Skocz do zawartości

czy trzeba mieć dużo kasy żeby utrzymać full crosa 125


Rekomendowane odpowiedzi

siema wszystkim mam pytanie odnośne 2 sówą a mianowicie ile wchodzi wam do skrzyni oleju bo wczoraj wymieniałem i nalałem pół litra i nie wiem czy za mało czy za dużo pozdro

Pół litra na sete to za mało. Oczywiscie najpierw trzeba olej zagrzac przed spuszczeniem a i niektórzy tez płukaja ropą skrzynie ze starego oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale generalnie sam motocykl kupiłem za samemu zarobione i oszczędzone pieniądze.

 

Ciekawe gdzie zarobione? Pewnie u ojca w Firmie. Bo naprawde w wieku 16-19 lat gdy się chodzi do szkoły to jest mało prawdopodobne żeby na husqe zarobić. Chyba że jakiś fart. Nawet jak ktoś znajdzie dobrze płatną prace "nie po znajomości" to przez całe wakacje trudno zarobić więcej jak 1000-1500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie zarobione? Pewnie u ojca w Firmie. Bo naprawde w wieku 16-19 lat gdy się chodzi do szkoły to jest mało prawdopodobne żeby na husqe zarobić. Chyba że jakiś fart. Nawet jak ktoś znajdzie dobrze płatną prace "nie po znajomości" to przez całe wakacje trudno zarobić więcej jak 1000-1500zł

Powiem tylko ze trzeba wylapywac okazje a potem sprzedawac po normalnych cenach. To chyba jedyna opcja zarobienia wiekszej kasy dla osob w naszym wieku! A pozatym mozna posprzedawac jakies stary graty z domu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja wrzuciłem wszystko na giełde papierów wartościowych i przepieprzyłem 2500zł :) ale do wakacji to odrobie :twisted: P.S Wcześniej ktoś pisał o tym że frajda jazdy na 4T jest ogromna. Też tak sądze ale jak jechałem na EXC 200 (2T) to miałem uśmiech na twarzy od ucha do ucha i czułem sie lepiej niż laską sam na sam ;) . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie zarobione? Pewnie u ojca w Firmie. Bo naprawde w wieku 16-19 lat gdy się chodzi do szkoły to jest mało prawdopodobne żeby na husqe zarobić. Chyba że jakiś fart. Nawet jak ktoś znajdzie dobrze płatną prace "nie po znajomości" to przez całe wakacje trudno zarobić więcej jak 1000-1500zł

No w pracy po znajomości zarobiłem tylko 550zł a pracowałem 4 dni, a to by mi raczej nie wystarczyło na huske :) Głównie miałem kase z handlowania płyt i dzięki temu szybko zarobiłem na motor. A w wakacje nie pracowałem tylko odpoczywałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kasy od rodziców nie dostaje, na motor zarobiłem sobie w ten sposób ze kupiłem kilka motocykli, sprzedałem je na części, i zarobiłem na tym sporo kasy, no i wystarczyło na enduraka. Nie mozna z góry zakładać ze nie zdoła się uzbierać na motor, jak ja bym tak myślał to teraz u mnie w garazu nie stałoby moje cudeńko :) liczy się dobry pomysł na zrobienie kasy i to wszystko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za spam ale to się zrobił temat w temacie. temat kto ile zarabia to pasuje do działu przy piwie. szkoda kasztanić ten temat bo dużo początkujących na pewno od niego zacznie. ten temat to bym połączył z mechaniką krosową np. co ile wymieniać...smary łożyska korby tłoki łańcuchy itp.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...