Skocz do zawartości

czy trzeba mieć dużo kasy żeby utrzymać full crosa 125


Rekomendowane odpowiedzi

ok, dzięki

a ile może ważyć crossowa 250-ka z lat ok 91-94? marka pewnie nie jest ważna bo chyba wszystkie szły łeb w łeb z wagą i mocą

 

 

przyłącze się do pytania, które zadał Skubi

Czy dowiem się od Was, jak bardzo różnią się te czasy wymiany pomiędzy 125 a 250 2T? Będę wdzięczny.

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze roznica nie bedzie wieksza jak 10 motogodzin.

Moze zbyt pedantycznie podchodze do tematu ale ja zmieniam tłoka co 40 motogodzin no raz mi sie zdazyło po 50 i było ok więc jak dla mnie 125 to 30h.

Ale to jest tylko moje zdanie i raczej jestem swiadom swojego zbocznia na punkcie 100% sprawnosci i doskonałości mojego silnika.

Co do wagi to jest jedna wielka niewiadoma. Nie wiem np kiedy i w jakiej marce weszły np aluminiowe stelaze podsiodłowe i plastikowe baki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze roznica nie bedzie wieksza jak 10 motogodzin.

Moze zbyt pedantycznie podchodze do tematu ale ja zmieniam tłoka co 40 motogodzin no raz mi sie zdazyło po 50 i było ok więc jak dla mnie 125 to 30h.

Ale to jest tylko moje zdanie i raczej jestem swiadom swojego zbocznia na punkcie 100% sprawnosci i doskonałości mojego silnika.

Co do wagi to jest jedna wielka niewiadoma. Nie wiem np kiedy i w jakiej marce weszły np aluminiowe stelaze podsiodłowe i plastikowe baki.

mam jeszcze jedno pytanie do wymiany tlokow jak jestem amatorem i zamiezam kupic wyczynowa setke (jezdze 2lata kmx125 i brakuje mi mocy) to wymiany beda w takich samych odstepach czasu? wiadomo na poczatku nie bede go krecil na maksa :icon_mrgreen:

dzieki pozdr. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
:notworthy: :bigrazz: dzieki. Mam jeszcze jedno pytanko. Czy sa jakiez dodatki torowe uzywane przez zawodników?? oni chyba nie jezdza na zwykłej benzynce z orlenu

 

A czemu by nie?? Przeciez to nie chodzi o motor tylko o zawodnika... Byl kiedys taki filmik, jak jakis zawodowiec chcial jechac na starej YZ by pokazac ze sie da na wszystkim jezdzic. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach spalin zależy przede wszystkim od oleju, jak leje 1:33 to może kopcić trochę i stąd gryzący zapach. Ale Motul ładnie pachnie nawet spalony, pewnie to był jakiś inny olej, większość olejów lepszych ma zapach coś jak mięta a Motul ma taki owocowy, pewnie przez produkcję na bazie estrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA to zart?? poczytaj co jest napisane na pudelku. Producent nie daje gwarncji

Proponuje przeczytać sobie ulotke która dostarczana jest wraz z tłokiem chociażby vertex.

 

A że tobie non stop się tłoki sypią,kruszą i inne dziwactwo,to widać jak dbasz o motor jak mówisz że przy amatroskiej jeździe tłok co 100mth ;) :icon_evil: .PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przeczytać sobie ulotke która dostarczana jest wraz z tłokiem chociażby vertex.

Czytalem co jest na opakowniu Proxa nie pamietam dokladnie ale cos w tym stylu"this is a high performance part thus there is no warranty". A to co jest o 10h powiedziane to tylko ze tlok w tym czasie nie powinnien sie rozleciec. Non-stop?? Jak narazie jeden no chyba ze lepiej wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...