Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

...ale po cichu dodam, że myślałem... [ciach]

 

Hmm... mam takie pytanie: (może nie podpadnę za bardzo) Dużo Ci do tej emetrytury zostało? ;) Bo chyba zaczniemy odliczać ;]

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało do podstawowej 8,5 roku, czyli jeszcze młody jestem:-)))) hahahahaha...pamiętajcie, że są me wypociny na docpoland.com , może coś z tego kiedyś sklecę i wyjdzie taka mała broszurka: "Klasyczne wyścigówki Ducati"...

Słuchajta ludziska, szykujem z Rychem małą Ducatową imprezkę p.t Odpalanie Ducatów, oczywiście , jak zbierzemy do kupy wszystkie Ryśkowe Klekoty, a jest tego trochę: Paso 750, 999, 999, 1098, 1098, Multistrada, 748, no i ten jeszcze jeden tajemniczy Ducat, co ma przyjść..., kto ma chęć odwiedzić Ryśkowe Polje za Jedwabnem, niech gada ze mną na maila: [email protected], wsio dokładniej wytłumaczę.

Dodam, że to nie będzie jakiś tam zorganizowany meeting, po prostu każdy robi co chce, warunki oczywiście jak najbardziej polowe, chociaż jak któraś kobiełka się uprze, Rysiek odstąpi swój szałeróm...

Teraz kwestia terminu: uzależniony jest ściśle od przybycia kontenera z resztą Ducatów, jeśli przybędzie za 2 tygodnie , to termin będzie za 3 tygodnie, itd...a w sobotę podjadę do Ryśka pobrać surowiec( dostalim za darmo- naprawdę wysoka jakość) do paliwa rakietowego...Trzymajcie się...Pozdr. J-748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało do podstawowej 8,5 roku, czyli jeszcze młody jestem:-)))) hahahahaha...pamiętajcie, że są me wypociny na docpoland.com , może coś z tego kiedyś sklecę i wyjdzie taka mała broszurka: "Klasyczne wyścigówki Ducati"...

Słuchajta ludziska, szykujem z Rychem małą Ducatową imprezkę p.t Odpalanie Ducatów, oczywiście , jak zbierzemy do kupy wszystkie Ryśkowe Klekoty, a jest tego trochę: Paso 750, 999, 999, 1098, 1098, Multistrada, 748, no i ten jeszcze jeden tajemniczy Ducat, co ma przyjść..., kto ma chęć odwiedzić Ryśkowe Polje za Jedwabnem, niech gada ze mną na maila: [email protected], wsio dokładniej wytłumaczę.

Dodam, że to nie będzie jakiś tam zorganizowany meeting, po prostu każdy robi co chce, warunki oczywiście jak najbardziej polowe, chociaż jak któraś kobiełka się uprze, Rysiek odstąpi swój szałeróm...

Teraz kwestia terminu: uzależniony jest ściśle od przybycia kontenera z resztą Ducatów, jeśli przybędzie za 2 tygodnie , to termin będzie za 3 tygodnie, itd...a w sobotę podjadę do Ryśka pobrać surowiec( dostalim za darmo- naprawdę wysoka jakość) do paliwa rakietowego...Trzymajcie się...Pozdr. J-748 S.

 

My z Baśką się szykujem :crossy: na 2 grzechotniki z namiotem ,noclegiem,kiełbasą,karkówką i brooowarem :flesje: .Może dołączy Teodorek :crossy: ,może Konrad z Magdą :crossy: ode mnie z Twierdzy na ST4.To się będzie działo :icon_eek: :eek: koncert jak w Żelazowej Woli :notworthy: ale muzyka zdecydowanie ładniejsza :lalag: . Oby du du du du Du Du Du dużo nas przybyło :buttrock: :clap: . Może przy okazji polecim polatać na tor Kurpsie ?

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu, cieszy mnie Twój optymizm, tylko żeby znowu się nie okazało że większość chętnych nagle "wymięknie" przeddzień wyjazdu - biorę pod uwagę ostatnią frekwencję Ducatów na Dniach Jedwabnego :lapad:

DESMOBSESSION www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak się grzeją kable to masz zwarty tranzystor mocy do masy, trzeba rozkopać regulator i wymienić tranzystor na taki sam lub podobny... o ile w ogóle się da... nie widziałem jeszcze tego reg od środka...

Pozdr

Seb

 

z dodatkowych uzadzen mam tylko GPS . W tym momencie Regulator oraz kable strasznie sie nagrzewaja i mam zero ladowania rozumiem ze regulatorek padl. Co do elektryka od motocykli to popierwsze bardzo ciezko o dobrego fachmana w Irlandii nie dosc ze pojecia nei maja to do tego kosza jak za zboze. Z drugiej strony lubie samemu pracowac przy motocyklu i uczyc sie nowych rzeczy mam dostep do narzedzi , miernikow lutownic i podnosnika wiec dopoki moge walcze sam :) Np w tym tygodniu zaoszczedzilem 100e samemu wymieniajac caly zestaw napedowy :) Reasumujac jesli ktos zna odpowiediz na moje pytania na temat kolejnosci przewodow i mozliwosci zastapienia starego regulatora jakims innym modelem to bede bardzo wdzieczny za odpowiedz :)

 

ps. mam wywalone tylne kierunki ( szpecily caly tyl :P ) oraz zwykla zarowke z tylu zastapiona mala 12v zarowka halogenowa 50w czy to moze miec wplyw na uklad elektryczny ??

 

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edziu, cieszy mnie Twój optymizm, tylko żeby znowu się nie okazało że większość chętnych nagle "wymięknie" przeddzień wyjazdu - biorę pod uwagę ostatnią frekwencję Ducatów na Dniach Jedwabnego :lapad:

 

 

Ale my byliśmy i niech żałują ci których nie było a ja z Basią (jeśli oczywiście pojedzie) :biggrin: postanowiliśmy że bez względu ile będzie ludu mamy zamiar się dobrze bawić.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo kuźwa Paweł nagrałeś to? :D ...Testowałem GT 750 w wersji bezhamulcowej ( te 2 tarcze z przodu to dla zmyłki...), tzn z tyłu był, ale strasznie słaby...

Boa, chcesz poczuć klimaty Motostodoły Jedwabne, to wejdź na stronę www.motostodola-jedwabne.net potem wejdź w Inne, a potem kliknij filmik "Miejscowy kaskader", to jest dokładnie to samo miejsce, i podobny silnik, no ale inny kierowca ( też Jan, a właściwie Janusz), no i Stodoła jeszcze nie ukończona...Życzę miłego(chociaż dość słaba jakość) oglądania...Pozdr.J-748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadejszła wiekopomna chwila:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=692982911

 

:eek:

 

Ale my z Basią też podjęlismy decyzję i sprzedajemy jej Monstera 900,mamy zamiar kupić coś nowszego na wtrysku.Jeszce niema go w ogłoszeniach bo może będzie kto zainteresowany ze znajomych-zobaczymy.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadejszła wiekopomna chwila:

 

za ten zadupek koledze powinno się zakazać zbliżania do duków z jakimikolwiek narzędziami... ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale "to coś" jest obrzydliwe :lapad:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Potrzebuję pomocy, czy Ktoś wie ile powinny kosztować paski do 749?

W caferacer 2 szt podobno 365,59 ale czekam już 7 tyg.

Oni zamawiają przez importera, który to ma tylko cena 311 brutto za szt.

Poznań tez twierdzi że ma 250 lub 270 za szt (nie dosłyszałem),

z kolei w bol -dor (nie wiem jak to się pisze ) Ożarów Maz. też twierdza że mają 400 brutto za 2 szt.

Max bałagan!!!!

Poinformowali mnie jeszcze że do wymiany potrzebny jest jakiś komp, i tylko Importer i Ozarów go mają (oczywiście w mojej okolicy)

 

P.S.

U importera jutro i w sobotę dni otwarte, można się przejechać na Stretfighter, Monster 1100 i 848.

Tylko lepiej się dziś zapisać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...