Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

no i robi się coraz fajniej - kolejni zakręceni Ducatisci się ujawniają wychodząć z osamotnionych kryjówek w gąszczu ryżopędnych maszyn :wink:

Tak trzymać - w kupie siła, bracia :)

 

PS - Janek, czy to http://www.allegro.pl/item269110336_kombin...ese_ducati.html sprzedaje ktoś ze znajomych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj troublemaker. A spod którego Krakowa? Tego spod Wieliczki....hihihi???

Pozdr

 

Edit: Balzac, zakonserwować moto na zimę na pewno nie zaszkodzi, a aku trzeba by co miesiąc podładować.

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu odradzam Wam kupna tego kombinezonu.

Jezdzil nim wczesniej gosc na jamaha r-1, potem sprzedal malolatowi co uprawia stunt i juz niejedna przygode mial...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S. P.S. Jak kto ma ochote moge dokladniej przyblizyc na priva dlaczego odradzam kupna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu odradzam Wam kupna tego kombinezonu.

Jezdzil nim wczesniej gosc na jamaha r-1, potem sprzedal malolatowi co uprawia stunt i juz niejedna przygode mial...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S. P.S. Jak kto ma ochote moge dokladniej przyblizyc na priva dlaczego odradzam kupna...

 

nie przymierzałem się do kupna - tylko wydawało mi się, że jest to właśnie kombinezon lansera, o którym parę razy rozmawialiśmy :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jego- on teraz Ducati nie jezdzi- nie widzialem go od pol roku...pewnie sprzedal maszinu...

Od wtorku "odbieram nadgodziny" do konca tygodnia...., jezdzilem do Ryska, ale dzisiaj Rysiek wspanialomylsnie dal mi wolne ;) , na zalatwienie papierkowych spraw, i kupienie paskow rozrzadu(ale to tez papierkowa sprawa- zapakowane byly w papierze), no i okazalo sie tez ze lozysko 60032rs- do napinacza paskow to typowe lozysko ogolnodostepne- japonskie tez sa..., niedlugo bedziem robic blokade na kola zebate walkow rozrzadu i przyrzad do odkrecania specjalnych srub na te walki...sie troche czlek podszkoli i przypomni- bo juz dawno desma nie rozbieralem.

Odnosnie wczesniejszych pytan chlopakow n/t wydechow, odpowiadam:

do konkretnego dostrojenia silnika, potrzebne sa jeszcze "powerfiltry", i modyfikacja komputera lub(i) podlaczenie powercomandera, i strojenie pod motocykl- czyli bez specjalistycznego oprzyrzadaowania( np.hamownia) i oprogramowania trzeba sie liczyc z dziura w mocy( i momencie). Jesli chodzi o bezpieczenstwo uzywania silnika- trzeba niestety obserwowac wypalanie swiec zaplonowych, jesli zaczunaja sie wypalac na bialo- oznacza to ze trzeba wzbogacac mieszanke paliwowo powietrzna, jesli kolor swiec prawidlowy- przecierpiec dziure i jezdzic, lub wrocic do oryginalu..

Nikogo nie namawiam, ale sam mam carbonowe wydechy F1 do 748 i jest delikatna dziura w pewnym zakresie(5000), ale mi to nie przeszkadza, z reguly po nagrzaniu silnika jezdze powyzej 5000 obr, kolor swiec mam prawidlowy nie zauwazylem tez zuzycia oleju, za to motocykl w wyzszych zakresach obrotow reaguje bardziej zywiolo i nie ma odciecia zaplonu nawet przy 12500.

Juz z Ryskiem gadalim- jesli twinkilinki zacznie jezdzic Ducati przesiadamy sie na Aprilie i Moto Guzzi (zatruje:-))) :icon_biggrin: ).

Niewazne czy bedzie jezdzil Ducem czy nie i tak goscia nie lubie z paru wzgledow: ze jest twinkiwinki, ze jest pozerem i styl jego jazdy mi sie nie podoba, ale to moje prywatne zdanie. Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pierwszych wrażeń z wystawy w Mediolanie.

Nowy monster nic nie stracił z charakteru monstera i to dobrze. Ciężko było się na stoisko Ducati ze względu na dwie premiery i motocykl Stonera, dzikie tłumy po prostu. Perłowe 848 jest piękne i mam z tym problem, bo czuję się rozdarty jako zdeklarowany Monsterowiec. :crossy: :banghead: Darkman oszalał i po 10 minutach walki dorwał autograf Capirossiego.

Generalnie 12 wielkich, czasami dwupiętrowych hal wypełnionych moto sprzętem i potężny paddock z małymi zaaranżowanymi torami do prób rożnych sprzętów spowodował że przez dwa dni ledwo zdążyliśmy pobieżnie poprzyglądać się najbardziej interesującym wystawcom. Jak ktoś był na Moto Expo na warszawskim Torwarze to dla wyobrażenia skali mogę powiedzieć że zmieściłoby się na nim tylko dwa stoiska np. Hondy lub Yamahy.

Z nowości we "włoszczyźnie" widać poważne zaangażowanie Piaggio w Aprilie. Mana, Shiver kilka modeli studyjnych, RSV w nowej wersji robiło wrażenie. Na stoisku MV Augusty/Cagivy w kształcie wielkiej ramy do motocykla Brutale w różnych malowaniach i odmieniona Cagiva Mito 125 przypominająca, nie zgadujcie 1098....

Zajefajna stojąca obok Mito 500 zapowiada się ciekawą propozycją dla początkujących motocyklistów szukających sportowego motocykla o pojemności większej niż 125 ccm.

Na stoisku Moto Morini znane modele 9 i 1/2 oraz Corsaro. Fajne moto, szkoda że firma jakoś nie może się przebić. Niesamowite Bimoty z silnikami od Ducati, w tym nowy model 3D z odpałowym przednim zawieszeniem bez goleni i modelem DB 7 z silnikiem od 1098. Na stoisku chińskiego już Benelli wariacje na temat modelu TNT i nowe enduro/cross (nie budziło wielkiego zainteresowania). Na koniec szok. Na scianach stoiska Ducati wyświetlano film z wizualizacjami projektów crosówek Ducatii i qadów z kratownicową ramą przypominających Monstera na czterech kołach. :eek: :eek: :eek:

To tyle w pierwszej relacji. Paluchy mnie bolą od stukania. Jakbyście mieli jakieś pytania to służę. :flesje:

Darkman opracowuje zdjęcia więc coś tam jeszcze pokażemy wkrótce.

 

PS: Nie mogę sobie darować żeby nie powiedzieć że w pełni obudowany wyścigowy KTM RC8 jest niesamowity..... A owoce morza i białe dobrze schłodzone wino.... A co wam będę w głowach mieszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyzby Ducati pokusilo sie na kasek zwany enduro- ciekawe na jakim silniku? Oby Dopia Bieletta! :icon_mrgreen: :biggrin: :biggrin: , wykosiloby wszystkich:-)))).

Co sie tyczy KTM Rc 8 mamy dla niego nazwe siekiera- i to chodzi o wyglad:-))). Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

P.S.

Troche szkoda ze 848 ma mokre sprzeglo- ale takie zycie , ludziska chca wiekszych przebiegow do serwisowania to tera maja...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem od stycznia w Boldorze będzie jakaś akcja serwisowa, że będą mogli podjechać po sprzęt do domu, zabrać go do serwisu, zrobić serwis (wiosenny) z wymianą oleju itp, a potem odwożą do domu. Przewóz ma być w cenie normalnego serwisu. Może w taki razie nie męczyć sie teraz w jazdy po błocie - tylko wykorzystać taką możliwość. Desmo jak będziesz rozmawiał z Łukaszem to dopytaj proszę o tą akcję

pozdr

Kris

 

Witam wszystkich,

 

Muminek - dzwoniłem do Boldoru. Faktycznie mają teraz ofertę specjalna na serwis jesienno-zimowy. Oprócz tego, że odbierają moto a następnie po serwisie odwożą z powrotem do Klienta to jeszcze dają 20 % rabatu na robociznę. Promocja trwa do końca lutego 2008. Oczywiście darmowy transport obejmuje Warszawę i bliską okolicę. Jeżeli umówisz się z kilkudniowym wyprzedzeniem ogólny serwis załatwią w jeden dzień. Członkowie Ducati Owners Club mogą jeszcze dodatkowo negocjować wyższy rabat. Powodzenie zależy od skuteczności negocjacji :icon_mrgreen:.

Pozdr

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wieta czy maja tam hamownie- by postawic 999 i przejrzec dynamicznie motopęda?

Aha Jedwabne tez zaliczaja jako okolice Warszawy :biggrin: ?

Mam do Was prosbe- chce na swoj kombinezon wyszyty na plecach napis DUCATI, a u dolu Nikiel- wiecie gdzie takie rzeczy zalatwic? W piekarni, masarni??Zartuje- macie jakies pomysly?

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

.......mają teraz ofertę specjalna na serwis jesienno-zimowy. Oprócz tego, że odbierają moto a następnie po serwisie odwożą z powrotem do Klienta to jeszcze dają 20 % rabatu na robociznę. Promocja trwa do końca lutego 2008.

 

Witajcie,

"Serwis jesienno-zimowy" :icon_razz:

Gdy byłem ostatnio w Boldorze, to dowiedziałem sie, że z sezon sie kończy i do zobaczenia na wiosnę. Wiem, że nie jest dobrze, stary olej w silniku zimować i na moja prośbę olej został wymieniony. Co uwzględniana "Serwis jesienno-zimowy" . Ciekawy jestem czy Boldor bierze na siebie odpowiedzialność za uszkodzenia lub porysowania, które mogły by powstać podczas transportu :banghead:

Pozdrawiam

balzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wieta czy maja tam hamownie- by postawic 999 i przejrzec dynamicznie motopęda?

Aha Jedwabne tez zaliczaja jako okolice Warszawy :icon_razz: ?

Mam do Was prosbe- chce na swoj kombinezon wyszyty na plecach napis DUCATI, a u dolu Nikiel- wiecie gdzie takie rzeczy zalatwic? W piekarni, masarni??Zartuje- macie jakies pomysly?

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

hamowni - nie ma, Okolice W-wy kończą się tuz przed Łomżą :banghead: :cool: a z napisami na plecy - to tylo w Erze :smile: :clap:

 

A tak poważnie - może poszukaj jakiegoś rymarza lub firmy zajmujące się szyciem ze skór - oni mają specjalne maszyny do szycia do różnej grubości skór - to Ci wyszyją.

 

Inny patent - zrobienie naszywki (jak te klubowe) i naszycie ich na kombinezon

pozdr

Kris

PS - u nas już 2 stopnie mrozu (brrrrrrr) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis jesienno zimowy dziwna sprawa Ludziska a dlaczego takich drobnych spraw nie robicie sami to taka frajda samemu przy swoich sprzętach podłubać-oleje,płyny,filtry,paski-prościzna

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...