Skocz do zawartości

czy trzeba mieć dużo kasy żeby utrzymać full crosa 125


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym sobie chętnie kupił fulla 250 ale niewiem troche sie boje ze z kasą nie wyrobie.Powiedzcie mi jak jeżdże 5 razy w tygodniu no około 100-300km robie to na ile mi by tłok wystarczył w km.Czuł bym duży respekt do takiej fury więc bym go nie wkrecał na maxa.I ile tłok do tego kosztuje.Interesuje mnie cr lub rm roczniki 1994-1996.Jazda po lesie moze czasmi na tor ale rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:  

zuł bym duży respekt do takiej fury więc bym go nie wkrecał na maxa.  

 

To jest cross, tak sie na nim nie da, bo albo stoisz, albo ogień..tyleeee razy to już było....Na czym teraz śmigasz?

250cm3 juz ciagnie od samego dołu i to zajebiscie, ale to tak sie mowi ze nie bede katował.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale 125 kupie a ,że dużo jeżdze to tłok w 125 szybciej padnie i 125 to cały czas max bedzie jak sie wczuje w moto.Jezdzilem cr125 to w sumie wiem jak idzie.A kasy na jakiegos nowszego enduro 250 nie mam bo max na moto bede miał 6tys..A rmx to ciężko znależć.Podobaja mi się rm250 roczniki około 1996 sa wytrzymałe czy wysiadają przy Cr.Chyba że huske te410 bym znalzł ale niewiem wogule nic o tym moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to źle myślisz na koło...Dużo jeździsz i w terenie to nie cross. Masz 6k zł to hard enduro jakieś sobie weź 125ccm 2T albo dozbieraj troche i ćwiare 4T(np. KLX 250 R) albo DR 350. Chociaż, masz 15 lat to może lepiej hard enduro bo taka ćwiara to jest juz ładny kawał sprzętu i moc też ma. Przemyśl sobie wszystko. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobaja mi się rm250 roczniki około 1996

Rm z tego roku nie warto, takie slyszalem opinie.

Ja bym sobie chętnie kupił fulla 250 ale niewiem troche sie boje ze z kasą nie wyrobie.Powiedzcie mi jak jeżdże 5 razy w tygodniu no około 100-300km robie to na ile mi by tłok wystarczył w km

jak 5 razy w tygodniu bedziesz jezdzil to odrazu mowie ze musisz miec duzo zapas kasy,nie to ze Cie strasze, tylko zebys pozniej nie byl zaskoczony.Niestety za Japonie trzeba duzo placic...Jak rocznik ok. 96r. to ja bym szukal CR-ki(jezeli chodzi o crossa),a jak enduro to DR 350 ,chyba ze jakas inna ciekawa oferta sie trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał 2 litry w CR 250 dał mi się przejechać .. Wolno jechałem i jak przyjechałem został litr a jechałem może 15 minut Nie cisnąłem jej bo by mnie zwiało..

a skad wiesz ze Ci dokladnie litr spalil,masz jakis wskaznik zuzycia paliwa? ;) Crossy spala tyle ile sie zaleje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...