Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Oj przydalyby sie chody w Angolandii- jednak ten akurat sprzet - nadaje sie tylko do kolekcji- poniewaz Darmahy z tego rocznika- mialy jedna przypadlosc: mianowicie emigracje arabska do Wloch i zatrudnianie ich jako taniej sily roboczej w szacownej firmie z Borgo Pagniale, przez co cierpialy bardzo i niezasluzenie na zacieranie sie walow korbowych...

Otoz te niezbyt czyste nacje nie dbaly zbytnio o szczegoly, porzadek, dokladnosc i sumiennosc, poza tym- po co mieliby cos dobrego robic dla giaurow- nie myli za dobrze wykonywanych przez siebie walow, przez co zostawalo w nich mnostwo wiorow i opilkow, efekt mogl byc tylko jeden , masowo zglaszano reklamacje prze co renoma firmy nieco upadla, a dalej jak lawina: podupadajaca firme wykupila ze grosze cagiva wzmacniajac tym samym swoj wizerunek( Jacek -skad my to znamy??),ale to juz zupelnie inna historia...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przydalyby sie chody w Angolandii- jednak ten akurat sprzet - nadaje sie tylko do kolekcji- poniewaz Darmahy z tego rocznika- mialy jedna przypadlosc: mianowicie emigracje arabska do Wloch i zatrudnianie ich jako taniej sily roboczej w szacownej firmie z Borgo Pagniale, przez co cierpialy bardzo i niezasluzenie na zacieranie sie walow korbowych...

Otoz te niezbyt czyste nacje nie dbaly zbytnio o szczegoly, porzadek, dokladnosc i sumiennosc, poza tym- po co mieliby cos dobrego robic dla giaurow- nie myli za dobrze wykonywanych przez siebie walow, przez co zostawalo w nich mnostwo wiorow i opilkow, efekt mogl byc tylko jeden , masowo zglaszano reklamacje prze co renoma firmy nieco upadla, a dalej jak lawina: podupadajaca firme wykupila ze grosze cagiva wzmacniajac tym samym swoj wizerunek( Jacek -skad my to znamy??),ale to juz zupelnie inna historia...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

 

Amen Janku, Amen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wzialem dzis na poczytanie pare gazet amerykanskich- i mam artykul czarno na bialym jak naprawiaja rame w Ducati S2- i potem sprawdzaja na profesjonalnych przyrzadach pomiarowych i daja do Urzedu Legalizacji...

Gorą chromomolibden :icon_twisted: mozna wsio z nia robic- chyba ze jest splaszczona jak zapraska:-)))

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wzialem dzis na poczytanie pare gazet amerykanskich- i mam artykul czarno na bialym jak naprawiaja rame w Ducati S2- i potem sprawdzaja na profesjonalnych przyrzadach pomiarowych i daja do Urzedu Legalizacji...

Gorą chromomolibden :notworthy: mozna wsio z nia robic- chyba ze jest splaszczona jak zapraska:-)))

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

ale i takie spłaszczone Polak tez naprawi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Warszawie nie maja?

Jak nie wejdz na ducatiomaha.com i zobacz wg nr katalogowego i ewentualnie trza zamowic przez kolege w USA.

A ja Klekotem dzisiaj pojechalem do Jedwabnego na przezimowanie i zrobienie tego i owego, troche cieplo bylo wiec po przyjezdzie poprosilem o szklanke wody z odem i cytryna :bigrazz: ;) , no i przesiadlem sie na Brudasa- i wrocilem do domu troche po polnych drogach troche po szosie- ale kurde dziwne szyba w kasku mi zamarzla- bylo na minusie???

Narazie- jade do tescia po corke...Pozdr. Janek "Brudas"- Klekot juz spi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Warszawie nie maja?

Jak nie wejdz na ducatiomaha.com i zobacz wg nr katalogowego i ewentualnie trza zamowic przez kolege w USA

Czy w Warszawie mają ? Może i maja, nie pytałem jeszcze. Jest to drugi koniec Warszawy i wizyta w Boldorze parę godzin stania w korku kosztuje :icon_eek: . Dzięki stronie ducatiomaha.com już nr. części namierzyłem. Dobrze jest mieć kilka źródeł w których części można szukać :smile:

 

Pozdrawiam i dziekuję

balzac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku na ebayu amerykeńskim też jest kilka klasyków jeden nawet dość drogi.A pamiętasz o mnie z Ryśkiem i o S4 dla mnie? Będę się przypominał.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Warszawie mają ? Może i maja, nie pytałem jeszcze. Jest to drugi koniec Warszawy i wizyta w Boldorze parę godzin stania w korku kosztuje :icon_mrgreen: . Dzięki stronie ducatiomaha.com już nr. części namierzyłem. Dobrze jest mieć kilka źródeł w których części można szukać :D

 

Pozdrawiam i dziekuję

balzac

 

Balzac

znajdź nr katalogowy i sprawdź na stronie importera cenę. We wtorek zadzwoń do Boldoru (nie musisz przecież jechać osobiście) i sprawdź czy mają i już.

Ewentualnie zostaje szukanie u innych - w Poznaniu czy w Krakowie (lub na ebay.de)

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem ST4 i nosze się z zamiarem zmiany opon na nowe. Koledzy z warszatau polecają mi metzelera Z6 . Podobno dobra oponka , tylko nie wiem czy dobrze sprawuje sie na zakrętach . Nie wiecie jak sięsprawują na ostrych winklach ? Może ma ktoś opony do polecenia w rozsądnej cenie. Pzdr Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem michelin pilot road podobne do Z6- turystyczno sportowe i bez problemow da sie je pozamykać. Z6 stoją w rankingach pozycje wyżej zwykle 1 miejsce w większosci kat. opon turystyczno sportowych. Mysle ze jak Cie stać to dobry wybór.

 

Chociaż wole tansze conti road attack - bo są tansze :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...