Skocz do zawartości

KONGRES


Gość Fellini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie .Czy ja pisze ze MC sie domaga ?? domaga sie Satrini6 nie wiem jakie sa jego zwazki z MC bo nie ma w podpisie informacji

- ten temat powinien ograniczyc sie do informacji o tym ze takowy kongres sie odbedzie - ewentualnie zainteresowani moga sie umawiac na wyjazd - i na tym koniec a tu co ?? typowa polska mentalnośc - jeden domaga sie specjalnego traktowania kongresu a dla innych to jest powód do dyskusji na 20 stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doslowne to nikomu nic nie wytlumaczyles' date=' ktos w nerwach nawet zapytal to napisales ze nie chce Ci sie tlumaczyc, to po co ten temat byl.[/quote']

nie no k.... ludzie.

ale robicie problemy. przyjeba... sie do Felliniego tak jak przyje... w temacie o MC. Nie jestem czlonkiem zadnego MC ale doskonalem zrozumialem to co pisal Fellini i nie widzialem tam nigdzie braku wytlumaczenia. A ze nie chcial Wam tlumaczyc to dlatego ze nie kumacie co sie do Was pisze. A jak Wam ktos proboje cos napisac po raz 3 to sie okazuje ze on w kolko miele to samo i bla bla.

Witki k... opadaja.

a juz zrobienie problemu z przeniesienia tego tematy do Zlotow to juz k.... totalnie nie rozumiem. nie bzykaliscie ostatnio czy co??

 

az mi sie zachcialo zapisac do jakiegos MC normalnie bo widze ze niezrzeszeni zachowuja sie jak obrazalskie mimozowate licealistki

 

:mrgreen: ;)

bez urazy nikogo osobiscie nie chce urazic

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........no ja rozumiem że to dla Ciebie może nie być tak ważna sprawa jak "zlot" pod Kolumną Zygmunta Spoko. Twoja wola. Przecież nikt Cię nie namawia do jazdy na Kongres. Tak samo jak mnie nikt nie namawia do bujania się na obcasach pod Kolumną. Ty sie bujasz pod kolumną ja jadę na Kongres. Każdy robi co chce. Wolność jest' date=' nie? Tyle że ja nie napadam na forum tych którzy się na Placu Zamkowym lansują [/quote']

 

ciekawe jest to co piszesz, jeszcze tam nie bylem ale moze w tym sezonie tam podjade (jestem w takim wieku, ze moge sie jeszcze lansowac), chociaz szczerze, to wole jezdzic sam 8)

Nie sadze ze w jakims poscie na kogos napadlem - juz drugi raz wystepuja tu problemy ze zrozumieniem moich postow :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie nieco poniosło' date=' tak jak kiedyś z "przysraniem" Mańkowi za avatar, który w sumie chyba dla jaj zamieścił (bo na miły Bóg nie wierzę, że tak w realu wygląda ), ale nie wykazał poczucia humoru, a ja za daleko wtedy pojechałem. [/quote']

 

jak nie wykazalem?? odplacilem sie za swoje i tez nie wykazales poczucia humoru i jestesmy kwita :P peace ;)

 

[ Dopisane: 14 ]

ciekawe jest to co piszesz' date=' jeszcze tam nie bylem ale moze w tym sezonie tam podjade (jestem w takim wieku, ze moge sie jeszcze lansowac), chociaz szczerze, to wole jezdzic sam[/quote']

 

szkoda, tez mialem tam zajrzec, ale tam golebie nie obsraja moto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fellini
ciekawe jest to co piszesz' date=' jeszcze tam nie bylem ale moze w tym sezonie tam podjade [/quote']

 

szkoda' date=' tez mialem tam zajrzec, ale tam golebie nie obsraja moto??[/quote']

 

...czyżby syndrom "M jak Miłość" i innych citkomów? Jak zapytasz....... to nikt tego nie ogląda, uchowaj Boże :roll: ,...... ale jakoś wszyscy są na bieżąco z fabułą i wiedzą o co chodzi? Oczywiście przez czysty przypadek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fellini
ale w końcu kiedy jest ten zlot w Pcimiu Dolnym' date=' o którym jeden z kolegów wspominał? Lubię zloty...[/quote']

...Staszek...skup się...zloty to tak........ale......to zlot u Zuzi :ehz: . Tam może być niebezpiecznie :rolleyes2: . Tuz obok zlotu jest Mc Donalds. :roll:

 

[ Dopisane: 08-03-2006, 12:51 ]

..... a poza tym nikt Ci nie będzie przecież mówił co Ci wolno jeść a czego nie. ;) No chyba że Twój dietetyk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzyn napisał:

ciekawe jest to co piszesz, jeszcze tam nie bylem ale moze w tym sezonie tam podjade  

 

 

Maniek6r napisał:

szkoda, tez mialem tam zajrzec, ale tam golebie nie obsraja moto??

 

 

...czyżby syndrom "M jak Miłość" i innych citkomów? Jak zapytasz....... to nikt tego nie ogląda, uchowaj Boże  ,...... ale jakoś wszyscy są na bieżąco z fabułą i wiedzą o co chodzi? Oczywiście przez czysty przypadek

 

nie wiadomo z czym sie droczysz :? nie widzisz ironii wobec Ciebie?? :roll: PS skad znasz tytuly tak szumnych seriali, czyzby jeszcze Pani Domu stanowila Twoja recepcje na zycie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się Felliniego, jakbyście nie mieli nic lepszego do roboty! Nie wiem, czy to syndrom zbyt długiej zimy, ale ostatnio forum zmieniło się w ring, gdzie każdy szuka sobie jakiejś okazji do "wyżycia się"(zaraz przeczytam mądre rady, że jak mi się nie podoba, to wynocha).

Facet zamieścił ogłoszenie dla zainteresowanych i tyle. Jak kogoś to nie interesuje, to niech się odwali i nie tworzy niepotrzebnych konfliktów, a jak ma depresję, bo dawno nie jeździł, to niech idzie do garażu i zrobi sobie sesję terapeutyczną przy swoim motocyklu!

 

 

Fellini, daj znać, czy będzie coś o przyjmowaniu kobiet do klubów, bo moja druga połówka też się wybiera ze swoim klubem(Drako) na kongres, ale z nim nic nie załatwię-bab nie było i nie będzie w klubach. Może ty pomożesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fellini
nie wiadomo z czym sie droczysz nie widzisz ironii wobec Ciebie?? PS skad znasz tytuly tak szumnych seriali' date=' czyzby jeszcze Pani Domu stanowila Twoja recepcje na zycie [/quote']

.....O Jezu, to wy tylko ironicznie? Eeee...a ja sie tu napinam i napinam....juz chciałem na siłownie lecieć......ale mi ulżyło....... ;)

"Pani Domu"...hmmmm...A skąd znasz tytuły tak szumnych wydawnictw? Czyżby ŚM już Ci nie wystarczał? :roll:

Czepiacie się Felliniego' date=' jakbyście nie mieli nic lepszego do roboty![/quote']

....Blanka, dzięki za odsiecz :buttrock:

. W sumie spoko, przynajmniej coś się dzieje. Ja tam w sumie lubie takie "przepychanki". Jakby się człowiek ze wszystkimi zgadzał to by nudno było. :buttrock:

 

Fellini' date=' daj znać, czy będzie coś o przyjmowaniu kobiet do klubów, bo moja druga połówka też się wybiera ze swoim klubem(Drako) na kongres, ale z nim nic nie załatwię-bab nie było i nie będzie w klubach. Może ty pomożesz [/quote']

..No...tego...ten...Chyba muszę Cię zmartwić. Jest jeden "damski" klub poukładany z Kongresem - polski chapter North American AMAZONS, czyli popularne Amazonki. A poza tym .... posucha :P Wątpie żeby coś nowego powstało za zgodą Kongresu.

Co do kobiet w "męskich" klubach... doświadczenia w temacie mają ludzie w Eagles FG. Od dawna próbowali uzyskać zgodę Kongresu na ubranie swoich kobiet w kolor. Jeżeli temat dla Ciebie jest ważny, to dam Ci namiary. Ale taka moja rada...na cholerę Ci to? To nie jest tak, że założy sie kolor...i nic się nie zmienia, tylko jest bardziej kolorowo...zastanów się..mówię całkiem serio. Nie trzeba miec kamizelki z kolorem, żeby miec radość z jazdy i przyjaciół wokół. Nie podchodź do tego ambicjonalnie, tylko racjonalnie. Raz jeszcze zapytam... Po co Ci to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee...a ja sie tu napinam i napinam....juz chciałem na siłownie lecieć......ale mi ulżyło.......

 

rozumiem ze juz nie te lata...

 

 

"Pani Domu"...hmmmm...A skąd znasz tytuły tak szumnych wydawnictw? Czyżby ŚM już Ci nie wystarczał?

 

dzisiaj twardziele nie czytaja SM tylko Pania Domu, polecam, nauczysz sie zmywac i w ogole.

 

 

W sumie spoko, przynajmniej coś się dzieje. Ja tam w sumie lubie takie "przepychanki". Jakby się człowiek ze wszystkimi zgadzał to by nudno było.  

 

widzisz jak sie rozumiemy, jak MC to przepychanki :lol: ja jestem w MC i tez przyczyniam sie do zadymy. Pozdrawiam motocyklowych kiboli :P :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...