Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Halooo... potrzebna mi 0,5- 0,7 litrowa butelka płaska, najlepiej z materiału nietłukącego się i nie z plastiku, najlepiej z napisem Ducati...ma kto jaki namiar...

a tak w ogóle to żałobę mam dzisiaj, Stonerek znów się nie popisał i twinkiwinki wyprzedza "Naszego" o 11 pkt w klasyfikacji ogólnej "...ja wysiadam..."Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halooo... potrzebna mi 0,5- 0,7 litrowa butelka płaska, najlepiej z materiału nietłukącego się i nie z plastiku, najlepiej z napisem Ducati

Spora ta piersióweczka :icon_mrgreen: ...

 

pozdr

 

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Halooo... potrzebna mi 0,5- 0,7 litrowa butelka płaska, najlepiej z materiału nietłukącego się i nie z plastiku, najlepiej z napisem Ducati...ma kto jaki namiar..."

- Mam do dyspozycji ploter tnący więc napisik a'la oryginał mogę Ci spreparować, ale najpierw zorganizuj "szkło" najlepiej pełne :biggrin:

DESMOBSESSION www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę: moje Potworzątko robi jednak wrażenie ;) Albo to wizja pani mgr za ladą odpowiadającej "mój", na pytanie "eee... a czy przypadkiem nie wie pani czyj jest ten motocykl przed apteką?"

Kolega był tak zszokowany, ze zapomniał zabrac plasterków, za które zapłacił :biggrin:

 

Sihaja to plasterki dla Seba przymelinuj.... o tak pod ladą, jak mnie łupnie w krzyżu to się zgłoszę...

Kurczę że ja jeszcze tego twojego monstra nie widziałem... gdzie parkujesz pod tą apteką????

 

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam desmomaniaków,

 

pytanie ad SS750 czy ktoś go oglądał albo wie coś na temat tego moto?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1263109

 

cena spadła z 17 000 do 9 900.. podejrzane :) chyba że ktoś się pomylił.

 

pozdrawiam

Robert

 

 

ps. kurs na kat. A w toku. ostatnio trenowałem międzygaz i przeciwskręt :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nieco off top zwróciliście uwagę na czarny płyn w zbiorniczku płynu sprzęgła (przedostatnie zdjęcie)? Ja mam dokładnie to samo. Układ przelany cały 3x świeżym płynem. Po kilku godzinach jazdy płyn jest czarny... Dlaczego?

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nieco off top zwróciliście uwagę na czarny płyn w zbiorniczku płynu sprzęgła (przedostatnie zdjęcie)? Ja mam dokładnie to samo. Układ przelany cały 3x świeżym płynem. Po kilku godzinach jazdy płyn jest czarny... Dlaczego?

 

pozdr

u mnie to samo - przestałem o tym mysleć

 

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam desmomaniaków,

 

pytanie ad SS750 czy ktoś go oglądał albo wie coś na temat tego moto?

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1263109

 

cena spadła z 17 000 do 9 900.. podejrzane :) chyba że ktoś się pomylił.

 

pozdrawiam

Robert

ps. kurs na kat. A w toku. ostatnio trenowałem międzygaz i przeciwskręt :)

 

wydaje mi sie że nie kosztował 17 tyś. Mówisz chyba o innym egzemplarzu. Sprzęt moim zdaniem można obejrzeć, widac że raczej oryginał, zadnych przeróbek, ulepszaczy itd. Czy bezwypadkowy to mam spore wątpliwości. Po piewsze z obu stron nieoryginalne naklejki, brakuje SS750, na któryms zdjęciu widac skrzywioną owiewkę. A więc napewno miał jakoms przygodę, pytanie jaką bo leżał prawie każdy motocykl ale wazne żeby nie był to dzwon. Bardzo wątpliwy (niski) przebieg. Przez 10 lat 30 tys km. Hmnn... ja jeżdzę nowym nabytkiem równo miesiąc i zrobiłem już 1400 km a końca sezonu nie widać. Ale zdarzaja sie wyjątki więc może sie okazać że przebieg jest oryginalny. Pozdrawiam

 

 

A.. i uważam że nawet cena 9900 wcale nie jest atrakcyjna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nieco off top zwróciliście uwagę na czarny płyn w zbiorniczku płynu sprzęgła (przedostatnie zdjęcie)? Ja mam dokładnie to samo. Układ przelany cały 3x świeżym płynem. Po kilku godzinach jazdy płyn jest czarny... Dlaczego?

 

pozdr

 

 

Tak jest po prostu- nie warto z tym walczyc ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sihaja to plasterki dla Seba przymelinuj.... o tak pod ladą, jak mnie łupnie w krzyżu to się zgłoszę...

Kurczę że ja jeszcze tego twojego monstra nie widziałem... gdzie parkujesz pod tą apteką????

 

Seb

 

Apteka na św. Sebastiana. Często jestem w soboty, niedziele i niekiedy popołudnia. - W aptece na szczęście jestem nieregularnie i nie za często.

Częściej Potworzątko stoi przy budynku UJ na Gronostajowej. ;) - Tam też robi dobre wrażenie.

 

A na oglądanie musimy się po prostu kiedyś umówić... choćby w Wieliczce... Nie będzie daleko ;>

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sihaja- Ty uważaj, bo Sebowa Ci pióra powyrywa, a Sebka zaopatrzy w ciemne okulary na miesiąc i 3 dni...

A tak apropo, to dostaję już kręciawki i nie mogę miejsca nigdzie zagrzać, znafcy tematu wiedzą czemu :-)))) to już za 15 dni... aha...Pozdr. Janek. P.S. Mikos, nie szukaj sprzęta u handlarza, tylko u Ducatisti i to jest wyjście, pamiętaj że chitry 2 razy traci...przemyśl sprawę na poważnie już Kingrider się przekonała...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sihaja- Ty uważaj, bo Sebowa Ci pióra powyrywa, a Sebka zaopatrzy w ciemne okulary na miesiąc i 3 dni...

 

A po co? :wink:

Z resztą nie boję się. Ze mną mimo wszystko nie tak łatwo :bigrazz:

 

 

A tak apropo, to dostaję już kręciawki i nie mogę miejsca nigdzie zagrzać, znafcy tematu wiedzą czemu :-)))) to już za 15 dni...

 

15 dni? Hmmm... Moje Potworzątko i tak będzie wtedy pewnie stać pod apteką. :/

Choroba, muszę się chyba przekwalifikować.

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Mikos, nie szukaj sprzęta u handlarza, tylko u Ducatisti i to jest wyjście, pamiętaj że chitry 2 razy traci...przemyśl sprawę na poważnie już Kingrider się przekonała...

 

 

to nie tak że szukam od handlarza żeby kupić taniej. już kiedyś kupiłem tak samochód i się wyleczyłem :)

zaciekawił mnie po prostu ten model bo myślałem że wcześniej stał po 17K ale to chyba jednak nie ten sam.

 

problem w tym że nie wiem co będzie lepsze. czy monster czy SS. ciągnie mnie bardziej w stronę obudowanych maszyn (748... :notworthy: ) najlepiej byłoby się przejechać na jednym i drugim

obawiam się że chętnych nie będzie co by :P no chyba że uda się jako plecak gdzieś śmignąć i zobaczyć...

 

co myślicie.

po analizie cashflowu grudzień/styczeń będzie $$ na dukata :buttrock:

 

pozdrawiam

póki co fan

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...