Skocz do zawartości

Weź udział w tworzeniu nowego V-maxa ;) ( Yamaha Vmax )


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby to było gdybym i ja tu czegoś nie napisał :) ...

 

"Nowy" jakoś mi się nie spodobał... trochę przekombinowali (ogólnie) - ale to koncept więc jeszcze spooro się zmieni.

 

"Stary max" jest jak dla mnie przepiękny, jak ZBOK uwielbiam patrzeć na jego piękną bryłę, jak ZBOK popylać nim, jak ZBOK dawać mu te jego 10-13litrów na 100km, jak ZBOK tolerować jego lambady drogowe, jak ZBOK wymieniać mu masakrycznie drogie to i owo, jak ZBOK tolerować jego informowanie mnie czerwoną wkurrr... wiającą kontrolką od poziomu oleju, jak ZBOK olewać jego coroczne zjadanie nowej tylnej oponki :)

 

:) max- to jednak - max :)

 

Trzeba to mieć i latać - dopiero zrozumiesz, hehehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jaki faktycznie V-max pojawi się w salonie... no i jak nim będzie się pomykać.

 

Nie rozumiem kłótni o wyższości jednej maszyny nad drugą, tej produkcji czy innej, i kto jest prawdziwym motocyklistą czy nie. Jest to bezsensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

http://www.new-vmax.com/landing.jsp?lang=PL_PL

Można rezerwować on-line nowego V-maxa. Tylko nie dojrzałem ngdzie jaka cena.

Muszę przyznać, że IMHO stronka fajnie zrobiona choć wolno się otwiera, ale to pewnie z racji na duże zainteresowanie na początku istnienia strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jueseju 18 tyś. papiera, wiec u nas pewnie coś koło 70-80 tysi sobie krzykną (biorąc pod uwagę stosunek ceny R1 np.)

 

12 000 z hakiem €, to Kodo jest drozszy :)

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No sprzęt rzeczywiście odjazdowy , ciekawe jak wypadnie w testach... Jeśli cena utrzymałaby się jak w linku z allegro na poziomie czterdziestukilku tyś to jest to jeszcze do zaakceptowania. Oj będzie na co popatrzeć jak stanie obok na światłach :notworthy:

 

Wczoraj bylem na imprezie HD - poczatek sezonu, grilowanie, przejazdzki paru modelami. Skorzystalem z okazji przejechania sie E - Glide ( jeszcze model z poprzednim / nie nowym silnikiem '07 ). Kurde jaka betonowa cegla. Na trasie szybkiego ruchu mialem wrazenie ze zaraz czyms zachacze i sie przeszlifuje - stanowczo nie dla mnie.

 

Towarzystwo HD mieszane, patafiamow sporo, napuszonych pawi rowniez. Jezeli mial bym kupic HD to mialbym chyba wlasnie problem z ta kategoria ludzi ktora nimi jezdzi.

 

I tu podzielę Twoją opinie, rzeczywiście mniemanie Harleyowców ( bynajmniej niektórych) o sobie i swoich sprzętach jest z lekka snobistyczne i jakieś chore. Jeżdzę dużo po mieście ( Poznań) i zdarza się że podjedzie na światłach koleś na moto ze znakiem HD i tak jakby mnie nie widział na Japońcu, nie kiwnie, nie mrugnie - totalny zlew bo przecież on na HD a ja na jakiejś podróbie. I właśnie dlatego bede wierny japońcom a jak dam sie sprzedać to jedynie sąsiadom zza Odry ze znakiem niebieskiego śmigła..

Na otwarciu sezonu w Częstochowie stało obok mnie małżeństwo na HD w rodzaju kredensu Elektra czy cuś to podczas całej mszy robili sobie zdjęcia przy nim , gość puszył sie przy nim jak indor na wybiegu oglądał obchodził wycierał i wyglądało to jak Show z HD w roli głównej. Katastrofa!! i jeszcze w takim miejscu ...

Edytowane przez drex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przepraszam,że tak wchodzę na ten temat bo ja z zupełnie innej parafii ale wszedłem dziś na strone Yamahy żeby zobaczyć jakieś nowości w klasie maxiskuterów (konkretnie nowej majesty 250-czy już sie pojawiła) i zobaczyłem właśnie nowego V-Maxa i tu muszę coś powiedziec od siebie...TOTALNA PORAŻKA!!! Pamiętam jak byłem szczylem i zobaczyłem pierwszy raz starego V-maxa to moczyłem się na każdą myśl o nim a ten nowy to totalne zepsucie legendy. Wygląda jak chińska podróba V-Maxa. Przepraszam jeśli kogos uraziłem ale razem z nową CBR1000 mogą iść do jednego wora - "Profanacje Legend"

Pozdrawiam

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...