Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

DDR- za bardzo negatywnie mi sie ta nazwa kojarzy-juz lepiej DOOR- moze Ducati Owners O- Ring ;) :-)))).

A nie mozna jakiej spolszczonej nazwy znalezc np Kolko Milosnikow Najpiekniejszych i Najlepszych Motocykli Ducati - albo Polskie Kolko Dukacistow.

Wymyslajta i szykujta sie do Jedwabnego kto zyw- "Poludniowcy" jadac nad morze moga zboczyc 150 km w bok i zajechac, a jak kto sie wybiera na Mazury to "zboczenie" bedzie jeszcze mniejsze(nie tłinkułympinkowac mi tu!).

Mysle ze 14-15 -go . 07/07 atrakcji nie zabraknie- mozna przyjechac nawet 13-go i pobalowac wieczorkiem aby potem byc na trzezwo:-))).

Ja juz swoja babe ustawiam pod katem Dni Jedwabnego- i nie ma zmiluj- mam miec wolne 3 dni- i tyle, a jak bedzie alarm to i tak najwyzej pare godzin i sie wroci na balety... a Jedwabinskie dziewczyny podobniez raczej nie sa z jedwabiu i sie latwo nie zdzierają.

Jak kto jest zainteresowany to dajcie znac na priva- mniej wiecej bede wiedzial ile osob ma zamiary... Pozdr. Trzymajcie sie Magury, Tomaselli. Janek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć co konretnie nazywacie napojem na myszach? Bo jakoś nie umiem tego skojarzyć z żadnym znanym mi trunkiem, a nie wszystkie kupiję w sklepie :D

 

Co do nazw to trzeba uważać, żeby kombatanci nie zaczęli kamieniami rzucać.. już się ostatnio doczepili do krzyża - symbolu ratownictwa medycznego..

 

to ma myszach to oczywiście - whyski (zwana łyskaczem :icon_biggrin: )

 

z nazwą - może jeszcze coś innego: 4-rum Ducati Riders (4DR)

(mi jakoś NKWD i DDR nie obrażają czy nie kojarzą się jakoś "nie tak")

 

pozdrawiam

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakręconych w makaron! Ciężko było Was odszukać na forum. Dobrze że mieliśmy okazję poznać się w Białokoszach, teraz rozmowa nie będzie tak anonimowa. Jacol, bardzo dziękuję za miłe chwile (te od pierwszej w nocy do ósmej rano :icon_mrgreen: ) całej ekipie za dobrą zabawę, Muminkowi za napój z myszy i Sebowi z Wieliczki za towarzystwo w drodze powrotnej. Pozdro.

Kremówa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba wymyslil jeszcze jedna nazwe, a ze nie ma teraz dostepu do kompa, wiec ja w jego imieniu wklepie... chwila... odnajde tylko tego smsa :P

 

(chwila)

 

LPR : L-Power Riders

 

Dobre, nie? Tylko tez sie moze zle kojarzyc. Ale ja bym jeszcze dorzucil do kompletu Mlodzież Wszechdukaską, do ktorej z miejsca sie zapisuje :D

Edytowane przez zaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek

z nazwą - może jeszcze coś innego: 4-rum Ducati Riders (4DR)- baardzo dobry pomysl!

 

Janek

- ja chyba musze pilnowac w tym czasie geszeftu w pracy bo biore urlop od 20.06 ale napisz cos wiecej- spotlkanie mialbybyc przy okazji ogolnego zlotu? Jak ze spaniem- na mijego namiotu nie zmieszcze? Jak ze sprzetami?

 

 

Kremowa

Witaj Gosciu w naszym kaciku...ach te poranne sniadania o 08:00 dwoch starcow bo juz spac dluzej nie moga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, witam po raczej dlugiej nieobecnosci

 

melvin byl raz na wozie, raz pod wozem ale miejmy nadzieje ze od teraz melvin bedzie; jak to sie po staropolsku mowi: "na topie" hihi

motorek dziala, dzis przejechalem 10K - ok, troche sie obijalem ostatnio ale teraz to nadrobie

 

milo zobaczyc ze forum ducati dziala preznie; powoli przestudiuje ostatnie posts by sie z obecna sytuacja zaznajomic

 

 

ok, dosc trucia........kilka fotek

dzis melvin spotkal sie z kumplem na 1098s. jesli panowie myslicie o kupnie, slowo ostrzezenia. wszystko co pisza jest prawda, maszyna przezajebista ale dupsko boli nim nawet odjedziesz spod domu, kazde hamowanie wymaga hokejowej ochrony na klejnoty, plecy bola a nadgarstki mdleja

 

...........ale jesli ktos wie co robi i chce po torze (torunskim) poszalec to adrenalina sprawi, ze dopiero po powrocie do domu bedzie potrzebowal chiropraktora (za zone)

 

czuwaj

druch melvin

 

 

 

http://www.flickr.com/photos/melvinsmonste...57600347491249/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Melvin. Ar Ju zywy jestes? Juz myslelismy, ze Cie jakis aligator wszamal lub...jakas pikna aligatorka ;). :bigrazz: Dobrze, ze jestes- nie mamy pomyslu gdzie robic zakonczenie sezonu a u Ciebie to bodobniez troszku swieci sloneczko, he he. Dawaj maila bo nie mam to puszcze Tobie kilka fotek z naszego meetingu.

Edytowane przez jacek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Obserwuje ten wątek od dawien dawna, i postanowiłem się ujawnić.

Od Ducati zaczela sie moja przygoda z motocyklami (wiem, wiem, dziwnie to brzmi.)

Swego czasu znajomy zostawił u mnie na zimę Ducati SS 750 z 1994 (pelne owiewki), motocykl pucowałem w każdej wolnej chwili, głaskałem, siadałem.

Aż przyszła wiosna i zostałem przwieziony na Duce, ahh. To było naprawdę piękne przeżycie. Dźwięku tego wyjątkowego motocykla nie zapomnę nigdy.

Niestety 3 dni po tym jak znajomy zabrał je odemnie z garażu, skradziono mu je, i na tym się skończyło. Ja jadnak o ducati myślałem ciągle, zbierałem zdjęcia, podziwiałem w salonie.

Aż w końcu nadszedl taki czas, że jestem coraz bliżej możliwości posiadania takiego motocykla. (haha, wiem że to śmieszne, ale w końcu każdy może sobie pomarzyć, a w końcu 2 lata to też nie jest nieskończoność :bigrazz:)

Oczywiście patrząc na mój wiek może się to wydawać śmieszne, ale czemu mam przestać myśleć o motocyklu w którym się poprostu zakochałem.

Tym jednym jedynym jest SuperSport 750"poprzedniej edycji" z mała owiewką. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś chociaż skrótkowo opisał ten motocykl, bo w gruncie rzeczy bardzo mało o nim wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, i bylbym zapomnial

kilka fotek wloskich rupieci; nie ma w sydney lepszego miejsca ktory otoczy troska italianski szmelc. ten warsztat to prawdziwa mecca a jego reputacja i renoma tylko to poswiadcza

 

 

http://www.flickr.com/photos/melvinsmonste...57600348158506/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melvin byl raz na wozie, raz pod wozem ale miejmy nadzieje ze od teraz melvin bedzie; jak to sie po staropolsku mowi: "na topie" hihi

motorek dziala, dzis przejechalem 10K - ok, troche sie obijalem ostatnio ale teraz to nadrobie

 

milo zobaczyc ze forum ducati dziala preznie; powoli przestudiuje ostatnie posts by sie z obecna sytuacja zaznajomic

ok, dosc trucia........kilka fotek

dzis melvin spotkal sie z kumplem na 1098s. jesli panowie myslicie o kupnie, slowo ostrzezenia. wszystko co pisza jest prawda, maszyna przezajebista ale dupsko boli nim nawet odjedziesz spod domu, kazde hamowanie wymaga hokejowej ochrony na klejnoty, plecy bola a nadgarstki mdleja

 

 

 

Melvin - cieszę się, że żyjesz i jestes w jednym kawałku (jak mam nadzieję :banghead: )

 

liczę na jakąś większą aktywność tezaz z Twojej strony, żeby nadrobić to co Cię ominęło.

 

Jak widzę masz chyba nową rejestrację na motorku? Co się jeszcze zmieniło w sprzęcie?

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 1098 to trochę ubogo wygląda przy S2R-ce (Monster forever :icon_mrgreen: :crossy: )

Coś mi się wydaje że Jacol z Kremówą bliżej się zaznajomili w czasie tych godzin.... do 8 rano...hehehe... :)

Janek napisz coś więcej o tym spotkaniu w Jedwabnem. Ja pojadę do Darłowa na 15 lipca, ale mogę wyjechać wcześniej i zahaczyć o was... niestety pojadę puszką :evil: , chyba że uda mi sie pożyczyć lawetę na moto....

Pozdro Seb

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak widzę masz chyba nową rejestrację na motorku? Co się jeszcze zmieniło w sprzęcie?

 

 

 

 

ano w jednym kawalku jestem, fakt

ok bede sie udzielal - slowo. tym bardziej ze zima w pelni. co do sprzetu - nic nowego. kilka malutkich zmian kosmetycznych ale nic wielkiego

 

co do rejestracji, to wprowadzili nam personalne tablice dla motorow i ta jest tylko tymczasowa. moj syn wyszukal sobie ARTUR i to bedzie na moim moto dopoki on nie zda prawka; wtedy odziedziczy taty skuter i dostanie tablice

 

na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...