Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

A jak się ma to zmienianie napędu (zębatek) do wskazań prędkościomierza?? O ile prędkość nie jest "czytana" z kół (a z tego, co wiem to nie jest :crossy:), to powinien przekłamywać i to chyba dość sporo.. :(

Edytowane przez heartless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się ma to zmienianie napędu (zębatek) do wskazań prędkościomierza?? O ile prędkość nie jest "czytana" z kół (a z tego, co wiem to nie jest :biggrin:), to powinien przekłamywać i to chyba dość sporo.. :icon_biggrin:

 

Nie wiem dokładnie bo nie sprawdzałem, ale na statrym zestawie 15/46 gdy licznik wskazywał 120 km/h

gps garmina wskazywał 108km/h :icon_biggrin:

Poza tym u mnie jest slimak na przednim kolku wiec zebatki raczej nie maja nic wspolnego, bo obwod kola przedniego sie nie zmienil, a nie wiem jak jest w wersjach z elektronika.

 

Przy najblizszej okazji jak bede smigal na dluzszym odcinku to sprawdze z gps nowy naped i dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie bo nie sprawdzałem, ale na statrym zestawie 15/46 gdy licznik wskazywał 120 km/h

gps garmina wskazywał 108km/h :icon_mrgreen:

Poza tym u mnie jest slimak na przednim kolku wiec zebatki raczej nie maja nic wspolnego, bo obwod kola przedniego sie nie zmienil, a nie wiem jak jest w wersjach z elektronika.

 

Przy najblizszej okazji jak bede smigal na dluzszym odcinku to sprawdze z gps nowy naped i dam znac

 

Panowie.

Monster "zbiera" pomiar prędkości przekładnią ślimakową z przedniego koła więc nia ma to nic do napędu :lapad: :lapad: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w Supersportach beda zmiany w pojemnosci...

848 mialoby szanse na uczciwa walke..., bo cos Nanellego nie widac.. wylozyl sie czyco??

Seba juz mgr? Jak tak to oblewanie wartaloby w Jedwabnem zrobic:-))).

Wykombinowalem ze mam urlop od 2 lipca do 20 go lipca( z tym ze od 16 mamy jechac z Babami nad morze )...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, kółka nie mają tu nic do rzeczy....

 

To Seb sie obronił :buttrock: 18 za, 0 przeciw i 0 wstrzymujących się od głosu... :flesje:

 

Pozdrawiam Seb

 

no to wielkie gratulacje Seba - wreszczie będziesz miał trochę więcej czasu dla siebie (no i rodziki oczywiście :D )

 

gratulacje :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Seb!!!

Sorki za moją ignorancję jeśli chodzi o zbieranie sygału prędkości w monsterkach :buttrock: Całe życie się człowiek uczy :buttrock:

 

daj spokój - ja tez nie wiedziałem w jaki sposób jest mierzona prędkość w Monsterkach :crossy:

pozdr

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M452067

 

Wiem ze na tych fotkach niewiele widac ale kazda uwaga moze okazac sie cenna,

 

bylem, widzialem.

pazdziez.

 

z baku zszedl lakier, ale to pryszcz.

kwas z akumulatora rozlal sie na silnik i siedzenie, wszystko zardzewiale albo posniedziale.

golenie lag porysowane.

brakuje prawej tarczyi zacisku. gosc twierdzil ze ta wersja nie miala.

brakuje polowy oryginalnych srub, wszedzie.

podobno paski zmienione ale nie ma faktur ani paragonow.

brakuje oslon rozrzadu.

silnik zarzygany olejem.

kierunki jakies tiuningowe.

ranty i rysy na tarczach.

wydechy lataja, bo brakuje oryginalnych opasek zaciskowych.

generalnie burdel, kable poplatane, odpowietrzenia z baku odlaczone, rama chyba malowana, ale nie dam sobie glowy uciac, chyba ze ducat ma czarny lakier w brokacie.

 

plusy: nowe opony i sprawny regler.

ogolnie nie warto, chyba ze ktos ma duzo czasu i forsy, zeby go doprowadzic do lepszego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się Zaza zmartwi, biedak szuka już 2 m-c a tu nici z planów.

Wracając do mojego postu sprzed 2 dni, zapraszam kolegów na napój myszaty, bo mi barek w szwach pęka... :icon_rolleyes:

 

Witam nowego kolege Duc-a z którego rejonu polski jesteś?

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao a tutti!!!

Wlasnie jestem na WDW. Wszystko fajnie ale oprocz mojego nie widzialem zadnego moto z Polski. Troche dziwnie bo jest troche maszyn z Czech, Wegier, Chorwacji a nawet Lotwy. No coz moze ktos dojedzie.Jak wroce to Wam napisze jak bylo.

Pozdro

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a kiedy Panie, kiedy :)

 

Codziennie od godziny 18 do oporu :icon_mrgreen: jak się komuś zacznie ulewać to kończymy zabawę... :icon_razz:

Rozmawiałem z DarkMannem i wynika że monsterowe grono rośnie w siłę w Kraku...

Pozdro Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...