Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

no to może Seba zobacz na taka obudowę http://cgi.ebay.de/Roadracing-Cockpit-Duca...1QQcmdZViewItem

ta mnie sie bardziej podoba niz ta poprzednia; jezeli pasuje a zostalo tylko 20 min to walnij 60EURO na 10 sekund przed zakonczeniem aukcji i jak wygrasz to dobrze a jak nie to sie baw w pana slodowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz - melvin ci nie bedzie ferodo radzil tylko cos innego, dla sprobowania

to jest firma zalozona w hiszpanii, ale obecnie jej glowna siedziba/fabryka jest w USA. a czy w europie mozna kupic - to mnie sie pytasz? :buttrock: pojedziesz do autrii to sie rozgladnij zamiast po ringu sie uganiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak nie wyhamujesz i w plot wjedziesz to do mnie nie miej pretensji

pamietam ze dominik piszczal pod niebiosa o jakiejs innej firmie ale mi wylecialo z pamieci

 

 

ps

......ja tam hamulcow za duzo nie uzywam to mi jedne klocki cale zycie motoru wystarczaja :buttrock:

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Seba już jest przyzwyczajony do rodeo po trawnikach :biggrin: ale w płot to by nie chciał wjechać...

Jak Dominik będzie miał chwilę pomiędzy karmieniem i przewijaniem córy, to mi tu pewnie coś naskrobie :lalag: Chyba, że się cłopakowi przedłużyło pempkowe.... :buttrock:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z tylu mam goldfrena- chyba dziadowska firma- ale tylem prawie nie hamuje.

Nawet jak bedziesz wybieral porzadnej firmy klocki to pytaj kogos konkretnego jakie sa czy twarde z dodatkiem metali czy miekkie .Mysle ze do spokojnej jazdyb miekkie wystarcza- lepiej czesciej wymieniac klocki niz tarcze.Ja z przodu mam jeszcze oryginalne- mam dopiero 3900 km najechane w Klekotku,jak trzeba bedzie zmienic zmienie na SBS chyba, obaczymy a olej Castrol full synt- taki sam jak nalalem wczesniej.Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno wymieniłem tył na Nissin - wybrałem średneij twardości i generalnie hamują cłakiem nieźle, choć i ja większość hamowania "robię przodem". Poprzednie zjechały się do końca po 8000 km

Kupiłem Nissiny bo akurat koledzy w BolDorye yrobili mi pryec o 15% :D i w sumie z przełożeniem wyszło mi coś koło 95 zł (też mnie potrktowali po koleżńsku)

Jak Seba chcesz to mogę się dowiedzieć co do ceny jakie mają do Twojej bryczki :D

 

Pozdrawiam,

kris

 

ps info o klockach Goldfren na stronie http://www.goldfren.net/ a przykładowa aukcja na http://cgi.ebay.de/NEU-Goldfren-Bremsbelae...1QQcmdZViewItem

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe, tylko ta cena 58 euro to chyba lekka przesada...

Zrobię coś takiego własnoręcznie, choć bardziej mi się podoba układ w linku od pawła, zamiast carbonu, bedzie anodowane Al tylko nie wiem jeszcze jaki kolor??? Może coś doradzicie... :D

Pozdro

 

dobierz do koloru motocykla, albo bardziej kontrastowo, jeli masz już jakieś kontrastowe dodatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jak Dominik będzie miał chwilę pomiędzy karmieniem i przewijaniem córy, to mi tu pewnie coś naskrobie

 

Kurde dokladnie!!! Sorry ze mnie nie ma, ale bede niebawem.

Seba kup u Grandysów w Lodzi (zadzwon, wysla Ci za pobraniem) klocki Carbone Loraine model SBK! FANTASTYCZNE klocki. Koszt 200 zl na dwie tarcze. Dodaj do tego nowy płyn hamulcowy, najlepiej dot 5.1 (wyścigowy) a poczujesz wieeeelka roznice :D

 

Ja tam z tylu mam goldfrena- chyba dziadowska firma- ale tylem prawie nie hamuje.

tez mam to z tylu i tez to nie hamuje :D

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam ze dominik piszczal pod niebiosa o jakiejs innej firmie ale mi wylecialo z pamieci

Seba kup u Grandysów w Lodzi (zadzwon, wysla Ci za pobraniem) klocki Carbone Loraine model SBK! FANTASTYCZNE klocki. Koszt 200 zl na dwie tarcze.

no wlasnie, o tych czytalem - a jak ci dominik mowi ze dobre to znaczy ze dobre; po klopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...