Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ciao a tutti!!!

Wlasnie jestem na WDW. Wszystko fajnie ale oprocz mojego nie widzialem zadnego moto z Polski. Troche dziwnie bo jest troche maszyn z Czech, Wegier, Chorwacji a nawet Lotwy. No coz moze ktos dojedzie.Jak wroce to Wam napisze jak bylo.

Pozdro

 

to popstrukaj trochę fotek i wrzuć gdziś, żebyśmy i my mogli pocieszyć oko i pozłościć się, że nie było nas tam

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duke czekamy na szczegółową relację przy piwku... :)

 

Mam pytanie do bardziej doświadczonych jeźdźców, odnośnie klocków hamulcowych. Po wymianie w moim na klocki półmetaliczne mam dziwne odczucie przy dohamowywaniu ostatnie 3-5 metrów, że klocki drgają. Przejechałem już na nich 4 tys km i już się przecież dopasowały do tarcz... co to może być za przyczyna?

 

Pozdro Sebo

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pozdrawiam

Jeśli chodzi o monstery to w kraku jest:

1. Scitro - 600 Dark

2. Soleski - S4

3. Rafał - S2R 1000 - nówka

4. Sławek - 600 dark - Szwagier Soleskiego

5. Tomek - 900 czerwona z czarną ramą

6. DarkMann czyli ja - 600 czerwon ze złotą ramą

7. Filip z czestochowy - przebywa w Krakowie - jeżdzi na monsterze 1000

 

to są osoby które poznałem osobiście

Jeśli jest ktoś jeszcze to niech się ujawni.

Oprócz monsterów jest oczywiście łubu dubu niech zyje nam prezes naszego Desmoobsesion Marcin

na SS900 wraz ze śliczną żoną Niną, jego kolega z Wadowic Sebastian również na SS900,

był główny mechanik Szoguna ale pojechał za chlebem.

razem uzbiera nas sie z 10 szt.

Możnaby kiedyś jakas mała orkiestre zrobić.

 

Jesli kogoś pominąłem to widocznie się nie spotkaliśmy

np. Zaza - w trakcie zakupów

 

Podejrzewam, że wiecej jest w poznaniu ale mam nadzieje ze dogonimy poznan jak nam na nowo dystrybutora otworzyli w grodzie Smoka

 

Pozdrófka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po Tomku - Shogunie została 750 Paso podobno jest na sprzedaż....

To sie nazbierało trochę,

a jest jeszcze Tomek na S2R Dark

i gościnnie Adrian z sosnowca parkujący S4R w ciągu dnia w Kraku...

Hej

 

PS. Pojeździmy coś w niedzielę? Może tak zrobić najazd Kremówce??? O ile jest w kraju.

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szogun podobno zabiera swojego sprzeta zagramanice.

 

 

Jakąs godzinkę temu widziałem czarnego monstera z kufrem centralnym na Opolskiej.

myslalem ze sobie kark skręce jak go zobaczyłem, mało co wypadku nie spowodowałem.

Nawet fajnie wyglądał. To pewnie gość który kupił stelaż od gościa z Olkusza.

 

żałuje ze go nie kupilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąs godzinkę temu widziałem czarnego monstera z kufrem centralnym na Opolskiej.

myslalem ze sobie kark skręce jak go zobaczyłem, mało co wypadku nie spowodowałem.

Nawet fajnie wyglądał.

 

a to całkiem ciekawie musi wyglądać? jakbyście gdzieś takie zdjęcia pstryknęli lub znaleźli do dajcie znać

Idę na mecz siatkówki (mam nadzieję, że nasi popędzą Bułgarów)

pozdr

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliło parę postów wczoraj...

Stonerek jednak nie wygrał , tłinkiłinki go wyprzedził na chyba 6 okrążeń przed końcem. Wg. mojej spiskowej teorii, Stoner jezdzi na Bridgestonach(z Japonii), i może "jakuza" zrobiła zrzutę na to by jakąś kijaszczą mieszankę wrzucili w opony, bo rzucało Caseya na szykanach że hej...

Różne kwiatki- kombinacje już kiedyś były robione(np sprawa z Geoffem Dukem- nie pozwolono mu ścigania bo pomagał prywatnym jeźdzcom), więc kto wie?

Mam nadzieję że następnym razem Stoner lepiej pojedzie. Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż wszystkiego nie można wygrywać

 

a dziś za to Kubica dobrze pojechał - zajął 4 miejsce ;) - bardzo dobry powrót po wielkim dzwonie :)

 

 

dla zainteresowanych - części do Monsterków dostępne z sieci http://www.monsterparts.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bylem u Rycha dzisiaj i namowilem go na pospawanie mojego oryginalnego zb. paliwa, zeszlo nam pare godzin, od razu z deka pomalowalim- b. malo widac miejsce grzania tlenowka, ale zle Rysiek podlaczyl wezyk od paliwa pod pompe, i lala sie wacha jak jechalem, zajechalem z deka jezykiem na karku, ale jak pompa przestala dzialac, wacha przestala leciec bezyna szybko odparowala na kolankach wydechu, wyjalem wezyk z zatrzasku popatrzylem na uszczerbiony o-ring podrasowalem go troche zalozylem wezyk odpalilem sprzeta popatrzylem czy nie leci z szybkozlaczki paliwko- nie lecialo wiec moglem wstawic sprzeta do piwnicy.

Tera z oryginalnym zbiornikiem i carbonowa nakladka na garb lepiej Klekotek wyglada.

Wiecie ze teleskopy z 748, i 999 mozna sobie wymienac, albo polki zawieszenia- nie ma problemu- albo w jedna albo druga strone...

... iii mam pomysla(raczej marzenie):

- przednia hamownia z tarczami i pompa z 999

- polka gorna z 999

- klamki PAZZO

- silnik 749(999) ale tylko ze wzgledu na odlewy tylnego cylindra

-pompa sprzegla z 999

-siedzisko carbonowe

-oslonki zebatki zdawczej, i oslona sprzegla azurowa

-Ducati carrier rear sprocket- do szybkich zmian zebatek( 36-43 z tylu).

Przedostatnia pozycja najlatwiejsza do wykonania i juz to bedzie zrobione(chyba zima), a ostatnia pozycja przeszla mi kolo nosa za 200 zl polskich.

Dzisiaj moj brat wstepnie ma rozmawiac z Ryskiem o 999( moze cos z tego wyjdzie??).

No i dolaczyl do grona Ducatistow Edek z Warszawy, pracuje w Modlinie - chyba w stopniu Chorazego- ma Monstera 900, mam nadzieje ze sie pojawi na zlocie w Jedwabnem bedzie co opijac...Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bylem u Rycha dzisiaj i namowilem go na pospawanie mojego oryginalnego zb. paliwa, zeszlo nam pare godzin, od razu z deka pomalowalim- b. malo widac miejsce grzania tlenowka, ale zle Rysiek podlaczyl wezyk od paliwa pod pompe, i lala sie wacha jak jechalem, zajechalem z deka jezykiem na karku, ale jak pompa przestala dzialac, wacha przestala leciec bezyna szybko odparowala na kolankach wydechu, wyjalem wezyk z zatrzasku popatrzylem na uszczerbiony o-ring podrasowalem go troche zalozylem wezyk odpalilem sprzeta popatrzylem czy nie leci z szybkozlaczki paliwko- nie lecialo wiec moglem wstawic sprzeta do piwnicy.

Tera z oryginalnym zbiornikiem i carbonowa nakladka na garb lepiej Klekotek wyglada.

 

no to musiało być CI wesoło z tym kapaniem paliwa na kolanka :)

 

A tak przy okazji - czy coś wiadomo w sprawie tego S4R co Adam szukał w USA - nie się nie odzywał?

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie , pozdrowienia ze slonecznej Itali . Bylem wczoraj na WDW , nie da sie tego slowami opisac , impreza niesamowita .. wrzuce pozniej jakies fotki i sklece film . Duke szukalem Twojej maszyny ale nie udalo mi sie jej znalezc , wytropilem Monsterka 6xx z Warszawy z flaga Polska i Wloska przyczepiona do boku niestety kierowca gdzies sie zaszyl i nie moglem go odnalezc ;P Fotek mam dosc duzo i jak je obrobie to wrzuce na forum . Bylo na co patrzec oj bylo .. Najwiekszym zaskoczeniem dla mnie bylo jak Capirossi z Stonerem wskoczyli na scene :O oprocz tego na scenie byl min Bayliss . Impreza naprawde nie do opuszczenie , za rok wybiore sie tam ale na moto ;)

 

pozdro 749 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ducati przeszlo kolo nosa kolejny raz- ale teraz to Adam ma powazniejsze sprawy - i pojechal osobiscie do Stanow- bo pare rzeczy zaginelo - na dosc duza kwote, i chyba zglosi na Policje NY- wiec nie ma teraz glowy na zakupy.

Rzeczy na 90 % sie nie odnajda, jednak moze jest szansa zamkniecia nieuczciwej firmy...

Jak moj brat wzialby od Ryska 999- Rysiek kupuje 1098- oj wtedy by sie dzialo...

Ally pamietaj o fladze, rozmawialem z Ryskiem n/t Edka z W-wy, tez przyjedzie na zlot w Jedwabnem na Monsterze.To nara. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...