Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko pamiętaj kris, że te włoskie superbikes lubią rozkładać skrzydła powyżej 2 zł na liczniku :D hahaha....

 

Janek ja wyznaję zasadę, że od silnika o dużej pojemności jest silnik o jeszcze większej pojemności ;)

Pzdr Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 749 siedzialem i zrobilem kolko , napewno trzeba bedzie miec wielki respekt dla tej maszyny i pierwsze KM zrobie z pelnymi gaciami ;)

 

no to polecam założenie jakiś pieluszek :)

 

A tak poważnie - najważniejsze to kontrolować się - życzę zrealizowania marzeń

aLLy

 

co do otwierania się - no cóż jakiś fun też musi być :)

 

pozdr

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ally- 749 juz zaliczkowane- za tydzien przyjezdzaja odbierac...

Seba- jak co to nawet na moto przyprowadzone do servisu Cie wsadzim i w srodek kolumny co by "milicja"....

damy rade.

Tak wogole to Rychu pojechal oddac Bandita 1200 z servisu i wraca teraz z tylu jako pasazer(chyba 1 raz w zyciu!)na Valkirii , mowil mi cos o pampersach:-))).

Ally- 749 lepszy jest na 1 moto niz 748- bo b. rownomiernie oddaje moc, a stuningowane 748 roznie z tym bywa.

Seba tak samo mi sie skojarzyl skrot Ducati Power:-). A moze te oblewanie zrobim u Rycha? Pozdr. Janek Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acożby!

Mi sie podoba, a w Motostodole jakies butelki Debowej tyz sie "walaja" nie wypite:-))

Na Misano "Baylistick" pokazal swoj talent- ze teoretycznie slabsza maszyna moze dac lupnia "mocarzom". Brawo Troy :bigrazz:

Pozdr. Janek Klekotek 748.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak dla tych, którzy nie dojechali do Białokosza kilka fotek ze zlotu

http://www.bikepics.com/members/Muminek/03...sp?i=695336&s=0

i

http://www.bikepics.com/members/Muminek/03...sp?i=934666&s=0

 

(są tam zebrane tylko kilka moich fotek - na resztę czekamy jeszcze)

 

Przepraszam za kilka błędnych nazw przy zdjęciach ale jestem leniwy i nie chce mi się już zmieniać

 

pozdr

Kris

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek, a ty jedziesz w końcu do Jedwabnego czy do Poznania na ścigacke???

Ja wpadłbym do Jedwabnego ewentualnie w piątek a w sobotę koło połiudnia trzeba by jechać dalej, bo do Darłowa pewnie z 500km z Łomży...

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek, a ty jedziesz w końcu do Jedwabnego czy do Poznania na ścigacke???

Ja wpadłbym do Jedwabnego ewentualnie w piątek a w sobotę koło połiudnia trzeba by jechać dalej, bo do Darłowa pewnie z 500km z Łomży...

Pozdrawiam Seb

 

ja jadę do Jedwabnego

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba nie jest az tak daleko z Lomzy do Darlowa, ale za blisko tyz nie jest- mysle ze jak wyjedziesz o 16.00 w sobote to na 22.00 napewno sie zaczolgasz:-))).

Znalezlim Ducati Pantah 350 na allegro- moze do kolekcji go wezmiemy- oczywiscie jak bedzie niska cena- jakby to byla 500, lubo 600 to moznaby dac nawet 5000 zl.

Tak wogole to polujemy na "Bevelgersa", ale ciezko cos kupic w dobrej cenie wsio drogie, a w Polsce ani jednego...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam mieszane uczucia, czy jechać, czy nie... strasznie napięty będę miał charmonogram czasowy i stara będzie mi skrzeczeć za uszami... :bigrazz: muszę się z tym przespać kilka razy.

Wolałbym zahaczyć o wasze tereny w drodze powrotnej i z tydzień się pobłąkać po okolicy...

Pocdrawiam Sebo

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he... ostatnio widziałem w ŚM ogłoszenie - reklamę Ducati. I co.... i dostawa części w 24h... bez komentarza :)

Ally nie przymierzaj się do monstera bo sie rozchorujesz jak Kemówka...hihihi...

Pozdro Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he... ostatnio widziałem w ŚM ogłoszenie - reklamę Ducati. I co.... i dostawa części w 24h... bez komentarza :)

Ally nie przymierzaj się do monstera bo sie rozchorujesz jak Kemówka...hihihi...

Pozdro Seb

 

 

Rozumiem że tą 695 która dumnie pręży się przed Moto Fun'em.... Mój S4 tam jest. Liże swoje rany. :bigrazz:

Co do dostępności części to realny termin realizacji zamówienia za pośrednictwem nowego importera wypróbowany na mojej własnej skórze to od 7 do 18 dni. A dokładnie pare rzeczy przyszło po 7 dniach a pare dzisiaj, czyli po ponad dwóch tygodniach od złożenia zamówienia. :eek: :eek: :eek:

Mam nadzieję że to już końcówka i przed treningiem u Grandysów jeszcze trochę pojeżdże.

A'propos dostępności Ducati na rynku. Szukając motocykla dla żony zwróciłem uwagę że na allegro z jednej strony Ducati w ubiegłym roku zrobiły się dwie w porywach nawet trzy. najwięcej Monsterów z silnikiem 600 - 620 więc nie jest tak źle. Można coś wybrać :crossy: ;) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...