Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Muminek - spoko jak się psują ale nie cholera łożysko, które powinno wytrzymać aż do zgonu silnika. Po prostu miałem pecha i było felerne. 60 tys. km to żaden przebieg dla łożyska...Najgorzej że od takiej pierdoły rozsypało się kilka innych dość poważnych części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak- mysza stawiasz po wszystkim :( ! Musze chyba wymusic spotkanie. Looknij jak teraz wyglada ale to co pisalem to szczera prawda. Pisz jak zobaczysz :lalag:

 

pewnie, że będzie i myszóka :icon_mrgreen: :flesje: jak się coś wykluje :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek to szykuj coś szybko póki jeszcze nie ma śniegu, bo nie mam zimówek... :crossy: Ja przyjeżdżam z załącznikiem... Tylko jakiś motelik lub internat :flesje: nagraj... bo ostatnio budżet nadszarpnąłem. :icon_mrgreen:

 

Co do łożyska, to raczej wina źle wyważonego sprzęgła, nie ma możliwości żeby bez bicia się rozleciało przy takim przebiegu... a seb już pare łożysk w życiu widział :( i wie co pisze.

 

Jaco coś Ci z dnia na dzień tych klubowiczów przybywa, w niedzielę miałeś 23 a dzisiaj już 30.... do końca roku w takim tempie bedziesz miał 107... :lalag:

Pozdrawiam

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek to szykuj coś szybko póki jeszcze nie ma śniegu, bo nie mam zimówek... :crossy: Ja przyjeżdżam z załącznikiem... Tylko jakiś motelik lub internat :flesje: nagraj... bo ostatnio budżet nadszarpnąłem. :icon_mrgreen:

 

Co do łożyska, to raczej wina źle wyważonego sprzęgła, nie ma możliwości żeby bez bicia się rozleciało przy takim przebiegu... a seb już pare łożysk w życiu widział :( i wie co pisze.

 

Jaco coś Ci z dnia na dzień tych klubowiczów przybywa, w niedzielę miałeś 23 a dzisiaj już 30.... do końca roku w takim tempie bedziesz miał 107... :lalag:

Pozdrawiam

 

 

 

Tydzien byl owocny :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a nie można się spotkać nawet bez motorków, żeby można było sobie posiedzieć nawet przy myszówce?

 

Jak pooglądam sobie ST2 to dam (mówiąc po polsku) feed back :icon_biggrin:

 

a tak z ciekawości pojawiła się nowa propozycja na allegro http://allegro.pl/item255466948_ducati_999.html

 

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ch..... na bikebandit.com nie ma juz czesci do naszych najlepszych motocykli :icon_exclaim: macie jakas ciekawa alternatywe???

Lozysko sprzegla wallnelo od strzalow sprzeglem by moto na kolo moglo isc-(nie pamietam czy wetclutche maja amorki z tylu sprzegla jak u mnie) od tego najszybciej, zreszta Jagdtiger jak masz moto robeblane sprawdz z drugiej strony lozysko walka zdawczego(malej zebatki), pewnie tez ledwie dycha, widzialem kiedys blok jakiegos japonskiego padla po czestej jezdzie na gumie na wysokosci lozyska walka zdawczego poddal sie odlew bloku silnika (nie wytarl sie a wygniotl), ale nie ma co zalowac to ryzoped nie Ducati...

Pozdro.Janek Klekot 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek - zawsze alternatywa jest importer :wink:

 

a tak poważnie - ja nie mam doświadczenia w zakupie części poza serwisem :) i ewentualnie sklepami typu Louis, Intercars, Larson, itp (kolejność zupełnie przypadkowa)

 

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagd na ebayu nic nie ma, na innej aukcji jest 800 Sport(taki silnik jak Twoj) na Florydzie...

Daj znac do Motostodoly , koniec aukcji 16.10...

No kurde importer... niestety nowe motocykle Ducati relatywnie tanie= wysoki koszt czesci, kiedys bylo odwrotnie...

Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad wiesz- moze ktos probowal przed Toba- stuntu?Chyba ze kupiles moto jako nowe nie uzywane, zreszta lozysko walka zebatki zdawczej zuzywa sie od nieprawidlowego naciagu lancucha- lepiej zeby zwisal niz zeby byl naciagniety jak baraniejaja...

Kurde i nie ma kosza do 800 na ebayu amerykanskim- moze pogadaj z Jacem- on mial jakies kontakty z Berlinskimi Ducatistami- moze moga pomoc???

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie pare osob zamilkło... nie maja czasu czy co?

Dzisiaj moj kolega z Ostroleki- Michal kupil zolte 748 z Radomia- zna ktos moze ten motór?

Narazie Michal jest posiadaczem Duca, ale czy bedzie Ducatisti- nie wiadomo- nie naciskam , nie wtrącam sie(przepraszam- nie wtrancam), obaczym jaki z niego "narybek"- kazden jeden musi sam zdecydowac czy sie uwielbia Ducati czy tylko kolejny sprzet kupiony okazyjnie- zeby pojezdzic i sprzedac go z zyskiem- jak juz z paroma goscmi bywalo :) .

Znalazl kto dla Jagda ten cholerny kosz? Bo ten co Krzysiu znalazl od dryclutchowej wersji jest i nie pasi...ide zara szukac...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...