Skocz do zawartości

MGH - wyjazd na Pomorze Gdańskie 28.04 - 3(4) maja 2006


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, w końcu doszedłem do siebie, tyłek już przestał boleć, więc chciałbym w tym momencie podziekować Gregowi i Luckow, prezesowi i wszystkim innym za super wyjazd. Następnym razem chyba się przeniosę do grupy przechwytującej :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problem. :cool:

W razie czego, jakby Aker puścił Agę kantem, przedkładając szaleństwa na drodze :biggrin: ponad dotrzymywaniem jej towarzystwa, to się nią zaopiekujemy :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problem. :clap:

W razie czego, jakby Aker puścił Agę kantem, przedkładając szaleństwa na drodze :biggrin: ponad dotrzymywaniem jej towarzystwa, to się nią zaopiekujemy :icon_exclaim:

 

Jak rozumiem, AGA należy już do MGH - i to w tym dosłownym znaczeniu :cool:

 

No i jeszcze jedno. Proszę o przesyłanie zdjęć na moją skrzynkę ([email protected]) lub osobiście, bo żeby tradycji stało się zadość przygotuję płytkę.

Edytowane przez aker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera. Nikt nic nie pisał, ale sam odkryłem że w przeglądarce IE moje foty nie działały (Mozilla rulez :-). Poprawiłem.

 

http://www.gregor.org.pl/mgh2/

 

 

Zdjęcia fajowskie:-)))

Mogę gdzieś też moje wrzucić....albo może Aker znów nagra pamiatkową płytkę?:-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie zdjatka bardzo podobaja.

Maciek wrzuc zdjecia gdzies w necie. Aker plyte pewnie zrobi, ale kiedy ja dostaniemy to inna sprawa. Ja swojej z MRU i Ukrainy do dzis jakos nie odebralem.

 

Ino gdzie i ino jak? Bo ja to raczej niekumaty....umiem spakować i przekopiować, napiszcie tylko gdzie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PISZĘ WOŁAMI JESZCZE RAZ :

 

ZDJĘCIA PROSZĘ PRZESŁAĆ NA : [email protected] lub odbiorę je osobiście.

 

Ja nie wiem co wy piliście ostatnimi czasy, ale podobno po metylu dobrze jest sklinować jakimś bełtem, wzrok wtedy jest ostrzejszy :cool:

 

No dobrze, już dobrze:-) sie nie denerwujsia....patrzcie jaki się zrobił zdecydowany po tej Zielonej Ukrainie :icon_exclaim: a swoja drogą to ja dam płytkę w trakcie odbioru Jewropy do jazdy testowej, tak? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ...........no nie chciałem tak bezpośrednio paluchem pokazywać co i jak trza zrobic żeby działało liczyłem że wyłapiesz delikatny niuansik i zadzwonisz do kogos kto ma komputer i pomoże z problemem :icon_exclaim:

a ty tak od razu do mięcha :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...