Skocz do zawartości

Kawasaki ZX12R - wady i zalety ???


Rekomendowane odpowiedzi

Motocykl napewno kopa ma ale jesli chodzi o wyglad jest beznadziejny , totalnie nie moj gust. Preferuje kolor czarny, a obrecze kol to juz musowo czarne, dobrze jak rama jest czarna. Nie podoba mi sie chrom na sport bike'ach. Chrom i polysk zostawiam dla Harley'owcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

według mnie ZX12 byłby ciekawszym wyborem, każdy wie że Kawa to Kawa. Wiele się pisze własnie o pękających ramach i usterkowości, ale dotychczas spotkałem się z ZZR600, Hayabusą, i Hondą w eksploatacji własnej bądź bliskich znajomych. i wiadomo że Honda jest nie do pobicia, Kawasaki jest OK, brat dwa sezony przejeździł tym modelem, był w Chorwacji i po Polsce śmigał i bezproblemów, a egzemplarz wcale nie był taka nówką, ale Suzuki nikomu chyba bym nie polecił, koledze w Busie polecia wysprzęglik, pękl stelarz tylni, jakoś słabo to wygląda.

Sam mam chętke na ZX12 chociaż nie do końca trafia w mój gust. W zeszłorocznym Fast Bike'u jest test dosyc ciekawy test tego motocykla w porownaniu do inncyh konstrukcji, jakby cos mogę zrobic scanowanie artykułu i wysłac.

 

pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla mnie ZX12, to jest jedyny wybor, Hayabusa wyglada troche zbyt "oplywowo" a ZX12 jest po prostu piekny. Szkoda tylko ze w Polsce ma taka slaba opnie. I nie jest zbyt chetnie kupowany, co wiaze sie pozniej z duzym problemem w odsprzedarzy. Tak szczerze to wlasnie kupilem ZX12 :) Dla mnie bomba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kris_big, gratuluje zakupu, widzę że dopiołeś swego, i bardzo dobrze :!:

podrzuc jakies fotki na mailika, chętnie zobaczęco zakupiłes :mrgreen:

 

kiedyś może i ja zakupię tego sprzęcika to razem polatamy :)

 

pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem od siebie ze juz do znudzenia walkujecie temat pekajacych ram, jezdzilem na Kawie ZX7 teraz mam ZX9 i moze mi nastepnych 20 ludzi napisac ze pekaja ramy, uwierze i napisze jak tylko mi popeka ( w ZX7 nic mi nie peklo) czekam moze strzeli w 9 a w przyszlosci jak Bozia da bedzie u mnie w garazu stac ZX12 albo 14. Olewam te gadanie o ramach cieplym moczem....sorki. :)

 

 

 

ale ramy to akurat w 6stkach pękały przed 2000r:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ramy to akurat w 6stkach pękały przed 2000r:)

Nie znasz się - na tym forum rama pęka w każdym Kawasaki ;-) A Krisowi gratuluję słusznego wyboru - może pochwalisz się jakimiś fotkami i innymi szczegółami odnośnie swojej nowej dwunastki?

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kris Big to pochwal sie jeszcze co mozna z ta maszynka wyczyniac ;-)

 

No i powiedz jakie sa roznice w porownianiu do sprzetow, na ktorych juz jezdziles (chodzi jak najbardziej o Twoja subiektywna ocene: jak sie prowadzi, jak w zakretach, hamowanie, przyspieszanie i w ogole...).

 

Kurde jak sie zawezme to kredyt biore i tez kupuje (ale czarno / zloty jak da rade).

 

Pozdro.

********************

Triumph Speed Triple :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł!

 

Nie znasz się - na tym forum rama pęka w każdym Kawasaki ;-)

 

Ciekawe kiedy Tobie pęknie (o mnie nie wspomnę, ja mam stalową) ;) Tak naprawdę to znam jednego "zielonego" co mu rama pękła, ale primo - postarał się o to mocno, secundo - jemu jakoś tak wszystko "samopęka" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...