Skocz do zawartości

co powiecie o butach NITRO NB40


Rekomendowane odpowiedzi

... wiem wiem , bylo juz duzo o butach , jedni chwala inni odradzaja, ale chcialbym opinie osób ktore mialy do czynienia z tymi bucikami bądź ich znjaomi mieli, i jakie wnioski i czy warto za 350 zeta sie w to pakować ???

 

prosze o konstruktywne spostrzezenia , z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz o tym pisalem,ale co tam :D

Wedlug mnie nie warto. Mialem NB 20 i nigdy wiecej nie chce miec do czynienia z ta firma. Wytrzymaly niecaly rok, w tym czasie byly raz oddane do reklamacji(po miesiacu jezdzenia). Jak sie rozpadly to na amen :P Lepiej dolozyc troche i kupic lepsze buty. Jak dobrze poszukasz, to trafisz na duzo fajniejsze za podobna kase.

W promocji jesienia w Louisie kupilem takie Dainese http://www.kneedraggers.com/details/Daines...--34-DA-10.html

za...70 ojro :mrgreen: Buty tansze od Nitro,a nieporownywalnie od nich lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... hmm no wlasnie bylem dzis u nas w jenym salonie (w jednym z dwoch jakie tylko tu mam hehe) i klijent mi zachwalal NITRO NB20 ze takie dobre i wogole ze klijenci na enduro w nich lataja i nie narzekają...palantunio jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klijent mi zachwalal NITRO NB20 ze takie dobre i wogole ze klijenci na enduro w nich lataja i nie narzekają.

 

Dobre :lol: Enduro :lol:

Te buty po miesiacu uzytkowania zamienily sie w miekkie kapcie. Chyba tylko masochista pojechalby w nich w teren :D Przy nawet lekkim kontakcie z gleba noga narazona jest na kontuzje.

hmm no wlasnie bylem dzis u nas w jenym salonie (w jednym z dwoch jakie tylko tu mam hehe)

A salon Yamahy z zewnatrz calkiem dobrze wyglada. Tam tez nic nie maja?

 

palantunio jeden

Kazdy robi co moze zeby zarobic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przejeździłem w tych butach cały sezon, mam czerwone jak te na fotce

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M60868

Kupiłem je bo nie miałem za dużo hajsu, a potrzebwałem jakichś butów. Prezentują się nie najgorzej (choć na tle wypasionych SIDI wyglądają ubogo). Nie są w jakikolwiek sposób usztywnione (choćby na kostkach i piętach), co ma swoje plusy i minusy:

+ w miarę wygodnie się w nich chodzi, więc nie będzie problemu, jeżeli będziesz musiał podejść kawałek

+podczas jazdy stopa ma większą swobodę

-prawie zerowa ochrona podczas przewrotki; zdażyło mi się, że przewróciłem się z prawie zerową prędkością i vfr'ka przygniotła mi nogę - 2 dni z nogą w górze, myślę że gdyby miały jakieś usztywnienia na pewno byłoby lepiej ------ to ich największa wada.

Zrobione są całkiem nieźle i po 1,5 roku nic się nie pruje i nie matowieje, wystarczy że przetrzesz je pastą i są jak nowe.

Nie są to buty ocieplane, ale nie narzekałem nigdy na chłód. Nigdy również nie przeciekły, a pare razy jechałem w naprawdę dużym deszczu.

Podsumowując: wygodne, całkiem wytrzymałe i estetycznie wykonane buciki, z których będziesz zadowolony jeżeli nie oczekujesz za dużo. Niezłe buty za tą cenę. Jeśli mogę Ci doradzić, to jeżeli masz więcej kaski kup coś z usztywnieniem kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A salon Yamahy z zewnatrz calkiem dobrze wyglada. Tam tez nic nie maja?

 

a owszem maja extra buciki UVEX - 699zł...

 

 

Kazdy robi co moze zeby zarobic....

 

facet który zajmuje się sprzedażą np. akcesorii motocyklowych (mówię ogólnie nie o konkretnym salonie) powinien wg mnie doradzić klijentowi i orientować sie co i jak a nie myśleć kieszenią, zarobek zarobkiem ale czy sądzisz że poleciłbym go potem jako doradcę albo też ponownie byłbym jego klijentem, sprzedający powinni brać to pod uwagę, a takie kwasy sprzedających szybko się rozchodzą między ludźmi

 

[ Dopisane: 01-02-2006,17-43 ]

Ja przejeździłem w tych butach cały sezon, mam czerwone jak te na fotce  

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M60868

 

...OOO właśnie o te mi chodziło, tyle że niebieskawe wstawki, dzięki za ocenę coś z niej wynika !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet który zajmuje się sprzedażą np. akcesorii motocyklowych (mówię ogólnie nie o konkretnym salonie) powinien wg mnie doradzić klijentowi i orientować sie co i jak a nie myśleć kieszenią, zarobek zarobkiem ale czy sądzisz że poleciłbym go potem jako doradcę albo też ponownie byłbym jego klijentem, sprzedający powinni brać to pod uwagę, a takie kwasy sprzedających szybko się rozchodzą między ludźmi

 

Dokladnie. Ale o tym niektorzy nie mysla. Bylem stalym klientem pewnego salonu Hondy w Poznaniu. Kupowalem u nich wszystko, pomimo tego ze najtansi nie sa. Bylo tak do czasu, az sprzedali mi badziewne klocki "porownywalne z Nissinem", chociaz chcialem kupic oryginalne Nissiny. Namowili mnie na nie, ja po 3 tyiacach kilometrow klockow nie mialem-a oni pozbyli sie klienta. Nie kupie u nich nic nigdy wiecej, bo sie przejechalem na tym co polecali. Mam w dupie takich doradcow. Wiekszosc mysli o szybkim ,jednostkowym zysku-a nieo posiadaniu stalych klientow. Sadze ze jest to dzialanie krotkowzroczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam takie buciki....Fakt, ze usztywnien to one nie maja, ale jakość wykonania jest na dobrym poziomie(nic sie nie pruje, nic nie sciera, zamki i przylepce ok itd itp). Ja swoje użytkowałem jak narazie jeden sezon(około 5 tyś km) i nic złego na ich temat nie mogę powiedzieć. Oczywiście są lepsze i ładniejsze buty dobrych marek, ale ja chciałem miec niedrogie ładne i w miarę funkcjonalne buciki. Po roku uzytkowania mogę powiedziec tylko tyle, że gdybym obecnie nie miał butów motocyklowych to kupiłbym je jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dzięki za kolejną opinie, czyli nie taki diabeł straszny też jak go malują :lol:

 

...jeszcze się porozglądam za butsami ale fakt ze za duzo kilometrow nie robie i kasy za duzo tez nie chcem wydac jest sklaniający do rozważenia tej właśnie pozycji NITRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam NB 40, od 2 sezonów

 

- 3x odklejona podeszwa, reklamacje trwały około 2 tygodni więc ~ 6 tygodni latania w adidasach :D

 

- popękana delikatnie podeszwa, prawdopodobnie od stawiania motocykla na centralke

 

- przednia część wykonana z materiału przemaka

 

- mało usztywnień a ponoć są to buty "sportowe" :mrgreen:

 

- bardzo delikatna "skóra", w miejscach które są narażone na instensywne zginanie odszedł kolorowy laminat :) od reszty tej "ekologicznej skóry"

 

+ cena.

 

+ wygodnie się chodzi.

 

Podsumowując to wszystko wydaje mi się że nie warto, ja po 2 letnim uzytkowaniu pomimo niskiej ceny bym sie nie skusił na ponowny ich zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tanich butów to proponuję zerknąć do katalogu Polo na buty FLM. Moja pani jeździ w modelu "Runner" i są bardzo spoko jak za tą kasę (ochraniacz na pięcie i kostce, "twarde" palce) - cena 99 euro, a obecnie nawet są w promocji za 50 EUR (niektóre rozmiary). Poza tym są też drugie FLMy sporotwe, tańsze, ale nieco bardziej tandetne i plastikowe (model race Tec, 90 euro). No, trzeba tylko pokombinować :)

 

O, są nawet na Allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82874139

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- 3x odklejona podeszwa, reklamacje trwały około 2 tygodni więc ~ 6 tygodni latania w adidasach  

mój znajomy miał z nimi identyczną przygodę w ciągu pół roku 3 razy reklamował z pododu podeszwy wkońcu zrezygnował bo nie miał już siły jeździć do nich i kucić się o kolejną wymianę. Na końcu stwierdzili że to są byty do jazdy na motorze a że on w nich chodzi to dlatego odklejka mu się podeszwa :) i użytkuje je niezgodnie z przeznaczeniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...