Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Duke, czy tam na koncercie była glaca Jaca???

Seba, wejdz na te stronke i kliknij play, potem pod wyświetlanym filmikiem pokażą się małe obrazki (linki do innych filmów) i kliknij na trzeci od lewej (twarz gościa jest na tym obrazku). Potem oglądnij cały filmik i daj znać co lub kogo zobaczyłeś.

 

 

 

http://www.ducati.com/ducatiworld/clubs/ht...rcowpm-eng.html

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, wejdz na te stronke i kliknij play, potem pod wyświetlanym filmikiem pokażą się małe obrazki (linki do innych filmów) i kliknij na trzeci od lewej (twarz gościa jest na tym obrazku). Potem oglądnij cały filmik i daj znać co lub kogo zobaczyłeś.

http://www.ducati.com/ducatiworld/clubs/ht...rcowpm-eng.html

 

 

ja nie mam w Operze zadnych obrazkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie grzebiąc na ebay znalałem takie coś i niby wszystko O.K ale jakis taki niesmak odczuwam :icon_mrgreen:

co wy na to?

http://cgi.ebay.co.uk/DUCATI-M600-MONSTER-...1QQcmdZViewItem

 

Taaaa.....ciekawe czy właściciel tego cosia gdy wyjeżdżał na miastowy lans, wsadzał sobie jeszcze w dupsko kolorowe piórko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie sprzeta pokazanego wyzej:

...a u nas na wsi mozio - cacko zdziorko...-

- tlum:... u nas mowi sie na taki motocykl- broszka z dziurka...

Jak tam Jaca wypelzles spod bialej kolderki- czy uciekles widzac podejrzanie kompetentna morde w bialym kitlu??

Pozdro. Janek Klekot 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie sprzeta pokazanego wyzej:

...a u nas na wsi mozio - cacko zdziorko...-

- tlum:... u nas mowi sie na taki motocykl- broszka z dziurka...

No i przyszla Aprilia RSV do mego brata...juz sie przejechal na niej, troche dziwnie warczy- nieducatowo, jednak inaczej niz japonskie twiny, no i ma ladny dzwiek przy schodzeniu z obrotow...siedzielim 3 godziny bawiac sie multilicznikiem i probujac go ustawic, udalo nam sie przestawic "flesza" do 10000 obr, znalezlim laptimer, no i wyzerowalim tripy(2 sztuki), a poza tym - zagadka???

Pozdro. Janek Klekot 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i przyszla Aprilia RSV do mego brata...juz sie przejechal na niej, troche dziwnie warczy- nieducatowo, jednak inaczej niz japonskie twiny, no i ma ladny dzwiek przy schodzeniu z obrotow...siedzielim 3 godziny bawiac sie multilicznikiem i probujac go ustawic, udalo nam sie przestawic "flesza" do 10000 obr, znalezlim laptimer, no i wyzerowalim tripy(2 sztuki), a poza tym - zagadka???

Pozdro. Janek Klekot 748 S.

 

Janek Ty kurde nie filozuj, tylko weź Chłopie instukcję obsługi to zobaczysz co i jak poprzyciskać, gdzie odkręcić i w co stuknąć, żeby zagrało to jak na włoszczyznę przystało :lalag:

 

co do napoju na myszach - aż mnie zmogło, jak przeczytałem info od Seby - chyba sobie zaraz coś strzele z lodem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 razy mnie powtorzylo...- jakies echo???

Co do instrukcje mam- ale wzialem ta plyte i patrzylem na nia i pstrykalem przelacznikami..., ale nic na plycie nie bylo widac, ani nic nie pisalo :lalag: :biggrin:

Zartuje. Mam instrukcje, ale u siebiew w kompie i juz wiem co nie tak robilim- za szybko chcielim wsio robic, a tu kluczykiem ... potem 15 sek. poczekac itp ..

Musze ja wydrukowac i podeslac do brata, a wiecie za Aprilia RSV(naszybszy skuter swiata:-))) ), ma sucha miske olejowa- tzn mozna na kole smigac, az sie olej skonczy..HAHAHAHA...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo Muminek wytrzeźwiał prawie po tygodniu.... :crossy: ...dajecie tam w W-wie ostro w gardło, jeszcze Antoś będzie po tacie taki ochlaptus... :crossy: ;)

Jaco Zitron sprawuje się OK, ale już niedługo, niedługo... będzie wiosna... a wtedy :)

 

Janek nie macie tam gdzieś w gratach niepotrzebnego prawego zacisku???

Pozdr

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...