Skocz do zawartości

Wady i zalety zlotów motocyklowych organizowanych w polsce.


atrian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to samo co trzeba usprawnić na zlotach poza granicami naszego kraju od wschodu po zachód.Nie ma zlotów idealnych zawsze komuś coś będzie nie tak...jak to mawiali starzy Beduini z Łomży: "jeszcze się taki nie urodził co każdemu dogodził"

 

p.s.

Powyższe stwierdzenie opieram na własnych doświadczeniach :-)

 

p.s.

Cały czas mowa o sprawach organizacyjnych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co kto oczekuje od zlotu. Jeden (ja i Fabio pewnie też :P ) nachla się browarami i bedzie opowiadał na jakim zajebistym zlocie był , drugi wróci zły bo po 22:00 ktoś odpalił motocykl i on nie mogł spać :P . Kiedyś byłem na zlocie naprawdę profesjonalnie zorganizowanym. Pełna ochrona, miła atmosfera, koncerty, fajy osrodek a jakiś klient mówi "fajny zlot ale brakuje mi tu stoisk z gadżetami do motocykli". W prówaniu do różnych zagranicznych zlotów (na któtrych miałem okazję być) u nas wcale nie jest źle. Trafiają sie spendy gdzie organizator sam wóde roznosi a głowna atrakcja to kac gigant o poranku ale są tez imprezy gdzie naprawdę niema się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Fabio-------- pytanko do ciebie co cię najbardziej denerwuje podczas imprezy zlotowej co byś zmienił gdybyś był współorganizatorem jakiegoś zlotu.

 

[ Dopisane: 25-02-2006, 20:05 ]

DZIKI powiedział że poprawiłby skuteczność ochrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest klika typów zlotów starego typu gdzie jest katusza motorów, muzyka, picie, kiełbacha, a rano bałagan, ludzie śpiący pod ogniskiem itp. lubię takie zloty a od czasu do czas nie zaszkodzi pojechać na jakiś bardziej kulturalny zlot, jak na przykład Łagów.

Takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem właśnie po to w każdym weekend sezonu jest organizowany minimum jeden zlot, aby miec z czego wybierać. Jesli raz zawiodłes sie na imprezie, więcej tam nie pojedziesz.

Udany zlot tworzą przede wszystkim ludzie, jesli dokoła masz zarąbistych kolesi to nie znaczenia deszcz, niesmaczne jedzenie czy negatywna krytyka społeczeństwa.

Skożystać z czystej toalety

no wiesz' date=' dziesięciu pozostawi po sobie czysto a jedenasty osra wszystko, tak jest nie tylko na zlotach.

że mi ktoś sprzęta zniszczy' date=' [/quote']

sprzęta mogą Ci zniszczyć nawet pod domem, gdy go zostawisz dosłownie na minutę

Wniosek nasuwa się sam: organizatorzy mogą odwalić kupę dobrej roboty, ludziska mogą być kulturalne, ale zawsze znajdzie się kilka oszołomów co dany zloy spierdzielą i tyle.

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ludzie znowu szczeliłem byka muszę nad tym popracować.

sprzęta mogą Ci zniszczyć nawet pod domem' date=' gdy go zostawisz dosłownie na minutę [/quote']

Pod domem jest OK. Bo to sami swoi. A na zlotach różne towarzycho. Nie zawsze przyjazne rzeczom martwym. Ale "sela wi" jak mawiają Indianie.

Pozdrawiam.

Ps. Zloty są OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek nasuwa się sam: organizatorzy mogą odwalić kupę dobrej roboty' date=' ludziska mogą być kulturalne, ale zawsze znajdzie się kilka oszołomów co dany zloy spierdzielą i tyle.[/quote']

 

Właśnie jestem w trakcie organizacji zlotu.Temat pasuje mi jak ulał. O to czy potrafie taką imprezę przygotować , się nie martwię. Problemem jest tylko to,czy nie będzie jakiegoś "przypadku".Bo wszystkie inne sprawy można dograć.Najważniejsze jednak jest to, jaki organizowana imprezka ma mieć efekt.Jeśli organizator nastawia się na tzw.trzepanie kasy , to takich zlotów jest mnóstwo.A jeśli ma jakiś inny cel, wówczas imprezka powinna wypalić.

W moim przypadku najważniejszą sprawą jest zorganizowanie grupy ludzi o podobnych poglądach na zycie .Dlatego ekipa jest dobrana i wiem czego się mogę spodziewać po ludziach.O sprawach piwa i żarełka nie wspominam,bo będzie inaczej niż zwykle.Nie przewiduję chlania non stop i rzygania po kątach.Czas spędzony wspólnie na jakichś sensownych działaniach napewno jest lepiej wykorzystany i taką imprę się długo pamięta.

Ale tego czy zorganizowałem ją dobrze dowiem się dopiero dzień po !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zloty sa zawsze udane pod warunkiem,ze sa na nich odpowiedni ludzie... a co do picia itp. to wszyscy ktozy jada sie nachlac niech lepiej zostana w domu!!! Co innego napic sie kulturalnie Piwka - to rozumiem.

No i kradzierze..... to jest zmora naszego narodu - opamietajmy sie.

POZDRAWIAM Wszystkich normalnych milosnikow Moto :P Stary Sierżant - mam nadzieje,ze Twoj zlocik bedzie w 100% udany i tego Ci szczerze Zycze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jakiegoś farta mam albo żyję w innym kraju.Może jakimś super weteranem zlotów nie jestem ale sporo już zaliczyłem i nigdy mi nic nie ukradli ,nie pobili i większość mogę nazwać dobrymi zlotami.Ludzie gdzie Wy jeździcie :lol:

 

 

Pompka mamy siedzieć w domu bo kulturalnie pić nie umiemy buuu :lol: tak napisał przemek3576 to niesprawiedliwe ,nie zabieraj nam dzieciństwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...