Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

no widzę że fajne rzeczy Koledzy podrzucają - więcej takich filmów o naprawach i sami będziemy mogli się serwisować :icon_mrgreen:

 

co do zakupów - z aukacjmi jednak jest dość różnie. Znacznie lepiej jest na zagranicznych aukcjach, choć nie zawsze jest sprzedaż do Polski (nie wiem dlaczego). Problem - trzeba bardzo dokładnie wiedzieć czego się szuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę że fajne rzeczy Koledzy podrzucają - więcej takich filmów o naprawach i sami będziemy mogli się serwisować :biggrin:

->

->

Sa jeszce jak zmieniac oliwe ale to chyba zbedne :cool:

Edytowane przez Prezes_Nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "Ducato-maniaków":-) Panowie za tydzien do was dołącze:-),jade po MONSTERKA 600 z 2000r.Nigdy nie mialem do czynienia z tą marka,ale mysle ze chyba nie bede zalował co?:-)Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakreconych. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzala Misiek, witam Cię gorąco.

 

Kominy nagralem komórą, ale mam jakiś plik amr, który można odtwarzać Quicktime-em, nie wiem czym to zrobić na jakiś inny format, bardziej popularny. Plik ma 40kB, więc jak ktoś ciekawy to wyślę na e-maila z profilu, proszę pisać na PW, aby tu nie śmiecić... :biggrin:

I jeszcze jedna ciekawostka, przy spawaniu tlumiki skurczyly się o jakieś 2-3 mm :buttrock:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichalM --> czy to przypadkiem nie ten http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M358783 - no w każdym razie gratki

 

scitro rzuć ten plik na jakiś serwer co by reszta pospólstwa w przyszłości też mogła posłuchać

 

btw. mam pytanie - nie wiecie od którego roku m600 620 są na wtrysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzala Misiek, witam Cię gorąco.

 

Kominy nagralem komórą, ale mam jakiś plik amr, który można odtwarzać Quicktime-em, nie wiem czym to zrobić na jakiś inny format, bardziej popularny. Plik ma 40kB, więc jak ktoś ciekawy to wyślę na e-maila z profilu, proszę pisać na PW, aby tu nie śmiecić... :icon_eek:

I jeszcze jedna ciekawostka, przy spawaniu tlumiki skurczyly się o jakieś 2-3 mm :icon_question:

http://www.download3000.com/download_9458.html tym programem mozesz zmienic na mp3 badz inny format .

 

Ja bym prosil o ten pliczek na maila :) [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichalM --> czy to przypadkiem nie ten http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M358783 - no w każdym razie gratki

 

scitro rzuć ten plik na jakiś serwer co by reszta pospólstwa w przyszłości też mogła posłuchać

 

btw. mam pytanie - nie wiecie od którego roku m600 620 są na wtrysku?

W 2002 gaźnikowy M600 zamienił się w wtryskową M620. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo, seryjna Marchensini- jako ze moj Klekot to troszku inaczej wyposazony 748 S, ma troche inne amorki(nawet na najslabszych ustawieniach twarde jak kamien), inny komputer z chipem , w serii inny wydech (u mnie jeszcze inny- teraz carbonowy), amorek skretu, regulowana glowka ramy, troche inne tarcze, i jeszcze pare innych rzeczy(mialem dobre porownanie- bo mialem na tacy 2 takie sprzety jeden S , a drugi zwykly).

Pozdr. Janek-Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichalM --> czy to przypadkiem nie ten http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M358783 - no w każdym razie gratki

 

scitro rzuć ten plik na jakiś serwer co by reszta pospólstwa w przyszłości też mogła posłuchać

 

btw. mam pytanie - nie wiecie od którego roku m600 620 są na wtrysku?

 

 

MELON wiesz co-nadawalbys sie na szpiega:-) Tak to ten:-) I jak podoba sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo, seryjna Marchensini- jako ze moj Klekot to troszku inaczej wyposazony 748 S, ma troche inne amorki(nawet na najslabszych ustawieniach twarde jak kamien), inny komputer z chipem , w serii inny wydech (u mnie jeszcze inny- teraz carbonowy), amorek skretu, regulowana glowka ramy, troche inne tarcze, i jeszcze pare innych rzeczy(mialem dobre porownanie- bo mialem na tacy 2 takie sprzety jeden S , a drugi zwykly).

Pozdr. Janek-Klekotek.

ok juz wiem o co chodzi , od 2002 jest 748 s na tej feldze a roczniki pozniej to chyba maja akcesoryjnie te felgi?

 

pozdrawiam.

Edytowane przez aLLy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo moj to 748 S- duze S( i faktycznie takie jest), a wiecie ze w Polsce co 2 -748 to R-ka:-))))hahahahah... ;) , a takich jak moj jest 1-slownie jeden:-)).

Tuning u mnie polegal na wymianie wydechu na carbonowy przelotowy(jednak nie Kerker- jak pisalem w ogloszeniach , ale firmy F1)+ chip komputerowy tejze firmy pasujacy tylko do mojego komputera 758 S z 2001( nie pasuje do innych modeli) i to caly tuning. Myslalem ze niewiele zmieni motocykl, albo ze moc spadnie(za to mam niezly sound), ale chyba sie mylilem- wkreca sie szybciej, co prawda taki przystanek w obrotach ok.5000 mam poglebiony w stosunku do seryjnych tlumikow, ale powyzej 6500-7000 daje taki czad, ze trzeba sie mocno pilnowac- naprawde dokrecilem do licznikowych 260 km/h i jeszcze to nie bylo odciecie zaplonu(odcina teraz 12000 obr), wczesniej 245 i juz robil sie niemrawy.

Nie wiem a moze mi sie wydaje(moze zaczalem jezdzic odwazniej??)

Najwazniejszy i tak dla mnie jest dzwiek po tych 6500-7000 obr- nie jest nieprzyjemnie glosny, ale slychac jego głębie i "rasowosc". Przy schodzeniu z obrotow i redukcjach z dodawaniem gazu dostaje gesiej skorki:-)). Przy takim szybkim wkrecaniu w obroty sprzegla uzywam tylko przy ruszaniu lub w ruchu miejskim, na drodze leciutko, i bardzo szybko przelaczam biegi, ze nie ma czasu na klamke -tu dygresja ktos wspominal o twardym sprzegle w Ducati- zupelnie nie wiem o co chodzi- u mnie nie ma problema- w moim Junaku to dopiero bylo sprzeglo- co slabsi fizycznie musieli uzywac obu rak do wciskania :) .

To chyba tyle. Pozdr. Janek Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłałem mapkę sklepów Ducati w Austrii znajomym o których pisałem - mają się określić które mają po drodze....jest szansa że coś z tego będzie.

 

P.S. z drobiną wazeliny :wink:

Po ostatnich postach i privach przyznam że Soleski i Jannikiel porażają mnie swoją wiedzą, zaangażowaniem i doświadczeniem :) :D :wink: Panowe, pełen respekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...