Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

A czy mają na Moto-Bazarze "koromesło z 4-rema łożyskamy" :) ? Ktoś słyszał ? a może widział takie cós ? ;)

 

Pozdrawiam

 

PS:

jakby ktoś chciał wiedzieć gdzie je kupiłem to podam na priv :wink:

Niecały tysiak wyszedł za komplet opon :D

 

 

Rany, Uparciuchu - jednak kupiles Pirelli :) Niech sluza dobrze :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pojeździłem dziś troszkę po miescie (wielkie korki)

Przy normalnej jeździe 749 ma 69-70 stopni, natomiast podczas stania nagrzewa się do 105 stopni i wtedy pod d... robi się inferno.

Czy to jest normalne, może ktoś ma doświadczenie?

Dyięki za info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wentylator dziala?? Z Rychem gadalem i mowil ze w 749/999 normalnie temp dochodzi i potem po zalaczeniu wentylatora spada i dalej znow rosnie w korku itd.... i tak generalnie robi sie goraco pod tylkiem, dlatego jezdzimy na Ducati w skorach:-))

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wentylator dziala?? Z Rychem gadalem i mowil ze w 749/999 normalnie temp dochodzi i potem po zalaczeniu wentylatora spada i dalej znow rosnie w korku itd.... i tak generalnie robi sie goraco pod tylkiem, dlatego jezdzimy na Ducati w skorach:-))

 

 

Dokładnie tak jak piszesz, zresztą to sprzęt od Was.

dzięki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pojeździłem dziś troszkę po miescie (wielkie korki)

Przy normalnej jeździe 749 ma 69-70 stopni, natomiast podczas stania nagrzewa się do 105 stopni i wtedy pod d... robi się inferno.

Czy to jest normalne, może ktoś ma doświadczenie?

Dyięki za info.

Pozdrawiam

 

 

 

U mnie pomimo dzialajacych wentyli dochodzi czasami chyba do 110st. i tak jest od zawsze ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta Chłopy, mamy plan,żeby w niedziele przejechac sie na Słowacje.Do tej pory chętni to: ja, Darkmann, Świażak i Joy. Kto się jeszcze pisze?

 

Aha nie wiecie jakie ciśnienie ma byc w oponach w SS1000? rozmiar to 120/70 i 180/55

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jarek Frankowski, lat 39, zarażony motocyklami 22 lata. Zaczynałem od ruskich sprzętów, awo, junaka. piękne czasy :( . Potem japonia czoperowa. W końcu Ducati stucati- model 600ss, 1995r. Już wiem, że zostanę przy tej marce. Nadszedł czas dostosowania sprzęta do własnej koncepcji- na pierwszy ogień poszły owiewki, dalej przednia lampa, zegary, szyba, dalej tył.

Przez ten wątek nie przebrnąłem do końca, wymiękłem koło 50 strony :flesje: , ale widzę, że towarzystwo zacne, może jak dla mnie za dużo rozprawiające o trunkach ;)

Chętnie włączę się w dyskusje, na razie służę opinią nt.jazdy 600ss, wadach i zaletach.

Przy okazji prośba- szukam lagi lewej, niecieknącej, może być w komplecie z prawą.

Pozdrawiam wszystkich ducniętych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jarek Frankowski, lat 39, zarażony motocyklami 22 lata. Zaczynałem od ruskich sprzętów, awo, junaka. piękne czasy :( . Potem japonia czoperowa. W końcu Ducati stucati- model 600ss, 1995r. Już wiem, że zostanę przy tej marce. Nadszedł czas dostosowania sprzęta do własnej koncepcji- na pierwszy ogień poszły owiewki, dalej przednia lampa, zegary, szyba, dalej tył.

Przez ten wątek nie przebrnąłem do końca, wymiękłem koło 50 strony :wink: , ale widzę, że towarzystwo zacne, może jak dla mnie za dużo rozprawiające o trunkach ;)

Chętnie włączę się w dyskusje, na razie służę opinią nt.jazdy 600ss, wadach i zaletach.

Przy okazji prośba- szukam lagi lewej, niecieknącej, może być w komplecie z prawą.

Pozdrawiam wszystkich ducniętych :lalag:

 

 

No nie!- nie moge nastepny Desmowariat :flesje: :lalag: :clap: ;)

Witaj Stary w naszym gronie. Jaca- tez 'Franek' 'z nazwiska' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...