Skocz do zawartości

MGH - wyjazd na Pomorze Gdańskie 28.04 - 3(4) maja 2006


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy już wiadomo co do planów noclegowych? jakiś mały zarys?

Myśleliśmy o miejscówie nad Zatoką Fucką :mrgreen: (widziałem, że na znaku miejscowości Puck ktoś zrobił z "P" literę "F" :clap: ). Ewentualnie gdzieś między Wejcherowem a Krokową (ta droga jest czadowa - pełna winkli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy już wiadomo co do planów noclegowych? jakiś mały zarys?

Myśleliśmy o miejscówie nad Zatoką Fucką :mrgreen: (widziałem' date=' że na znaku miejscowości Puck ktoś zrobił z "P" literę "F" :clap: ). Ewentualnie gdzieś między Wejcherowem a Krokową (ta droga jest czadowa - pełna winkli).[/quote']

 

Standard MG-himenów czyli domki nad wodą, browarnia i jakaś żarłodajnia.

Na Śląsku już mamy miejscówę, tylko przez kabel dotrzeć niepodobna. Może jak sniegi zejdą :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza więcej jeżdżenia' date=' aby i hrabina Babajaga ukontentowana została :)[/quote']

 

Ale i tak po bułki na śniadanie ma jeździć do Wrocławia. A spowrotem do Torunia po pierniki, bo czasem trzeba połasuchować. No i na 9 rano ma byc bo o 10 wylot w plener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza więcej jeżdżenia' date=' aby i hrabina Babajaga ukontentowana została :)[/quote']

 

Ale i tak po bułki na śniadanie ma jeździć do Wrocławia. A spowrotem do Torunia po pierniki' date=' bo czasem trzeba połasuchować. No i na 9 rano ma byc bo o 10 wylot w plener.[/quote']

niech Was ....

a na liście wyjazdowej to mnie nie ma :twisted: żeby Was pokręciło :twisted: i co byście bez bułków i pierników zdechli :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, napisz wyraźnie, że chcesz jechać, to dopisze do list wyjazdowej. A nie tak: a co będzie, będa piaski, bo zanim się zdecyduję...

:)

Mam nadzieję, że te Twoje:

 

a na liście wyjazdowej to mnie nie ma żeby Was pokręciło i co byście bez bułków i pierników zdechli

 

oznacza akces. Dopisuję Cię. A teraz, żeby się wykręcić, będziesz musiała się ostro tłumaczyć ;) A jak nie pojedziesz, to znajdziemy Twoją Suzę dum dum i przemalujemy ją na Po-2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co byście bez bułków i pierników zdechli :twisted:

To ja kombinuję, żeby chociaż trochę krętego asfaltu załatwić na wyjazd, a ty mi zdechnięcia bez bułków i perników życzysz 8O :?: . Nieee noooooo, normalnie nawet nie na Po-2 ale na Antonowa 2 ci mietłę pomaluję :buttrock: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na podsumowania.

Jest nas 12 osób deklarujących przyjazd na Pomorze + Greg i Lucek jako awangarda. Zaczynamy rozglądać się za noclegiem i pracowac nad dokładną logistyką. Niedługo, mam nadzieję, podać koszty noclegów. Wtedy robimy zaliczkę. Zasada jak w przypadku wypadu na MRU - kto wpłaca zaliczkę, ma miejsce. Kto nie wpłaca - miejsce traci. Szukamy czegoś na kształt domków (obowiazkowo z łazienkami), może niekoniecznie nad samym morzem, w miejscu, gdzie motocykle będą bezpieczne.

 

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy czegoś na kształt domków (obowiazkowo z łazienkami)' date=' może niekoniecznie nad samym morzem, w miejscu, gdzie motocykle będą bezpieczne.[/quote']

... z hangarem i polem wzlotów w pobliżu... :banghead: ;) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uno persone prego.

Tak biłem się z myślami jechać nie jechać, że jestem cały poobijany ;)

 

Tak bardziej serio, żoncia blokowała mi wyjazd swoimi planami, w końcu podjęła decyzję że wyjeżdża na lawendowe pola od 14 maja tak więć początek maja jest mój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...