Skocz do zawartości

MGH - wyjazd na Pomorze Gdańskie 28.04 - 3(4) maja 2006


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PROTESTUJĘ!!!!!

Tu żona sly'a. I wszystko jasne

 

Obserwujemy wasz wątek razem. Sly dostał przepustkę, ale chyba zgoda zostanie cofnięta w trybie natychmiastowym.

 

Chyba, że mu chipa wszyję......... No i jak malluttki dopilnuje

 

Ps. No chyba, że babajaga uzna na forum publicznym, że żaden z niego przystojniak

 

to że z niego żaden przystojniak to wszyscy wiedzą, tak więc Ewa się nie martw.

a co do mnie to napewno go dopilnuję :( masz jak w banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie odmeldowany telefonicznie/smsowo...ale tędy też zamelduję, że cało dotarlismy do Wawy, spóźnieni na pociag o 4 min :) ....hm...co oprócz prania mózgu w trakcie wyjazdu w Waszym wykonaniu :flesje: ....znowu kazało mi się zastanawiać nad zmianą czoperowego stanu :buttrock:

 

ale to na potem dyskusja:-)))

 

jeszcze raz:

 

Luckowi i Gregowi za opiekę i gościnę ;) ,

Prezesowi za powołanie MGH :) ,

Wszystkim Wam za wyśmienitą kompanię :) :-)))

jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ ;) :crossy:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eskorta bombowca "Intruder" też doleciała bez problemu z międzylądowaniem na zatnkowanie ;) .

 

Zmieniaj Maciek! Może i dobry turystyk nie wygląda tak efektownie jak Intruder, ale na pewno lepiej się sprawdzi w wypadach. Zresztą możesz się oprzeć na opinii Dorki - przecież testowała już sprzęty :flesje: .

 

Wielkie dzięki za wspaniały długi łykend :) . ;) .

Brawo Hubert, Lucek & Greg! :crossy: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłączam sie do podziękowań,szczególnie :biggrin: za organizacje deszczowej niedzieli dla grega i lucka

za przemiłą atmosferkę i miożliwość dwukrotnego zapoznania sie z regulaminem toru kartingowego :crossy: :icon_mrgreen: :buttrock: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja sie melduje.

Wielkie podziekowania dla Grega i Lucka. Wyjazd byl zorganizowany wysmienicie. Wasze 3-miasto jest juz teraz i moim.

Podziekowania dla Huberta, bo to dzieki niemu takie wyprawy wypalaja. I podziekowania dla calego MGH!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur i ja dotarliśmy bez przygód. Ta bateria na Helu robi wrażenie - koniecznie trzeba ją obejrzeć przy jakiejś okazji.

Szczególnie wielkie dzięki dla Lucka i Gregora za zorganizowanie wszystkiego oraz Vlaada i Huna za pomoc przy opracowywaniu planów wyjazdu oraz Wam wszystkim za towarzystwo. Pozostaje mi dziś tylko zakrzyknąć: Zostańmy razem!!!

Długi weekend sierpniowy - Dolny Śląśk.

 

Hubert

ps

Piocho, wytłumacz mi proszę, jak to jak to się stało, że około godziny 18.00 przemknąłeś koło nas, gdy staliśmy na stacji benzynowej w Waplewie. Przecież miałeś już być na Ukrainie.

A zresztą, co mnie to :icon_mrgreen: , Idę na piwo :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd w dechę. Co prawda plan trochę nam pogoda zredukowala ale przecież można powtórzyć. :icon_mrgreen: Frombork forever.

Teraz trzeba brać się za rezerwację wycieczek po obiektach na dolnym Śląsku.

Dzięki Greg za organizację i wszystkim za towarzystwo.

 

Nasza trasa powrotna to ok 570 km , w tym 2 tankowania, 6 utrudnień na drogach, 1 obiad.

 

Ps. Czy ktoś wybiera się po jakieś ciuchy do Mikołajek Pomorskich?

Edytowane przez Hun996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie udało mi się wczoraj przebić do komputra, więc dopiero dziś się melduję :icon_twisted:

 

powiem Wam, że mimo kiepskiej pogody uważam wyjazd za super udany, jak zwykle dzięki Hubertowi, ale tym razem także i Gregowi i Luckowi - nawet kiedy lało, dużo się działo i było super w deseczkę ;) :) ;)

mnóstwo wrażeń z winkli (nie wiedziałam że można tak popylać w deszczu !)

i z historii (nie wiem dlaczego plącze mi się z oswojonymi dzikami ;) ) plus, oczywiście,

z konstrukcji motocykla - w tym miejscu specjalne podziękowania dla:

- Akera (chłodnica + wentylator)

- Huberta (żarówka)

- Grega/ Lucka (sprzęgło)

- mallutkiego (brama garażowa ;) )

i wszystkim innym za cenne rady i anielską cierpliwość :P

 

babajaga

 

ps

wygląda na to, że znacznie się nam powiększyło grono fanów SV-ki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbycho

i wszystkim innym za cenne rady i anielską cierpliwość ;)

 

 

Tiaaa ... to o mnie :icon_twisted: :)

Co do SV'ałki zdecydowanie wszyscy sprecyzowali swoje poglądy. Świetnie moto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps

Piocho, wytłumacz mi proszę, jak to jak to się stało, że około godziny 18.00 przemknąłeś koło nas, gdy staliśmy na stacji benzynowej w Waplewie. Przecież miałeś już być na Ukrainie.

A zresztą, co mnie to :biggrin: , Idę na piwo :cool:

 

Otoz Piocho mial przzygode z dziadkiem w Ladzie, oby nie po ukladzie, w Gdansku na kartuskiej przy ogrodkach dzialkowych dziedek wyjechal w czasie gdy Piocho zapinal miedzy samochodami 100 na h (wedle dziadka). Wszystko jednak sie skonczylo OK - na Ukrainie bylem nastepnego dnia na luzie. Nic nie stracilem poza nocna dzrzemka z Akreem w lesie pod Lwowem.

XJ jakos przetrwala - dzieki naszemu czlowiekowi w Trojmiescie - Greg "moze wiele" (cytuje Grega kiedy przyjechal na miejsce, a mnie przepytywala policja). :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...