Skocz do zawartości

MGH - wyjazd na Pomorze Gdańskie 28.04 - 3(4) maja 2006


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ta ... miotła odpala kiedy chce, czyli pełna loteria :cool:

po przekręceniu kluczyka pełna feeria świateł a potem naciskasz rozrusznik i odpala bez problemu. albo cisza :icon_razz:

 

Trzeba wezwać Doktora Akera. On ma takie ręce, co leczą :P A tak poważnie to mam wrażenie, że miotła cierpi na uszkodzenie przekaźnika. Powinno być tam takie ustrojstwo, które uniemożliwa włączenie rozrusznika gdy silnik pracuje. Jeśli to jest to, to w serwisie naprawa potrwa krócej, niż wypicie kawy.

 

Aga, nie przejmuj się. W razie czego wezwiemy lawetę :P

 

Ale spokojnie. Z Warszawy ruszy trochę sprzętów (jeśli nic się nie zmieni, to 11). I tak będziemy musieli się podzielić na 3 grupy, aby sprawnie i bezpieczenie dojechać. Jak znam życie to Ola i Malluttki i tak polecą przodem, aby mężnie przyjąć na siebie stacje radarowe przeciwnika :banghead:

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie to Ola i Malluttki i tak polecą przodem, aby mężnie przyjąć na siebie stacje radarowe przeciwnika :P

Hubert

Zabiorę na pokład Messresghmita pociski HARM (Highspeed Anti Radar Missile) i też się przedrę :banghead: . A jeśli chodzi o AGĘ to lepiej jej będzie na "Ryżowej" żabie niż robienie figur na tylnej kanapie Akera :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spokojnie. Z Warszawy ruszy trochę sprzętów (jeśli nic się nie zmieni, to 11). I tak będziemy musieli się podzielić na 3 grupy, aby sprawnie i bezpieczenie dojechać.

 

Myślę Hubercie, że dwie grupy wystarczą: szybka :P i wolna.

Edytowane przez mallutkii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, Drodzy Doświadczeni, chciałem zauważyć, że jeszcze nie widziałem, żeby ktoś z Was tak profesjonalnie palił gumę w locie jak Aga w Ostródzie....hm....jakby to nie brzmiało :D

po drugie, ja - coby na czas dojechać :D - ruszę nad morze wczesniej, tj pewnie już we wtroek/środę - i pomogę Gregowi i Luckowi :notworthy: godne lądowisko dla Sz.Państwa przygotować :icon_exclaim: :icon_mrgreen: :notworthy:

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, Drodzy Doświadczeni, chciałem zauważyć, że jeszcze nie widziałem, żeby ktoś z Was tak profesjonalnie palił gumę w locie jak Aga w Ostródzie....hm....jakby to nie brzmiało :D

 

 

Palić gumę w locie? Na dodatek profesjonalnie? :D

Powietrze musiało być tam bardzo geste...

Muszę to zobaczyć.... :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruszę nad morze wczesniej, tj pewnie już we wtroek/środę - i pomogę Gregowi i Luckowi :icon_mrgreen: godne lądowisko dla Sz.Państwa przygotować :D :D :icon_exclaim:

M.

 

Znaczy sie Maciek chciał powiedzieć że 6 dni picia to za mało więc postanowił 1 dzień więcej się zmiękczać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 kwietnia – 2006 – sobota - Raczej łażenie

Twierdza Wisłoujście

Westerplatte

Fortyfikacje miejskie Gdańska

Gradowa Góra

 

Myślę że jeżeli będziemy się wałęsali po Trójmieście to można jeszcze zobaczyć:

Dom byłego prezydenta

Pomnik poległych stoczniowców w Gdynii 1970 r

Pomnik Trzech Krzyży przed stocznią Gdańską

Miejsce gdzie była msza św podczas pielgrzymki Papieża

...moze coś jeszcze wymyślę :-)

 

30 kwietnia 2006 – niedziela - dzień bardziej jeżdżony

Resztki wyrzutni V1 – Łeba

Latarnia morska Stilo

Darłówko – resztki czegoś, co nie wiadomo, czym jest :icon_biggrin:

Tutaj wstępnie rozmawialiśmy o Bornym Sulinowie

Jeżeli będziemy jechali przez Darłówko proponuję zajechać do miejscowości Zieleniewo gdzie mieszka(ł)? Lepper i tam też powstała Samoobrona :-) (ale to tylko dla chętnych) :-)

 

1 maja 2006 – poniedziałek – trochę jeżdżenia, trochę tuptania

Mierzeja Wiślana

Obóz w Stuthoff

Elbląg

Most ufortyfikowany w Knybawie (chyba jedyny taki w Polsce)

Może uda nam się zajechać do Fromborka do naszego astronoma

 

2 maja – wtorek – dojazd i raczej tuptanie

Jastarnia – polskie schrony 1939

Bateria dział 406 mm

13 BAS, 27 BAS, 21 BAS, 3 BAS

dla znudzonych muzeum morskie tudzież to fokarium, czy też delfinarium :P

Tutaj myślę że warto wdrapać się na latarnię morską na Helu skąd jest super widok, oczywiście jak nie ma mgły

Można również podjechać do najbardziej wysuniętego punktu na północ Polski - Latarnia Rozewie

 

3 maja – środa – raczej tuptanie

ORP Błyskawica

Torpedownie (Babie Doły, Oksywie)

A tu też coś wymyślimy :-)

 

 

Jeżeli uda nam się jakiś dzień trochę skrócić, ew 3maja zapodać na inne to jeszcze powoziłbym was po kaszubach, skansen na Wdzydzach, lotnisko, które obiecałem i inne leśno jeziorne widoki.

 

Oczywiście to tylko moje propozycje, można mnie za nie zrugać i się nie obrażę :-)

Edytowane przez Gregor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...