Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyscie sie nudzili w oczekiwaniu na relacje z wyscigu w Monza zajrzyjcie na amerykanska strone Ducati.com i obejrzyjcie Ducati concorso.Pozdr. Janek Klekotek.Trzymam kciuki- Ducati Forza!

 

Chyba slabo trzymalem kciuki bo Balis na 2 i 3 miejscu, a Toseland odskoczyl i nie ma chyba szans na kolejny tytul mistrzowski Baylisa...

Za to cos ciekawego na paddocach.. podobno Suzuki ostro przeciwstawia sie pomyslowi Ducati by w przyszlym sezonie jezdzilo Ducati 1200 i do konca maja ma byc roztrzygniete... Suzuki grozi ze wycofa sie z wyscigow, na co D. Tardozzi odpowiada ze tegoroczny Duc nie ma wiele wspolnego z produkowana linia motocykli(i to jest prawda- teraz mamy 1098), a i technologicznie motocykl Baylis jest b. zawaansowany, ze tez trudno juz w nim cokolwiek poprawic, jedynym wyjsciem jest podwyzszenie pojemnosci, bo propozycje ryzopedow by przejsc na 4 cylindry stanowczo odrzuca( BRAWO), i Tardozzi tez zapowiedzial ze jak nie przejdzie propozycja zmian pojemnosci to nie zobaczymy Ducati w przyszlym roku w Superbikach:-(((...

Nie cierpie ryzopedow... ( tu powinien byc rysunek chlopczyka z Ducati na koszulce lejacego na suzuki...).

Jak macie propozycje wyjscia z sytuacji to wyslijcie moze na adres firmy..

Bylem dzisiaj motorkiem na malej przejazdzce, zahaczylem i o Jedwabne, jadac w kierunku Jedwabnego z tylu zobaczylem motocykl ostro mnie doganiajacy, jako ze droge dobrze znam nie dalem sie i koles albo za wolno jechal , albo sobie odpuscil, po co gonic wariata co na zakretach 40km/h jedzie 120-140, no i w takim jednym miejscu doznalem fajnego uczucia wznoszenia sie do nieba, widocznie zaraz za zakretem jest goreczka najczesciej bardzo tam zwalniam, dzisiaj redukcja by miec w zlozeniu ok. 7000-8000 obr, ostre zlozenie na tych obrotach i odpal na 11000 obr i hop oba kola w gorze :) :( :)

ale jazda....:-))) Pozdr. Janek Klekotek 748 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co do nazwy - moim zdaniem powinna być krótka i zwięzła, kurde, jakieś takie desmodromic pilots owners club będzie w `ch cięzko zapamiętać nawet nam. IMO powinien być jeden, max 2 wyrazy, coś w stylu Ducapilots itd.

 

Co do modsów - właśnie kończę kolejne, małe wiosenne modsy. Niebawem zapodam zdjęcia. Będą to: wykonane na zamowienie ze złotego mosiądzu końcówki dżwigni zmiany biegów i hamulca (z oringami), do tego złote sportowe podnóżki kierowcy i pasażera z mocowaniami firmy Motrix Powersports.

 

Smaczek to moja nowa pokrywa sprzęgła - została wykonana według mojego wzoru i jestem pewien, że drugiej takiej nie ma :) Osobiście pomalowałem ją na srebrny kolor pod pokrywy silnika i wyglada moim zdaniem naprawdę dobrze.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modsów - właśnie kończę kolejne, małe wiosenne modsy. Niebawem zapodam zdjęcia. Będą to: wykonane na zamowienie ze złotego mosiądzu końcówki dżwigni zmiany biegów i hamulca (z oringami), do tego złote sportowe podnóżki kierowcy i pasażera z mocowaniami firmy Motrix Powersports.

 

Smaczek to moja nowa pokrywa sprzęgła - została wykonana według mojego wzoru i jestem pewien, że drugiej takiej nie ma :) Osobiście pomalowałem ją na srebrny kolor pod pokrywy silnika i wyglada moim zdaniem naprawdę dobrze.

 

pzdr

 

no to zaczynam się już "ślinić" żeby zobaczyć Twoje modsy.

Aż mi się żal robi, że nie mam kiedy u siebie coś porobić - na razie astanawiam się nad zamiaą podnóżków ale na dość standardowe (http://www.allegro.pl/item191818505_podnozki_tuningowe_ryflowane_ducati_8_kolorow.html ) nie wiem tylko jaki kolor dobrać?

 

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

 

Hehe, takie właśnie se strzeliłem, dwa kompleciki, ryflowane-ścięte-złote.

Teraz uwaga - sprzedający - niby profesjonalista - nie ma pojęcia o Ducati. Podaje, że mocowania są dedykowane do Monstera, tymczasem oczywiście... nie pasują. Pasują tylko mocowania do podnóżków pasażera. Tymczasem do kierowcy nie dość, ze są zbyt szerokie, to jeszcze otwór pod sztycę mocującą jest zbyt duży. Także kupującego czeka to co mnie - tokarz i zdjęcie nadmiaru podnózka plus dorobienie tulei pod sztycę, bo bez tego wszystko się trzęsie i rusza... Ja mam ten komfort, że mam dostęp do maszyn, które to zrobią, ale na miejscu kogoś bez takiego dostępu od razu odsyłalbym te niby dopasowane podnóżki.

 

Dominik, a masz jakiś patent na pochlapane elektrolitem dekle silnika???

Ino szkiełkowanie, ew. piaskowanie, ale po szkiełkowaniu jest ładniejszy efekt.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale do tego trzeba rozebrać trochę silnik... a jak to ugryźć bez ściągania dekla??? Ma ktoś doświadczenie ze zwykłym lakierem (nie proszkowym), takim co by nie zlazł za 100 km...

Hej

Ps. co to jest to szkiełkowanie???

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, takie właśnie se strzeliłem, dwa kompleciki, ryflowane-ścięte-złote.

Teraz uwaga - sprzedający - niby profesjonalista - nie ma pojęcia o Ducati. Podaje, że mocowania są dedykowane do Monstera, tymczasem oczywiście... nie pasują. Pasują tylko mocowania do podnóżków pasażera. Tymczasem do kierowcy nie dość, ze są zbyt szerokie, to jeszcze otwór pod sztycę mocującą jest zbyt duży. Także kupującego czeka to co mnie - tokarz i zdjęcie nadmiaru podnózka plus dorobienie tulei pod sztycę, bo bez tego wszystko się trzęsie i rusza... Ja mam ten komfort, że mam dostęp do maszyn, które to zrobią, ale na miejscu kogoś bez takiego dostępu od razu odsyłalbym te niby dopasowane podnóżki.

 

no to dobrze, że jeszcze nie zamówiłem - a może masz gotowe tuleje lub całe mocowanie zrobione, które możesz ewentualnie odsprzedać?

 

pozdrawiam,

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo widzę, że odstawiacie moto na Italmeeting...hehehe... a mnie stale brakuje czasu, a jak go mam troche to odsypiam.... :(

Ale jak przeczytałem wasze nowinki, to pomalowałem sobie kolektor wydechowy na czarny mat, nie bardzo mi się teraz podoba, ale lepsze to niż rdza....

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao a tutti!!!

Słuchajcie chłopy, kto chce jechać na WDW to macie 10 dni na decyzję bo członkowie klubów zrzeszonych w klubach zrzeszonych w Desmo Owners Club mają możliwośc zakupu biletów po specjalnej cenie 40 Euro do 25 maja.

Przypominam,ze WDW trwa od 28.06 do 1.07 na torze Misano. Kto będzie chętny to prosze o kontakt.

Pozdrawiam

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao a tutti!!!

Słuchajcie chłopy, kto chce jechać na WDW to macie 10 dni na decyzję bo członkowie klubów zrzeszonych w klubach zrzeszonych w Desmo Owners Club mają możliwośc zakupu biletów po specjalnej cenie 40 Euro do 25 maja.

Przypominam,ze WDW trwa od 28.06 do 1.07 na torze Misano. Kto będzie chętny to prosze o kontakt.

Pozdrawiam

 

O Prezesie, Ojcze,Matko,Dobroczynco,Opiekunie- chyba zmienie naszywki bo nic nie wiedzialem od mojego Tatki a Ty tak dbasz o Desmo Sierotki w kraju, ze az chce sie Ciebie calowac po zlotym sygnecie dniami i nocami :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teee Frencci nie rozpędzaj się tak z tym całowaniem...hihihi...

Duke75 znany jest ze swojego małego fetyszu do marki :icon_rolleyes: , gdyby jeszcze miał mniej dyżurów, to by nas tu poustawiał :lalag:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...