Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Trza upic Krzysia to zostanie na niedziele :cool: , tylko ja do takiego zadania sie nie nadaje....

 

od razu byś chaił jakieś przyjemności robić :flesje:

a co do pozostania to się jeszcze wszystko wyjaśni w piątek - pożyjemy, obaczymy.

Janek - masz nowy numer telefonu?

Do zobaczyska

Kris

 

P.S. nowe ogłoszenie dot Ducati http://www.supermototeam.pl/images/galeria...opanny/956.html

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo Krzysiu, karta mi padla i musialem sekond kard kupic:-))).

Przyjechali do mnię znajome Fińczyki z Finlandii(takie panstwo na polnocy EU), siedza w hotelu w Piatnicy, jutro jade po owiewki dla Ryska i wpadne po nich razem jadziem do Jedwabnego( oni na motórze), ja bede robil Paso dla mego brata, corke zostawie Adamowej, a Finczyki sie pokreca troche jak bedzie im juz nudno wroca do hotelu..., a wieczorkiem ja wpadne jeszcze raz do Jedwabnego na Klekocie- sam along, a pozna noca jak bede mogl wroce do dom...baba dala mi dyspense("...obys wrocil i choroby do dom nie przyniosl:-)) ..."), to sie nazywa tolerancja :flesje: , a w sobote Finowie beda na zlocie( chyba cos dostana za najdluzsza trase).

Dobra panie i panowie kto zyw niech smaruje lancuchy i co tam jeszcze :cool: i niech wali(oj przepraszam znaczy jedzie)na Jedwabne...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema gromowładni :)

Tak, tak, dawno mnie tu nie było....bo to, bo tamto, nieważne całkiem.....

Ruch widze okrutny tutej....przelatuje pobieżnie posty od majowej przerwy....

 

 

A teraz krótko i konkretnie : zanim wystawię mojego sprzęta na Allegro, rzucam hasło o sprzedaży tutaj - żal by trafił do jakiegoś dresa bo naprawde wart jest kogoś kto czuje klimat....

 

Sprzedam mojego Monstera S2R 800 - jak wiecie nie za często można go u nas kupić - przebieg 6 tys. km!!! 2005 rok, motocykl jest jak nowy, po bardzo delikatnej wywrotce, w pełni sprawny - nie mam czasu go zrobić na cacy, choć to tylko kosmetyka.

Cena 19 tys. bez negocjacji, za motocykl zarejestrowany, ubezpieczony i z przeglądem.

Dziś zrobiłem fotki - tu można je obejrzeć http://www.bikepics.com/members/radosny/

Edytowane przez Radosny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panie i panowie kto zyw niech smaruje lancuchy i co tam jeszcze :crossy: i niech wali(oj przepraszam znaczy jedzie)na Jedwabne...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

no to widzę, że spotkanie będzie "internazionalne" :biggrin: - kurczę tylko zobaczę jak ja się wyrobię, żeby dojechać

 

A tak przy okazji - o której się cała imprezea zaczyna w sobotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema gromowładni :flesje:

Tak, tak, dawno mnie tu nie było....bo to, bo tamto, nieważne całkiem.....

Ruch widze okrutny tutej....przelatuje pobieżnie posty od majowej przerwy....

A teraz krótko i konkretnie : zanim wystawię mojego sprzęta na Allegro, rzucam hasło o sprzedaży tutaj - żal by trafił do jakiegoś dresa bo naprawde wart jest kogoś kto czuje klimat....

 

Sprzedam mojego Monstera S2R 800 - jak wiecie nie za często można go u nas kupić - przebieg 6 tys. km!!! 2005 rok, motocykl jest jak nowy, po bardzo delikatnej wywrotce, w pełni sprawny - nie mam czasu go zrobić na cacy, choć to tylko kosmetyka.

Cena 19 tys. bez negocjacji, za motocykl zarejestrowany, ubezpieczony i z przeglądem.

Dziś zrobiłem fotki - tu można je obejrzeć http://www.bikepics.com/members/radosny/

 

Widzisz Jagdtiger, uszkodzenia sa tak delikatne że nawet ich nie widać na tych fotach :biggrin:

Dziś dołącze zbliżeniowe fotki obtartych dupereli - to tylko kilka drobiazgów

 

Ty też sprzedajesz S2R ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Jagdtiger, uszkodzenia sa tak delikatne że nawet ich nie widać na tych fotach :biggrin:

Dziś dołącze zbliżeniowe fotki obtartych dupereli - to tylko kilka drobiazgów

 

Ty też sprzedajesz S2R ??

 

czy to było coś z lewej strony (klamka wydaje sie trochę zgięta). Czy motorek jest bez nakładki na siedzenie i bez owiewki? A skąd go ciągnąłeś?

kris

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl przywieziony był w zimie z Francji. Długo szukałem sprzęta w takim stanie. Jednak trzy motocykle to za dużo jak na moje możliwości korzystania z wolnego czasu więc bez sensu by stał w garażu zaniedbywany. A poza tym zachorowałem na KTM-a 2008 i jak się wscieknę to wszystko posprzedaję, kupię go i będę szukał Hypermotarda w dobrych piniondzorach :buttrock: Jednak latanie po chaszczach i supermoto to jest to co obecnie pochłania w całości moje życie seksualne :banghead:

 

 

Nakładki na siedzenie nie było od początku, przednia owiewka jest ale delikatnie pęknieta - bezproblemowo do sklejenia, szyba jest w całości.

Edytowane przez Radosny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza zaczyna sie od dzisiaj wieczor(nocne Polakow rozmowy...), rano trzezwialka(jak kto musi) i ok 14.00 msza po mszy parada i konkurencje zlotowe, dlatego trocha sie plany zmienily- mysle ze przejazdzke trza by zrobic do godz. 12-13.00, no i Rysiek bedzie mial problem, bo jest jednym z organizatorow. Nawet jak ktos bedzie marudzil, zostaje jeszcze festyn i mozna sie upic, zgrzeszczyc, czy kto tam sobie co winszuje...

Narazie. Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza zaczyna sie od dzisiaj wieczor(nocne Polakow rozmowy...), rano trzezwialka(jak kto musi) i ok 14.00 msza po mszy parada i konkurencje zlotowe, dlatego trocha sie plany zmienily- mysle ze przejazdzke trza by zrobic do godz. 12-13.00, no i Rysiek bedzie mial problem, bo jest jednym z organizatorow. Nawet jak ktos bedzie marudzil, zostaje jeszcze festyn i mozna sie upic, zgrzeszczyc, czy kto tam sobie co winszuje...

Narazie. Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

OK dzięki.

Jak dobrze pójdzie to my (Mario M i ja) dojedziemy koło 10.30 - 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta chłopy!

Wczoraj zadzwonił do mnie kolo z Wawy (dostał od kogoś numer) z pytaniem czy wejdzie nowy monster do produkcji bo on chce kupić s2r i nie chce się obudzić na wiosne ze ma stary model. Tak się składa, ze jak byłem w Italii 2 tygodnie temu na spotkaniu z szefami Ducati to padło takie pytanie od jednego z Amerykanów i Claudio Domenicali powiedział,że Monster obecnie sprzedaje się na tak dobrym poziomie,ze nie zamierzają wprowadzać nowego modelu do produkcji. Aczkolwiek powiedział,że mają coś w przygotowaniu ale to jeszcze nie teraz. Facet mówi,że nie wierzy i że poczeka na targi w Mediolanie. Ja uwazam,że nie ma sensu zastępować czegoś co jest piękne ale zoabczymy.

Pozdro

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...