Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Zbytnio nie zastanawialem sie nad budowa rura o taki samej srednicy i dlugosci jak kolektor i tyle :(, zamieszcze z czasem fotki. Wszystko uzgodnilem z mgr inż. z polibudy balem sie czy przypadkiem cos sie nie stanie mojemu Dukowi, zapewnil ze nie. Problem stanowi loczeni puszek z kolektorem ale to tez jakos da sie zrobic w monster garage :D. jacek998 jak mozesz podeslij linka moze sie nacos przyda. Pozdrawiam.

 

Ups, chyba zle przeczytalem- myslalem, ze masz problem z puszkami...poszukam-podesle.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po niedzieli... Duke i Radosny, jak udał się niedzielny wypad do Poznania????

To ja też się muszę przyznać, że KTM mi po głowie chodzi od dłuższego czasu, właśnie takie supermoto... ale niestety, ja jestem dopiero na "dorobku" i muszę się oblizać smakiem :banghead:

 

Prezes szlag Cię trafi przy spawaniu tych orginalnych blaszek....

 

Zefir, pamiętam tego monstera, pytałeś kiedyś o niego...

 

Był kiedyś wątek techniczny-przeróbkowy i wątek ogólny-towarzyski, ale mimo mojego sprzeciwu zostały połączone w jeden wątek :icon_mrgreen: i teraz mamy tu groch z kapustą....

 

Pozdrawiam

 

PS. Muminek, sekretarzu żyjesz???? Masz już jakieś zgłoszenia z nazwą klubu...???

 

Edit: Czy poziom oleju sprawdza się w położeniu pionowym zy na bocznej podstawce???

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cześć słuchaczom wesołej rozgłośni "Desmofan".

Przez tydzień byłem na tzw wakacjach na nartkach w rodzinym kraju mojego Monsterka. Kurczę zjechałem się na deskach jak nigdy - nogi po postu nie dawały rady pod koniec. Niestety na kilka miesięcy musi to wystarczyć. Miałem się wybrać gdzies do salonu Ducati, ale nie wyrobiłem się czasowo - mieliśmy mocno napięty program - również ten wieczorny :D

 

Ale wracając do rzeczywistości - na razie mam całe 2 propozycje naz, z czego jedna tylko przyszła zgodnie z ustaleniami na mojego PW. Widzę, że przez ostatni tydzień dużo się na forum działo - kurczę nie mam czasu nawet żeby poczytać.

 

Co do spraw innych - kontaktowałem się w niedzielę z osobą od impotrera, która ma zajmować się po części współpracą i działalnością klubową. Jest zaintereowanie, żeby koledzy wsparli nasze działania przy zlotach Ducatomaniaków lub innych działaniach klubowych. Importerowi zależy, żeby Polska stała się aktywnym członikem DOC. Może warto się będzie przy tym zakręcić przy okazji spotkań planowanych na ten sezon :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po niedzieli... Duke i Radosny, jak udał się niedzielny wypad do Poznania????

To ja też się muszę przyznać, że KTM mi po głowie chodzi od dłuższego czasu, właśnie takie supermoto... ale niestety, ja jestem dopiero na "dorobku" i muszę się oblizać smakiem :bigrazz:

Edit: Czy poziom oleju sprawdza się w położeniu pionowym zy na bocznej podstawce???

 

Poziom oleju zawsze sprawdza się gdy motocykl jest w pionie.

KTM-ek jest cudny - pod jednym warunkiem - musisz być domorosłym mechanikiem z zapleczem warsztatowym - na serwis płatny nie wyrobisz bo ciągle coś....oczywiście mam na myśli stan motóra przy dawaniu w pi... bo do tego przecież jest stworzony :biggrin: Nawet nie wiem czy też by się psuł gdyby latać nim tylko między kafejką "Lanser" a knajpką "Pozer". Pewnie nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom oleju zawsze sprawdza się gdy motocykl jest w pionie.

KTM-ek jest cudny - pod jednym warunkiem - musisz być domorosłym mechanikiem z zapleczem warsztatowym - na serwis płatny nie wyrobisz bo ciągle coś....oczywiście mam na myśli stan motóra przy dawaniu w pi... bo do tego przecież jest stworzony :bigrazz: Nawet nie wiem czy też by się psuł gdyby latać nim tylko między kafejką "Lanser" a knajpką "Pozer". Pewnie nie :wink:

Jak tam Twój nowy nabytek Radosny?

Może się pokusisz na jakieś małe porównanko S4 vs. S2R... :buttrock:

Sam jestem ciekaw. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że sprawdza się w pionie, bo tak zawsze sprawdzałem, ale ostatnio wpadłem na pomysł, że skoro fabryka nie wyposaża motocykla w centralną podstawkę, a dolewa się jak motocykl jest pochylony to może .....

 

Radosny spoko z serwisem, Seb ma w garage'u parę zabawek dla dużych chłopców...hihihi... ale konto ostatnio prawie się zbilansowało ... :notworthy: i nie ma mowy o KTM-ie

 

Pozdrawiam Seb

 

Edit: Ma ktoś może serwisówkę do monstera 600 ???

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spraw innych - kontaktowałem się w niedzielę z osobą od impotrera, która ma zajmować się po części współpracą i działalnością klubową. Jest zaintereowanie, żeby koledzy wsparli nasze działania przy zlotach Ducatomaniaków lub innych działaniach klubowych. Importerowi zależy, żeby Polska stała się aktywnym członikem DOC.

 

 

Daj Boze, daj Boze- tez troche rozmawialem i odnosze nieodparte wrazenie, ze albo sa w tej chwili b.zajeci albo musza sie niestety tym zajac bo fabryka wymusza takie dzialania 'oswiatowe'. Poprzedni imprter chcial jednoczyc ruch dukatowy w Polsce i dupa wyszla. Dla kasy i stara babe na moscie sie w tylek caluje. No ale trzymam kciuki za Alka- moze wreszcie On cos zrobi. Pozywiom-uwidim, juz wiele akcji mialo byc... stalem sie juz dawno podejrzliwy.Rezygnuje z gnieznienskiego spotkania w maju poniewaz organizujemy kolejny italiameeting ale w Boze Cialo 50km od Poznania w strone Swiecka, mogloby cos nie wypalic w takim wypadku. Moze na zakonczenie sezonu? Dam znac jak wszystko ustalimy. Forza Makarony!

 

 

Prezes- poszlo na PW

Edytowane przez jacek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Twój nowy nabytek Radosny?

Może się pokusisz na jakieś małe porównanko S4 vs. S2R... :D

Sam jestem ciekaw. :D

 

Pokuszę się z pewnością, macie to jak w banku. Lecz zanim zacznę nawijać kilometry na białe felgi osiemsetki musze dokonczyć procedury rejestracyjne - już kiedyś zapłaciłem frycowe na Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny więc z wiekiem staję się praworządnym obywatelem....A potem pójdą włoskie konie po polskim betonie :crossy:

Edytowane przez Radosny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panów włoszkomanów.... no i panie...hehehehe...

W powietrzu czuć już wiosnę, więc nie ma się co dziwić, że wszyscy zniknęliście z forum, ale może chociaż wieczorem co nieco tu napiszecie..... chyba, że wszyscy chodzą na rekolekcje... :eek:

Zefir zdaj relację z pierwszych jazd nowym nabytkiem....

 

Pozdrawiam Seb

 

PS. A może z Marcinem zorganizujemy jakieś kameralne spotkanie pod Krakowem??? Jak się cieplej zrobi....

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao Ducatisti!

Jestem za spotkaniem z przyjaciółmi z Wielkopolski w ich Pyrolandii a w Krakowie niezależnie możemy się spotkac kameralnie. Następny desmo-meeting będzie prawdopodobnie gdzieś bliżej Krakowa. Myśleliśmy z Jackiem998 o górach ale to może na jesieni.

Pozdrawiam

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zefir zdaj relację z pierwszych jazd nowym nabytkiem....

 

Pozdrawiam Seb

 

PS. A może z Marcinem zorganizujemy jakieś kameralne spotkanie pod Krakowem??? Jak się cieplej zrobi....

 

A co ja tam będę pisał... Jak odpaliłem pierwszy raz i usiadłem to mnie ciarki przeszły po plecach. Przyzwyczajony do ryku zarzynanego prosiaka wydobywającego się z wydechu dwutakta nie mogłem się nasłuchać tego głebokiego bum, bum, bum, bum, bum i basowego ryku przy odkręceniu manetki. No i te wibracje - sam mniód. Narazie sie uczę, bo technika jazdy po szosie jest zasadniczo inna od jazdy po błocie, tam jak chciałem skręcić to wystawiałem kulasa i ognia i motocykl jechał mniej więcej tam gdzie chciałem lub zdecydowanie nie tam gdzie chciałem, ale gleby będące efektem niesubordynacji sprzęta i braku kompentencji kierownika przeważnie były niegroźne (drobnych stłuczeń, obtarć i niemożności używania jednej nogi przez dwa tygodnie nie liczę :)) Wizja odrapanej z mięsa dupy narazie skutecznie odstrasza mnie od harców na asfalcie ale zdarzyło się kilka sytuacji, których nawet przy maksimum dobrej woli nie można by nazwać rozsądnymi :D, tym sprzętem nie da się turlać jak emeryt. Narazie macam, poleruję, ćwiczę przeciwskręt i ślinię się na widok sprzęta w garażu kiedy wracam późno z pracy. Poza tym, chyba żadnemu z desmomaniaków nie trzeba opisywać uczuć doznawanych w trakcie przejażdżki gorącą włoszką.

 

Co do kamerowalnego spotkania w Krakowie jestem za, bym się może przejechał gdzieś dalej :).

 

A tak bajdełejem, czy towarzystwo tu obecne myślało już nad stworzeniem strony www? Administruję właśnie malutkim serwisem, to przy okazji mógłbym zająć się też stroną ducatisti.

 

 

Pzdr.

Zefir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek, nie zapominaj, że mamy najechać na hacjendę Pawła, a szczególnie na jego piwniczkę....hehehe...

 

Zefirek jak już sie nauczysz jeździć to zapraszam na wspólny wypad, gdzieś na południe, postraszymy górali i dziką zwierzynę... a tak na marginesie, to pamiętaj, żeby Ci rozum na "światłach" nie został, bo monster dość szybki jest :icon_razz:

 

Przypominam, że jutro mija termin zgłaszania nazwy forumowego klubu Ducati, pisać do Muminka raz, dwa...

Chyba, że tu sami abstynenci :icon_razz:

Pozdrawiam Seb

 

Edit. Strona www jak najbardziej, tylko co na niej będzie... informacje? aktualności? porady?....????

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...