4Um pt: ' Tematy nie pasujące Bodzynowi"

.......bez urazy, pozdrawiam :D

 

[ Dopisane: 05-03-2006, 20:11 ]

Wniosek generalny: Jak widać po dyskusji która się wywiązała, temat jednak bardziej pasuje do "piwa" niż do zlotów. Jak zwykle życie moderuje...eeeee...weryfikuje wszystko. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta cala dyskusja pachnie kompleksem MC (Malego Czlonka) - nie mylic z innym znaczeniem tego skrótu 8)

 

Temat jest umieszczony w najlepiej do tego pasujacym miejscu a gloryfikowac cos co jest tylko malym procentem wszystkich motocyklistów to juz lekka przesada.

Jakos te osoby ktore najbardziej sie zasluzyly dla polskiego motocyklizmu nie musialy sie dowartosciowywac w roznych subkulturach i w jezdzie, zwiedzaniu, propagowaniu jednosladow znajduja cos znacznie wartosciowszego iprzekazuja znacznie wiecej wzorcow i wartosci nastepnym pokoleniom.

Informacja byla zbyt wazna zeby zaginela w innym temacie a kazdy interesujacy sie motocyklizmem nie tylko piciem piwa zaglada do tego tematu.

 

Moderatorzy sa po to aby pilnowac i rozdzielac po dzialach i to jest ich praca i robia to za darmo kiedy inni przychodza sobie na gotowe i tylko pisza i czytaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi Satriani, albo nie chcesz rozumiec tego co czytasz albo nie rozumiesz tego przez swa nieuwage, od razu mowie z miejsca ze do Felliniego nie mam pretensji o to ze zamiescil taka informacje, ale:

 

Maniek6r  

- i znowu sie zaczyna tylko co, bo dokładnie nie wiem co ma się zacząć.

 

dyskusja o MC na temat ich wyzszosci nad innymi-temat zamkniety, bez wiekszej zgdnosci.

 

 

forum dla ludzi niekoniecznie zrzeszonych, to czemu należy to traktować wyjątkowo ale co traktować wyjątkowo i kogo

 

no sam napisales ze trzeba traktowac kongres bardzo powaznie bo sklada sie hold- i problem jest dla kogo i kto ma go skladac!!!! Posrednik informacji czyli Fellini, napisal ze Kongres dotyczy sceny MC i ludzi w tym sie interesujacych , wiec czemu forum ludzi "niezrzeszonych" ma skladac jakikolwiek HOLD JESLI ICH TA SCENA NIE DOTYCZY -> kumasz juz baze czlowieku????

 

 

- piszesz o oazie MC i uniknięcia buntu, jakiego buntu chcesz uniknąć, sorry ale ja ciągle mówię o pojęciu KONGRES powtarzam KONGRES.  

- czego dotyczy Kongres to ja doskonale wiem cyt. oraz wszystkich zainteresowanych tematyką motocyklową tak napisał Fellini a ja jestem właśnie taką tematyką motocyklową zainteresowany a nie oazą MC

 

do tego wypowiem sie ogolnie:

bunt.-czyli inaczej dyskusja przeciwko prawom MC, ktore niezrzeszonych dziwia.

 

oaza MC, jakbys umial czytac to bys sie domyslil, ze na pewno wiele ludzi nie chce aby TO FORUM stalo sie jedna ze swiatyn MC, aby na kazda informacje o ich zlotach, kongresach reagowac specjalna otoczka na forum.

 

- godne miejsce na forum, już był taki temat MC, czy ja napisałem że jestem zainteresowany kongresem MC kto znajdzie to w temacie Kongres dostanie 100 Euro nagrody.

 

tu sie gubisz kolego-napisales o godnym miejscu, chyba nie zaprzeczysz, ale to ze jestes nim zainteresowany, to chyba nikt nie oznajmil.

 

- a kto tu mówi w tym temacie o MC, sorry ale to wy przedstawiacie temat MC.

 

sorry, ale to ta informacja mowi o MC, a nikt przeciez by sobie nie wymyslil tego.

 

Przynaj sie ze nie umiesz wybrnac z argumentow i stawiasz tezy na tezy juz postawione.

 

Co do tego calego holdu to cos Ci powiem- kiedys ksiadz w kosciele powiedzial, ze jak nie chcesz obrazac Chrystusa nudzac sie w tym budynku, to lepiej sie pomodlij w domu na fotelu, ale z serca.

Oczywiscie napiszesz co ma piernik do wiatraka, wiec od razu tlumacze:

Jesli forum poczuje ze trzeba zlozyc HOLD POLSKIEMU RUCHOWI MOTOCYKLOWEMU , to zrobi to we wlasnym zakresie, moze nawet poparte to bedzie ostra stypa, ale nie mow ze trzeba tylko i wylacznie oddawac hold na kongresie, bo jak widze jestes niezrzeszony, a zajadle bronisz tego kongresu , tylko w sprawie tego HOLDU!!!

 

[ Dopisane: 14 ]

PS podpierajac juz wypowiedzi innych, dla czlonkow TEGO FORUM , informacja o kongresie jest umieszczona idealnie!!!!!

 

[ Dopisane: 14 ]

Zosiu hołdy oddaje się takim osobą które odeszły ze sceny motocyklowej na zawsze a watro o nich pamiętać bo one też coś wniosły w budowanie ruchu motocyklowego w polsce.

 

a kogo miales tu na mysli i co dokladnie Ci ludzie czynili??

 

Dla mnie to mowa jest o ministerstwie infrastruktury, drogowce, WORD, firmach ktore dostosowuja modele motocykli do danej nawierzchni oraz robotnikach ktorzy budowali drogi , ktore maja teraz koleiny i strach sie wychylac na moto z duza predkoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fellini
PS podpierajac juz wypowiedzi innych, dla czlonkow TEGO FORUM , informacja o kongresie jest umieszczona idealnie!!!!!

.....czyżby WSZYSCY członkowie tego forum napisali do Ciebie w tej sprawie na PW? :D

 

[ Dopisane: 05-03-2006, 21:00 ]

Pomieszano dwie sprawy.

 

1. Kongres

2. Reakcję Dominika

 

Nie chce już mi się gadać w tym temacie.

Generalnie widzę, że wiele osób ma tutaj MC-fobię.

A po co?

Nie rozumiem. :roll:

 

Aby podsumować.......informuję w odpowiednim tym razem miejscu:

Będzie Kongres.

Kto chce ten się dowie reszty.

Tylko błagam, nie piszcie więcej....że MC uważają się za lepszych od innych, że są zamknięci w sobie i olewają niezrzeszonych.

 

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....czyżby WSZYSCY członkowie tego forum napisali do Ciebie w tej sprawie na PW?

 

Fellini, widzisz to sie nazywa zaufanie :D

i zebys nei mial watpliwosci, nic nie mam do kongresu, jak pisalem w innym temacie, szanuje to ze sie czemus poswiecacie, mimo roznych efektow, ale tylko mam zarzuty do wypowiedzi Satrianego ktory widocznie ne zrozumial tresci zamieszczonej przez Ciebie informacji.

Z pelnym szacunkiem dla tych ktorzy kochali i kochaja moto i jeszcze jezdza albo juz nie ( ci tworzacy ruch motocyklowy) , ale trzeba wiedziec gdzie jest granica. MC chce zeby szanowano ich prawa, to niech MC czy ich zwolennicy szanowali prawa tego forum, ktore jest ogolne traktuje strukture MC i ich dzialania TYLKO formalnie i informacyjnie. Pozdrawiam ;) PS. zobacz Fellini, jaki ja jestem tolerancyjny, a tez naleze do MC :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek6r wszystko w porzo ale piszesz do starszej osoby od siebie i troszke w niektorych mometach przedobrzyłes ... (takie moje odczucie)

 

 

kumasz juz baze czlowieku????

 

 

jakbys umial czytac to bys sie domyslil

 

 

Przynaj sie ze nie umiesz

 

P.S co do tematu mysle ze umieszczony dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, a moze jeszcze bedziemy mowili na Pan/Pani. Jak idziesz na gielde to do handlarza mowisz na Ty mimo ze jest starszy, tutaj badzmy kolegami, lub znajomymi. Zreszta to z przyzwyczajenia, niektorzy moi koledzy maja wiecej lat od Satrianiego, nie czuje tutaj dyskomfortu.Wiesz, szacunek a kultura to rozne pojecia, ja traktuje tu kazdego na rowni :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek6r wszystko w porzo ale piszesz do starszej osoby od siebie i troszke w niektorych mometach przedobrzyłes

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D

 

Zeby nie bylo nieporozumien: informacja o Kongresie przeniesiona zostala prawidlowo, nie wiem czemu Dominik mialby sie z tego w ogole tlumaczyc.

 

PS: cale to forum ma lekka fobie na punkcie MC...

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek6r tak dokładnie widzę że jest w tekscie słowo FREE GROUP oraz wszystkich zainteresowanych i wybieram te dwie opcje ta pierwsza mnie nie interesuje podaje skrót SR.

Wolne grupy mnie interesują i utrzymuję z nimi kontakty, łącznie z resztą zainteresowanych czyli powiedzmy nienalężącymi do żadnego klubu.

Fellini napisał tak kolego:zaprasza kluby MC, FREE GROUP, oraz wszystkich zainteresowanych tworzeniem i tematyką klubów motocyklowych a tematykę tworzą nawet ludzie na forum itp. a nie tak jak ty to napisałeś KONGRES DOTYCZY SCENY MC I LUDZI W TYM SIĘ INTERESUJĄCYCH to są duże różnice.

Dyskusja nad wyższością MC zapadła wiele lat temu w Stanach Zjednoczonych, Anglii itd jeżeli chcesz wiedzieć a nie u nas.Po obaleniu powiedzmy komunizmu w naszym kraju pojawiło się zjawisko MC na skalę krajową i ten ruch rozwija się u nas od początku lat 90 - tych

Forum dla ludzi niekoniecznie zrzeszonych, to czemu to należy traktować itd to ty napisałeś i miałeś mi na to odpowiedzieć post o 15.48.

Ja napisałem o Kongresach PRM kolego a nie o Kongresach MC a to duża różnica.

 

Kongres też jest pewnego rodzaju hołdem składanym dla histiorii polskiego ruchu motocyklowego i powinien mieć godne miejsce na forum, tak i dalej to mówię ale tylko i wyłącznie Kongres PRM.

Ten Kongres odbył się poraz pierwszy ponad 26 lat temu to polski ruch motocyklowy nasz polski nie żaden tam zachodni szajs.

Ty chyba naprawdę śmieszny jesteś pisząc - a kogo miałeś tu na myśli i co dokładnie ci ludzie czynili DLA MNIE TO MOWA O DROGÓWCE , WORD

 

Kolego zapomniałeś i dalej zapominasz o ludziach którzy coś zrobili w tym kraju jeżeli obaj myślimy o naszej polskiej scenie motocyklowej.

Odnośnie oazy o której napisałeś to takiej na forum nie będzie, bo prędzej to padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...