Skocz do zawartości

ktm exc 520


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje nowego nabytku i fajnie że sie znalazł kolejny właściciel KTM-a. Daj jakieś fotki

Właśnie nie wiem jak dodać fotki.może mi ktoś podpowie.I mam drugie pytanie,potrzebuje serwisowki do 520,i wiadomości o wielkosci i mocy akumulatora ponieważ mam problem z odpaleniem rozrusznikiem gdy jest zimny.Odpala tylko z kopki.Z góry dzięki za pomoc.

 

GRATKI potworka!

pozdr.

Może znasz ze SWAJA Djabła KTM450exc,SUZIEGO KTM 450EXC,DZIKA KTM125 exc.Razem jeżdzimy,zapraszamy do Paczkowa na tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada zenie znam a to pewnie dlatego ze ma motor 50 km od swaja.

Proponuje sie przyjechac na 11 pod kuznie to napewno ktos sie znjdzie chcetnych do jazdy!

pozdr.

 

 

EDIT:

Mozesz powiedziec dokladniej skad oni sa?

Edytowane przez SEBOOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada zenie znam a to pewnie dlatego ze ma motor 50 km od swaja.

Proponuje sie przyjechac na 11 pod kuznie to napewno ktos sie znjdzie chcetnych do jazdy!

pozdr.

EDIT:

Mozesz powiedziec dokladniej skad oni sa?

nie zdazyłem włozyc zdjec bestti a juz mam bark w gipsie na cztery tygodnie.bestia cieszylem sie 6 dni.sezon dla mnie chyba sie skonczył.pozdrawiam i uwazajcie na siebie.sory za byki ale mam sprawna jedna reke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co obojczyk poszedł ??.Nie martw się :buttrock: ja też 4tyg w gipsie też oboczyk(prawy =/) .PZdr 3m się .

u mnie stary zwichniecie barku.dokladnie 2 tygodnie w gipsie i 2 tygodnie w temblaku.orjentujesz sie i jak myslisz jest szansa jeszcze pojezdzic w tym roku czy sobie odpuscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myslisz jest szansa jeszcze pojezdzic w tym roku czy sobie odpuscic.

Nie wiem,ja jestem 4tyg w gipsie i 2tyg rehabilitacja,sezon już zakończyłem, tylko że to był mój ostatni sezon w jeżdżeniu na motocrossie,rodzice mi już zabronili jeździć,zobaczymy może im przejdzie na wiosne,w co wątpie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglebiles ??

Ja ostatnio tez prawie zlamalem bark przy podjezdzie

w nieznanym terenie pod koniec gory trafilem w gleboka

dziure i przelecialem przez kiere

Uratowal mnie buzer lecz bark obolaly 2 tyg

szybko po pracy 19-10 włożyłem kask.[oczywiscie buzer i cała reszta w szawce] i pojechałem pojezdzic na gumie.jedynka guma dwójka trójka czwórka,chwile pojechałem zaczał spadac wiec odkreciłem manete,noga prawa spadła z chamulca i przy około 70kmh kiler pojechał a ja sie pokulałem na asfalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...