Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zrobiłam dzisiaj kilka fotek w nowym salonie DUCATISTORE na ul.Relaksowej. . Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji go zobaczyć. :smile:

 

tak - fajne miejsce, fajni ludzie i czadowe motorki. Tak przy okazji mojej wczorajszej wizyty byłem świadkiem "rozdziewiczenia" - czyli odpalenia 1098 :icon_mrgreen: Dla wszystkich to było przeleżycie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji mojej wczorajszej wizyty byłem świadkiem "rozdziewiczenia" - czyli odpalenia 1098 :clap: Dla wszystkich to było przeleżycie :icon_mrgreen:

 

A zwłaszcza ingerencja pani administratorki... ;) ale czego wymagać od kobiety w volvo xc90? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zwłaszcza ingerencja pani administratorki... ;) ale czego wymagać od kobiety w volvo xc90? ;)

 

 

Ciekawe Desmojaro- moze rozwiniecie watek z administratorka?

A co do pierwszego 'odpalania'- jest juz kilka 'jezdzacych' od zeszlego roku i mysle, ze koledzy z Klubu daliby sie nawet przejechac a nie tylko posluchac ;-]. Sadze, ze w maju sa duze szanse ;-].Jedna nawet po czynionych w tym czasie modyfikacjom w DE bedzie napewno niepowtarzalna w kraju. Tak, podobne glosy zachwytu slyszalem przy premierze 998 i 999, a takze przy zalozeniu Sil'a, Arrow'a i Termi... Normales- Umarl Krol, niech zyje Krol' ;-] Opowiedz lepiej Mumin jak pociecha. Juz 'robi' moze brrrrrrr??? :) :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe Desmojaro- moze rozwiniecie watek z administratorka?

 

Pani administratorce nie podobało się 'brrrrum'... :)

Chwile wcześniej Darek podjechał swoim monsterkiem a zaraz potem 1098 została odpalona co zakłóciło błogi spokój tamtej okolicy... :lalag:

 

dlatego aby w przyszłości uniknąć akcji protestacyjnych "moherowych" (zwłaszcza w konktekście planów otwarcia ogródka letniego) zaleca się zbytnie nie hałasowanie w bezpośrednim sąsiedztwie DucatiStore (choć jak wiadomo tego się nie uniknie)

Edytowane przez desmojaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani administratorce nie podobało się 'brrrrum'... :)

Chwile wcześniej Darek podjechał swoim monsterkiem a zaraz potem 1098 została odpalona co zakłóciło błogi spokój tamtej okolicy... :lalag:

 

 

 

he he, to slabe miejsce na salon motocykowy. Trzeba bylo wybrac sasiedztwo Okecia ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he, to slabe miejsce na salon motocykowy. Trzeba bylo wybrac sasiedztwo Okecia ;-]

 

przyzwyczają się... po prostu terapia szokowa chyba nie jest właściwa w tym wieku... :)

w końcu chyba wiadomo było co będzie w tym miejscu.. chyba że starsze panie myślały że Ducati to producent sprzętu AGD... :lalag:

Edytowane przez desmojaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczają się... po prostu terapia szokowa chyba nie jest właściwa w tym wieku... :)

w końcu chyba wiadomo było co będzie w tym miejscu.. chyba że starsze panie myślały że Ducati to producent sprzętu AGD... :lalag:

 

 

Tak, od 'nieducatowych' rzeczy sie przeciez zaczelo. Witaj w Desmo World. Ladne fotki diełajesz Pan;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani administratorce nie podobało się 'brrrrum'... :D

Chwile wcześniej Darek podjechał swoim monsterkiem a zaraz potem 1098 została odpalona co zakłóciło błogi spokój tamtej okolicy... ;)

 

dlatego aby w przyszłości uniknąć akcji protestacyjnych "moherowych" (zwłaszcza w konktekście planów otwarcia ogródka letniego) zaleca się zbytnie nie hałasowanie w bezpośrednim sąsiedztwie DucatiStore (choć jak wiadomo tego się nie uniknie)

 

 

Tyle się działo przed moim przyjazdem. Jaka szkoda,że nie byłam świadkiem tego incydentu he he.

 

Muminek, miło było Cię poznać. :D

 

Jacek998, ja nie jestem mężczyzną, tylko kobietą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle się działo przed moim przyjazdem. Jaka szkoda,że nie byłam świadkiem tego incydentu he he.

 

Muminek, miło było Cię poznać. :icon_mrgreen:

 

Jacek998, ja nie jestem mężczyzną, tylko kobietą.

 

 

 

Droga Rasti- to nie o Twoich fotkach pisalem lecz o zdjeciach Desmojaro zamieszczonych 'tam gdzies';-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle się działo przed moim przyjazdem. Jaka szkoda,że nie byłam świadkiem tego incydentu he he.

 

Muminek, miło było Cię poznać. :icon_mrgreen:

 

i z wzajemnością - mam ndzieję, że będzie jeszcze dużo okazji razem popląsać w DucatiStore :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...