Skocz do zawartości

Opinie na temat Hondy VT 750 Black Widow


Gość Jacol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Noise Ty juz niesiadaj moze po pijaku za monitorem?? :twisted:  :twisted:  :twisted:

 

Noise - ty pijaku jeden... :twisted: :D Kolega pyta o wrażenia, a Tobie w głowie jakieś głupoty, jakieś jazdy na doczepkę :?: :twisted: Odpowiedziałbyś konkretnie, a nie jaja sobie po pijaku robił :D :D :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Panowie!  

jestem trzewiutki!! :twisted:

 

Hehehehe, wypił se i próbuje nam tu jaskółkę robić, że niby jest trzeźwiutki...

Typowa oznaka pijaństwa. Typowa, bez dwóch zdań.

To mówił profesor od napojów alkoholowych i jego skutków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem to moto i chciałbym poznać opinie innych użytkowników.

Pozdro

A wracając do tematu :D , to motocykl jest baaaardzo ładny. Technika sprawdzona i bezawaryjna jak to u Hondy. Ponoć tylko tył jest ciut sztywny, ale już taka uroda choperków. Wsiadać i ganiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Kupiłem to moto i chciałbym poznać opinie innych użytkowników.

Pozdro

 

Witam,

 

ja tez kupilem ten model pare miesiecy temu... nie udalo mi sie niej (Wdowie :banghead: ) zbyt duzo pojedzic, ale troche km juz zaliczylem. Ogolnie jest to typ motocykla, o jakim zawsze marzylem... moze troche brakuje mi blotnikow rodem z Shadowa, ale juz sie z tym pogodzilem :banghead:

 

Jazda to sama i czysta przyjemnosc. No i jak to Honda - podobno bezawaryjna.

Dla mnie bomba.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak beda konkretne pytania to moze beda konkretne odpowiedzi

 

Witam,

 

to ja juz jedno mam ;) - te lusterka - miales takie fabrycznie czy to juz Twoja sprawka? Wygladaja swietnie.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lusterka - miales takie fabrycznie czy to juz Twoja sprawka? Wygladaja swietnie

 

Czesc

Nie, to sa na pewno lusterka nieoryginalne zalozone przez poprzedniego wlasciciela. Niestety nie pamietam jakiej firmy (pamietam ze jakis trzyliterowy skrot jest tloczony na "obudowie"). jak bedzie potrzeba to moge skoczyc do garazu i sprawdzic przy okazji ;) Wiem ze poprzedni wlasciciel czesciej bywal u naszych zachodnich sasiadow niz u nas, wiec pewnie tam je kupil.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dolacze sie do dyskusji o Black Widow lub Shadow Spirit. Motocykle te roznia sie tylko wydechem no i oczywiscie nazwa. Mam ta druga wersje od ponad 14 miesiecy i wcale bym tego motocykla tak nie zachwalal - wyglad jest ok z tym ze moj jest przebudowany tzn duzo rzeczy ma pozmieniane. Ale osiagi tego motocykla sa marne! Nie chodzi mi o predkosc maksymalna tylko o jakies godziwe przyspieszenia. Mialem wczesiniej desperado - podobna pojemnosc ale Honda przy nim wypada blado pod tym wzgledem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...