Skocz do zawartości

zdejmowanie cylindra w simsonie


tomekkula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czchiałbym w simku spolerować cylinder ale wiadomo przy tej temp. jest to troche niewygodne. Wiec myśle żeby ściagnać cylinder wziąć go do domu i jechana. Nigdy tego nierobiłem i niechciałbym niczego spiep.... Napiszcie co po kolei zrobić przy ściaganiu cylindra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ;]Odkrecasz 4 sruby od glowicy;]Zdejmujesz Glowice;]Odkrecasz kolanko od tlumika;]Sciagasz gaznik;]Mozesz tez wczesniej sciągnac na początku(niekoniecznie trzeba go sciagac) lapiesz za cylinder i powoli ale z silą i wyczuciem ciagniesz do gory;]Jak nie chce isc to trzyma go uszczelka na dole bo moze zlapal sylikon jezeli byl dawany ;]i ciągniesz dopuki nie zejdzie;]Nic trudnego ;]pozdrawiam;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o polrowanie kanalow pluczacych ?? Przyrost mocy nie znaczy ale zawsze cos okolo 0,2-0,3 KM.Nie odczujesz moze drastycznego przyrostu mocy ale moto bedzie lepiej wchodzil na obroty i troche lepiej zbieral :D Mam przeprowadzony taki zabieg u siebie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę po asfaltach, a jeżeli już zjeżdżam to tylko na szutry, ale naprawdę rzadko :)

Do rzeczy...w końcu nie powiedziałeś mi jak najlepiej robić taką polerkę. Czym to robić i jak się do tego zabrać?

 

Z góry dziękuję

Bacher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kupel kupił niedawno charta...

Sciągniecie cylindra było poezją.

Conajmniej godzine go sciągalismy.

Gosc przykleił cylinder do bloku klejem..

Dalismy za niego 170zł, zuzyty nie jest, ale przerubki....

Taki wies-tuning.... Poobcinał błotniki, ze niby enduro, pomałował na szaro pendzlem jak 5latek...

Nie był na chodzie i dlatego tak tanio było, a niedziałał bo nie ma stacyjki i trzeba było odpowiednio kable połączyc i brak takiej pierdułki jak simering, nie wiem jak sie pisze :( .

Gaznik był cały zalany olejem przekładniowym.

 

Wiec mozesz miec tez takie przygody :buttrock:

 

 

 

 

Co do polerki, to kiedys polerowałem silnik od jawki 50.

Kupiłem automax i naczołem polerowac nim silnik.

Miałem takie fajne cudo na wietarce które dało niezły i szybki efekt, ze slinik swiecił sie jak psu jaja, a polerowanie było fajną zabawą.

Oczywiscie był on rozebrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...