Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

no widzę, że Jacek już mnie uprzedził

 

Tak jest - wczoraj przypędził na świat mały Antoś. Dziś byłem u rodzinki i jak na razie jest wszystko OK :biggrin:

 

A tak przy okazji - kto z Koleżeństwa przyjeżdża za tydzień na wystawkę do W-wy?

 

I jeszcze jedna ciekawostka - Monsterek z radiem http://www.allegro.pl/item302985128_ducati...ark_600ccm.html

 

Pozdr

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie to i napiszcie kogo tam widzicie. Kliknijcie menu i wybierzcie czwarty obrazek od lewej na dole:

http://www.ducati.com/ducatiworld/clubs/ht...rcowpm-eng.html

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powiedzcie mi ludzie coś o Hypermotoradzie. On takie cuda w serii wyprawia: http://www.motogen.pl/multimedia/stunt/art...otard-1100.html ? Ten motocykl ma jakieś wady? Może ktoś jezdził? Z góry wielkie dzieki i pozdrawiam!

 

Hehe, jeśli ktoś potrafi jeździć motórem w ten sposób to nie ma żadnego znaczenia czy jest to Hypermotard czy Fireblade - doskonałym przykładem jest Christian Pfeifer, jeden z czołowych stunterów Europy, który swego czasu wszystkie pokazy wykonywał na nielekkim Monsterze bodajże S4 a niedawno został nadwornym stunterem BMW i dalej takie same cuda wyczynia na ich nowej rzędówce. A jako ciekawostkę napisze że swego czasu pojechałem na Streetfighter Festiwal do Bielawy i wśród megakozaków z całej polski na megawypasionych i potuningowanych 900-tkach i 750-tkach w konkursie wystartował łepek chyba na Suzie DT80 czy czymś podobnym, w każdym razie skatowanym i mizernej urody pierdopędzie. Mało tego - tylne koło zaadaptowane od chu-wie czego było większe niż przednie! I ten oto nikomu nie znany łepek robił takie cuda że kolesie z pióropuszami na kaskach i tatuażami na plecach chowali się po kątach. Oczywiście zajął bezapelacyjne pierwsze miejsce :)

 

Zobaczcie to i napiszcie kogo tam widzicie. Kliknijcie menu i wybierzcie czwarty obrazek od lewej na dole:

http://www.ducati.com/ducatiworld/clubs/ht...rcowpm-eng.html

 

Widzimy tam wielu motocyklistów na motocyklach marki Ducati :) :crossy:

 

 

 

A co do nieznanego Pana Inżyniera o którym była mowa parę postów wyżej to podpowiem Wam że był to Pan Kwiatkowski, a jego artukuły ukazywały się parę dobrych lat temu w Świecie Motocykli (gdy jeszcze wkładka z felietonami była z różowego, toaletowego papieru :bigrazz: ). Dokładnie pamiętam ten artykuł o grzaniu motocykli - pisał że na swój motocykl wsiada od razu po odpaleniu, wrzuca jedyne i odjeżdża, zwracając uwagę by nie dobijać do obrotów maksymalnych i by nie przeciążać silnika zbyt wolną jazdą na wysokim biegu - ten sposób jest najlepszy dla każdego silnika, nie wazne czy motocyklowego czy samochodowego :flesje:

Edytowane przez Radosny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosny dzieki za post, ale nie tylko o stunt mi chodzi. Prosze napiszcie cos o Hypermotardzie, znacie jezyki obce wiec moze byscie cos mi zasegurowali z zagranicznych testow? Ciekawi mnie jak jego zawieszenie, bo niby to jest supermoto, ale wyczytalem, że zawieszenie ma o wiele twardsze niz jego konkurent z Austri - 950 SM! Dzieki i czekam na wiecej info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reddei proponuje:

www.motorcycle.com wejdz w Ducati i potem znajdz Hypermotard

www.cycleworld.com

www.motorcyclistonline.com ale w tych ostatnich musisz sam poszukac...

pozatym Hypermotard ma sztywniejsze zawiasy poniewaz jest do zupelnie innej jazdy niz KTM. Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Kris :icon_arrow:

Ta 900-ka z Kraka ma lakier taki jak teraz mój... ale trochę ze złotem przesadził... wygląda tandetnie.

Radosny łączymy się w bólu...

 

Edit. Duke, czy tam na koncercie była glaca Jaca???

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gratulować czy współczuć :icon_biggrin: A w jakie rejony kraju pojechała :clap:

 

Zdecydowanie współczuć - raczej ciężko sprzedaje się motocykl ze świadomością że jest to jedyny taki egzemplarz w Polsce....

A pojechała do stolycy, do chłopaków którzy nie mieli dotąd nic wspólnego z włoszczyzną. Gość powiedział że zakochał się w moim ogłoszeniu i poprostu musiał mieć ten motór :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie współczuć - raczej ciężko sprzedaje się motocykl ze świadomością że jest to jedyny taki egzemplarz w Polsce....

A pojechała do stolycy, do chłopaków którzy nie mieli dotąd nic wspólnego z włoszczyzną. Gość powiedział że zakochał się w moim ogłoszeniu i poprostu musiał mieć ten motór :)

 

 

Poruczniku Muminek!: Odnalezc,wypytac,skaptowac! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...