Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Dzizasss :icon_mrgreen: :icon_twisted: ...czy to szescsetka Agiiii?!?!?!?!?!?!?!

 

hmm... a czy to coś złego, że kupuje się motocykl od znajomego z forum/ klubu..? jest do sprzedania, to można kupić - chyba można się cieszyć, że trafi w dobre i znajome ręce. a powyższa wypowiedź zabrzmiała co najmniej jakby doszło do kradzieży tego motocykla :/

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaco to ja z Niną do Was jedziemy w piatek a Wy uciekacie? W piatek jade do Poznania na koncert Nelly..................nie Rokity tylko Furtado a w sobote wracam może pociągne przez Łódź z Wami?

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... a czy to coś złego, że kupuje się motocykl od znajomego z forum/ klubu..? jest do sprzedania, to można kupić - chyba można się cieszyć, że trafi w dobre i znajome ręce. a powyższa wypowiedź zabrzmiała co najmniej jakby doszło do kradzieży tego motocykla :/

jsz

 

Dziwnie zareagowales i niepotrzebnie

 

Jaco to ja z Niną do Was jedziemy w piatek a Wy uciekacie? W piatek jade do Poznania na koncert Nelly..................nie Rokity tylko Furtado a w sobote wracam może pociągne przez Łódź z Wami?

 

Coz...nie wiedzialem :icon_twisted: Pewnie, mozemy sie przesmignac razem ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie zareagowales i niepotrzebnie

 

To może wyjaśnisz, o co z tymi emotkami ( :icon_eek: :) ) chodziło? Bo to wrażenie nei było tylko jeszuy... Miałam dokładnie takie samo.

Jakbym miała właśnie ukraść komuś ukochany motocykl.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z naszego Desmoforum wybiera się na maleńki Desmomiting do Jedwabnego 18,19,20 lipca na zlot i spotkanie z chłopakami i dziewczynami międzyinnymi z Motostodoły z Mazowsza i nietylko.My jedziemy oboje z żoną na 2 czerwone grzechotniki.Chętnych zapraszamy z nami.

 

A czy ktoś z was nie wybiera się na urlop w pierwszej połowie sierpnia na motorkach do Chorwacji.Z wielką przyjemnością przyłączylibyśmy się do takiej doświadczonej ekipy w takich wyjazdach.Chcielibyśmy się wybrać na ST4S z kuferhami ale samemu brak nam odwagi gdyż nigdy nie byliśmy.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku chyba odpuszczę wielkie podróże i zamierzam wypaść na góra 3 dni na Słowacje i Węgry. Dzis gadałem z kumplem, który zrobił taka trase i mówił że raj na ziemi i tanio wychodzi a ja teraz oszczedzam po zakupie chaty. Jak ktos chce to zapraszam. Mam urlop od 4 do 17 sierpnia.

 

A ja Frencciego zrozumiałem w locie. Chodziło mu,że rozpoznał moto znajomej. Może to trzeba kogoś znac osobiście,żeby zrozumiec jego poczucie humoru. Na takim forum może dojść do dziwnych i niezamierzonych niporozumień. Kiedyś Jaco wyskoczył na Scitro bo ten w żartach wytknął Desmo-korkowi,że należy do klubu poznanskiego zamiast małopolskiego a ja kiedyś z moja żoną pokłóciłem sie pisząc na GG z czystego niezrozumienia. Dajcie na luz...

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wyjaśnisz, o co z tymi emotkami ( :P :) ) chodziło? Bo to wrażenie nei było tylko jeszuy... Miałam dokładnie takie samo.

Jakbym miała właśnie ukraść komuś ukochany motocykl.

 

Ludzie, co z Wami? Dlaczego jestescie tak przewrazliwieni i chcecie abym tlumaczyl sie z tego co oprocz konkretnego pytania mialem jeszcze moze na mysli? . Zadalem tam zwykle pytanie, na ktore oczekiwalem odpowiedzi a emoty wyrazaly moje uczucia zwiazane ewentualnie z ta sprawa i byly skierowane do Korka- zawsze smuce sie przyczyna dla ktorych Oni kolejni sprzedali motocykl a nie dlatego, ze Tobie, Wam, czy ze z Klubu on byl. Rozumiecie teraz?

 

 

 

Ja w tym roku chyba odpuszczę wielkie podróże i zamierzam wypaść na góra 3 dni na Słowacje i Węgry. Dzis gadałem z kumplem, który zrobił taka trase i mówił że raj na ziemi i tanio wychodzi a ja teraz oszczedzam po zakupie chaty. Jak ktos chce to zapraszam. Mam urlop od 4 do 17 sierpnia.

 

A ja Frencciego zrozumiałem w locie. Chodziło mu,że rozpoznał moto znajomej. Może to trzeba kogoś znac osobiście,żeby zrozumiec jego poczucie humoru. Na takim forum może dojść do dziwnych i niezamierzonych niporozumień. Kiedyś Jaco wyskoczył na Scitro bo ten w żartach wytknął Desmo-korkowi,że należy do klubu poznanskiego zamiast małopolskiego a ja kiedyś z moja żoną pokłóciłem sie pisząc na GG z czystego niezrozumienia. Dajcie na luz...

 

Wiesz Doc jak bylo i dlaczego 'wszczynajacy zamieszanie' post byl pozniej edytowany. Byl napisany pod wplywem emocji a nie wynikal z zartu. Stad wtedy moja odpowiedz. Sprawa juz wyjasniona i najlepiej nie wracac do niej :flesje: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z naszego Desmoforum wybiera się na maleńki Desmomiting do Jedwabnego 18,19,20 lipca na zlot i spotkanie z chłopakami i dziewczynami międzyinnymi z Motostodoły z Mazowsza i nietylko.My jedziemy oboje z żoną na 2 czerwone grzechotniki.Chętnych zapraszamy z nami.

 

A czy ktoś z was nie wybiera się na urlop w pierwszej połowie sierpnia na motorkach do Chorwacji.Z wielką przyjemnością przyłączylibyśmy się do takiej doświadczonej ekipy w takich wyjazdach.Chcielibyśmy się wybrać na ST4S z kuferhami ale samemu brak nam odwagi gdyż nigdy nie byliśmy.

 

 

Ja planuję się wybrać do Jedwabnego, ale raczej spotkamy się na miejscu bo to nie po drodze i mam trochę dalej.

Pozdrawiam desmo...............

hose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wyjaśnisz, o co z tymi emotkami ( ;) :) ) chodziło? Bo to wrażenie nei było tylko jeszuy... Miałam dokładnie takie samo.

 

Proszę wybaczyć, że zabieram głos w nieswojej sprawie ale:

z mojego kilkuletniego doświadczenia z płcią piękną wynika, że różnice w percepcji zdarzeń są tak ogromne, są nawet za ogromne, żeby się tym przejmować.

Dziewczęta się przejęły, że ktoś się czepia, koledzy w życiu nie mieli nic złego na myśli, jak w życiu :)

Myślę, że największy pożytek z tego sprzęta będzie wtedy, gdy zacznie klekotać a nie gdy klekotać o nim zaczną inni. :flesje:

P.S. Fajny dzień miałem, może stąd te pseudofilozoficzne rozważania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedwabne jest 18-20

Jaro Ja jadę do Łodzi może zmówimy się w tygodniu np u Korala i ustalimy szczegóły wyjazdu do Łodzi, może też pogadamy o tym do Italii?

Pozostali krawaciarze na Ducatach mam nadzieję, że też dołączą.

 

To ja bym sie chetnie do wyjazdu do Lodzi doaczyl.

To moze w srode lub w czwartek u Korala ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym sie chetnie do wyjazdu do Lodzi doaczyl.

To moze w srode lub w czwartek u Korala ??

Jak dla mnie OK. Pytranie do Ciebie i do Jara kiedy i o której. Ja się mogę dostosować.

A gdzie pozostałe Ducaty z Wawy.

Koral ponad 30 szt. w tym roku "oddał" to gdzie one są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie OK. Pytranie do Ciebie i do Jara kiedy i o której. Ja się mogę dostosować.

A gdzie pozostałe Ducaty z Wawy.

Koral ponad 30 szt. w tym roku "oddał" to gdzie one są?

Ja mam srode i czwartek wolny od pracy wiec tez moge sie dostosowac. moze wstepnie 18:00 we srode ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... wracając do Desmo-korka z Bochni to był wczoraj widziany w małopolsce w kilku miejscach. Ja go widziałem jak gonił Agę na drodze NS-Krynica.... :crossy: ale Aga tak pyciła monsterem, ż RSV-ka korka ledwie dawała rady :evil: .....hihihihi...

Pozdr

 

PS. Shi i Jesz spoko, spoko, Jaco to człowiek dusza nie miał nic złego a myśli... takie koleżeńskie przepychanki.... :banghead:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...