Skocz do zawartości

Yamaha R6 jako pierwszy moto, ale...


Rekomendowane odpowiedzi

No nie zaprzecze napaliłam sie na nią, tyle, że tak jak mówiłam zanim bedzie ona w moim posiadaniu miną m.in 2 lata :icon_razz:

a poczekam sobie czemu by nie rok zleci szybko :icon_razz: Owszem na torze będe pytać, ogladać oceniac i może jeździć przy okazji :) Z marzeń nie chce rezygnowac, a rad bardzo chetnie wysłucham chociaż czasami są takie jakby miało posypać sie lincz na moje dupsko :biggrin:

Pozdrawiam z mega bananaem na twarzy

Młoda

yamcia masz 17 lat. Najlepsze lata życia już za sobą. Nie lepiej zakupić jakąś buzkę z turbiną? Np. od ghost raidera... Myślę, że za odpowiednią opłatą by odstąpił :clap:

A tak na serio. Nie rezygnuj z marzeń! Jeśli chcesz, to nawet nie musisz czekać! W tym roku pośmigasz. Tylko zamiast na yamaszce to na suzi. Czasem będziesz musiała pojeździć. Ja Ci lincz posypie n a dupsko. A z bananem też coś zrobimy.

Edytowane przez weasel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamcia masz 17 lat. Najlepsze lata życia już za sobą. Nie lepiej zakupić jakąś buzkę z turbiną? Np. od ghost raidera... Myślę, że za odpowiednią opłatą by odstąpił :)

A tak na serio. Nie rezygnuj z marzeń! Jeśli chcesz, to nawet nie musisz czekać! W tym roku pośmigasz. Tylko zamiast na yamaszce to na suzi. Czasem będziesz musiała pojeździć. Ja Ci lincz posypie na dupsko. A z bananem też coś zrobimy.

Z tą turbinka to bym wolała, posmigać jak już zalicze kilka szlifów, a przy okazji zamiast 17 bede mieć jakieś 2 razy wiecej wiosen ;) :icon_razz: ,ale to tak z przyrużeniem oka he he :wink: Chętniem bym pośmigała, tylko dopiero praktycznie jeśli chodzi o jazde to raczkuje, jak narazie zatrzymałam sie na 1 biegu na moto u kumpla :biggrin: ,a po drugie to pogoda jest jakaś taka :icon_razz: W sprawie linczu proszę delikatnie :clap: No, co zadowolonym z zycia nie mozna być, dlatego ten banan na twarzy :clap:

 

Pozdrawiam Z Bananem na twarzy :)

 

Młoda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

i tytuł górnika roku.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam prawa jazdy a mam r6

 

jak to leciało w tym dowcipie? "po co mi mózg, mam dres"...

pocieszam się prawami selekcji naturalnej. byle podczas ich działania tacy byli z daleka ode mnie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się bardzo ton wypowiedzi dojrzałych, poważnych i odpowiedzialnych "motorniczych". Takich bzdur to nie czytałęm dawno. Spójrzcie prawdzie w oczy. R6 nie kupuje się po to by jeździć 50 km/h. Nie wyprodukowano jej do spokojnej normalnej jazdy. To jest sprzęt do ciężkiego zapieprzania. A jeśli chcesz go sobie kupić z jakichś innych powodów, to..... to sobie kup. I nie słuchaj nikogo.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tytuł górnika roku.

Wariat, pojechałeś, bo wykopał temat, czy, że jest ze Śląska? ;)

A co do "spokojnej jazdy". Nie ma czegoś takiego dla świeżaka - powtarzam to zawsze i powtarzać będę. Jedzie taki może i nawet spokojnie, dopóki nie ma sytuacji stresowej, w której to naciskając hamulec równocześnie dodaje gazu, przypadkiem wali z klamy (bo nie ma wyrobionych żadnych odruchów), staje na gumę przed czerwonym światłem i nieszczęście gotowe. Pamiętacie film pani zdającej prawo jazdy w Częstochowie? Przebiła mur z betonowych płyt - bo jej się pedały pomyliły. Ja tam jeźdźiłem dwa sezony pięćsetką i było zajebiście.

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie prawdzie w oczy. R6 nie kupuje się po to by jeździć 50 km/h.

 

spójrz prawdzie w oczy, teraz Ty: jeździć trzeba umieć. żeby umieć - trzeba się nauczyć, bo nikt nie rodzi się z takimi umiejętnościami; nawet jeśli zagniewanym młodocianym tak się zdaje

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując:

R6 służy do zapieprzania.

Żeby zapieprzać trzeba umieć.

Żeby umieć trzeba się uczyć, uczyć, uczyć..

Żeby się uczyć trzeba mieć dpowiedni sprzęt do tego.

 

Wnioski:

R6 nie nadaje się do nauki,

Można natomiast wypracować sporo złych nawyków które negatywnie zaowocują w przyszłym życiu - bądź nie (ta uwaga dot. życia)

 

Wątpliwości:

Dziewcze nie twierdzi że chce się uczyć. Chce ją mieć i pyta co o tym sądzimy.

 

P.S

Pozdrawiam Panie Hanokri

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wiem, że manetka nie jest do glaskania tak jak to powiedziałeś, ale napisalam malutki fakt, jakby ktos jeżdzil na slabszych sprzętach przez 2 sezony i późnije by sobie kupił szóstke i by była jako pierwsza... :idea: , a nie przykładowo, że zda prawko i odrazu uzbiera kase i leci do salonu (jak chce kupić nowke), lub rzuca sie do znajomego, ktory Yamahe sprzedaje :| ... taki malutki szczególik ;)

 

Pozdro

 

.:Młoda:.

Witaj. Ten post jest bardzo stary, jednak wyrażę swoją opinię. Prawda jest taka, że wszystko zależy od użytkownika i od tego co ma "pod kopułką". Jeśli ma nasrane w głowie, to i na motorynce się zabije. Moim pierwszym motocyklem była Honda CB750, dodam że było to dość dawno (2004 r.). Obecnie zastanawiam się nad dwoma modelami, czyli R6 vs ZX9R. Napisz na czym latasz, jaka jest Twoja "historia motocyklowa". Chętnie poczytam.

 

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...