Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę aLLy, ozłocę Cię...hehehe...

 

Właśnie dzwoniłem do dealera Kawy w Krk, ale oni nie mają jeszcze żadnej umowy i jeszcze nic nie wiedzą na temat sprzedaży części... :cool: Dowiadywaliście się czegoś bezpośrednio u przedstawiciela w Wa-wie??? Pasuje mi w końcu te paski wymienić, a jak trzeba będzie jeszcze płytki do regulacji luzu zaworowego??? a wiosna nadchodzi dużymi krokami!!!

Pozdro Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie aLLy, nie przymierzaem jeszcze naklejek, breloczka na razie nie chcę, może później. Teraz mam zmartwienie gdzie kupić paski do mojego Monsterka, a od 2 dni poleruję nierdzewkę na moich kominach... wiesz: garaż - piwo.... kumple... :biggrin: troche mi jeszcze z tym zejdzie... :biggrin:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ale w dawnym przedstawicielstwi Duca, w Krk już nie mają części, pytałem nawet czy im się cos nie wala na półkach... :buttrock: Wiem natomiast, że w ub. tygodniu mieli w Tommargu 2 paski do 748, czy mają je jeszcze to nie mam pojecia...

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ale w dawnym przedstawicielstwi Duca, w Krk już nie mają części, pytałem nawet czy im się cos nie wala na półkach... :buttrock: Wiem natomiast, że w ub. tygodniu mieli w Tommargu 2 paski do 748, czy mają je jeszcze to nie mam pojecia...

Pozdrawiam Seb

 

Scitro jak juz znajdziesz paski to proponuje maly seans ->

i juz mozna ruszac w droge !!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mają tam ciekawą metodę sprawdzania napięcia pasków. Co do momentu dokrecania napinaczy to bylo to 24 funty na ....??? ile ..., bo mam problemy ze sluchem.... no wiecie te przerobione kominy dają po uszach :icon_rolleyes:

 

EDIT: Dominik o jakim MOTOREX-ie piszesz?

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mają tam ciekawą metodę sprawdzania napięcia pasków. Co do momentu dokrecania napinaczy to bylo to 24 funty na ....??? ile ..., bo mam problemy ze sluchem.... no wiecie te przerobione kominy dają po uszach :buttrock:

 

EDIT: Dominik o jakim MOTOREX-ie piszesz?

 

Panowie. Wasze problemy, przynajmniej częściowo rozwiąże międzynarodowy ebay :)

Jest na nim kilka sklepów specjalizujących się w częściach do Ducati. Widziałem na nich również paski.

Wszystko oryginalne i w konkurencyjnych cenach. Opcja PayPal, kilka dni czekania i ..... Wszystko gra. :bigrazz:

Ja tak kupiłem cżęści które przyszły po paru dniach a serwis deklarował 4-5 tygodni oczekiwania :wink:

Dla zainteresowanych służę namiarami....

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...