Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Rzecz jasna po pokonaniu pierwszego tysiąca kilometrów może okazać się że sprzęt ów wogle nie nadaje sie do jazdy a tylko do lansu ale jakiś wewnetrzny diabeł mi podpowiada ze tak nie będzie.....

 

Nadaje się, nadaje, spokojna głowa. Zapraszam w sezonie na Tor Poznań aby pokazać to osobiście :)

pzdr

 

oto zadanie - jaki nadwyraz dziwny szczegół łączy oba te sprzęty - stawiam wirtualnego browara za spostrzegawczość S2R na żółto S2R na czerwono

 

Różnic jest sporo. Ucięty tył w czerwonym, typowo amerykańskie odblaski w żółtym, nakładkaw czewrowym.

Widać, że czerwonym jeździł Ducatisti, więc pewnie dbał, o żółtyym trudno cokolwiek powiedzieć.

A szybki licznikowe w Monsterach lubią pękać same z siebie. U mnie pękła jak kiedyś mocniej walnąłem w krawężnik. W żółtym pękła też obudowa, pewnie gleba parkingowa była. Gdyby był poważny dzwon to by to było naprawione w ramach lidkwidacji wszystkich szkód.

pzdr

 

a teraz szybkie pytanie - co sądzicie na temat tego duca http://moto.allegro.pl/item163529600_ducat...50_okazja_.html

 

 

Ktoś wpadł na średnio dobry pomysł wstawiając zamist 900 750 ccm...

Poza tym rzecz jasna malowany indywidualnie - koła, rama, nadwozie itd.

Trudno coś więcej powiedzieć.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadaje się, nadaje, spokojna głowa. Zapraszam w sezonie na Tor Poznań aby pokazać to osobiście :crossy:

 

Niewątpliwie z zaproszenia skorzystam, aczkolwiek z lekką dozą nieśmiałości bo jednego sprzęta swego czasu już tam potargałem :flesje:

Ciekawe jak sprawuje się tłumik w Twoim Pomarańczu :)

 

A poniżej dowód że jednak istnieje idealne rozwiązanie :icon_mrgreen:

Internationale Six Days Enduro ???

 

 

A co do tego biało-niebieskiego Dukata - uroczy jest, cenowo sympatyczny i mimo że ktoś rozdrabniał go na cząstki elementarne na pierwszy rzut oka widać że chyba miał dobrą rękę. Szkoda że nie ma dziewiątki z przodu bo już by stał u mnie w garażu :banghead:

 

 

 

 

nie wiem czy tu mozna zamieszczac linki ale ten jest zaje****. Stronka z dzwiekami wszelkich ducatich monsterow z wieloma rodzajami wydechow.

 

http://sites.rapidus.net/sebmorin/

 

 

Dżizassss......znalazłem tu pomruk wkręcanego S4R z kominami Arrowa, ja pier......trochę jestem zażenowany bo mam erekcję :flesje:

Edytowane przez Radosny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizassss......znalazłem tu pomruk wkręcanego S4R z kominami Arrowa, ja pier......trochę jestem zażenowany bo mam erekcję ;)

 

nie ma sie czego wstydzic :icon_mrgreen: przed wyjsciem na randke posluchaj tego :icon_mrgreen:

 

 

MELVIN's TERMI's

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego milośnika Ducati, Adramelechp ojeździj jeszcze z jeden sezon tą WSK-ą, poznasz trochę realia panujące na drodze.. piach smar, olej, dziury na 1/2 metra itp. A potem wskoczysz na monstera i będziesz się uczy jazdy od nowa... ale będziesz już zna sytuacje drogowe...

Co do sprzedaży to ja nie planuję w najbliższym roku, więc pogadaj z Muminkiem, bo on ostatnionapalony na ostrzejsze wloszki...hihihi...

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzedaży to ja nie planuję w najbliższym roku, więc pogadaj z Muminkiem, bo on ostatnionapalony na ostrzejsze wloszki...hihihi...

Pozdrawiam Seb

 

no witam po dłuższej przerwie - muszę powiedzieć, że Włochy zaskoczyły mnie dość pozytywnie - przez tydzień mieliśmy piękną lampę tak, że jazda na narcioszkach była czysta przyjemnościę szczególnie, że od ory lunchu już nie chciało się zapinac desek na nowo i cazas spędzaliśmy w barach sa cząc lokalne przysmaki, jak grappa czy bombardino - oj się działo :buttrock:

 

widzę że się trochę dziąło na forumie jak mnie nie było :smile: dobrze zobaczyć nowych ducatomaniaków :icon_biggrin:

 

co do sprzedaży i napalenia - fakt jestem napalony na 749 ale nie wiem jeszcze jak mi wyjdą plany prywatne i czy się z kasa wyrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to zależy od rodzju - my braliśmy różne w tym te smakowe, które sa bardzo dobre :D

A zgadzam się, że grappa to taki bimber :D

 

a tak przy okazji - jako pogoda na południu :D jeździsz Seba coś na Monsterku, czy jeszcze nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin, dzwięk Twojego sprzęta na Termi działa na mnie jak soczysta blondyna :)

Ale dzwięk tamtego S4R na Arowach rozpala mnie jak sucza meksykanka o czarnych oczach i włosach okopconych nad piekielnym ogniem :buttrock:

 

 

W USA, jak się dowiedziałem, istnieje taki jakże typowo amerykański festiwal tandetnej próżności, błyszczącej chały i obłędnych wizji napitych kowbojów - Ducati Monster Challenge - zerknijcie jakie sprzęty wygrały w 2005r. Ciekawe czy macie podobne opinie do mojej......

Ducati Monster Challenge 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
A mam jeszcze takie pytanko.. Czy PROBIKE S.A. jest już dealerem/serwisantem Ducati na PL, czy nie? To ciekawość czysta przemawia.. Co się w takim razie stanie z Polonia Cup?

 

Z tego co wiem jest oficjalnym i jedynym importerem Ducati.

pzdr

 

W USA, jak się dowiedziałem, istnieje taki jakże typowo amerykański festiwal tandetnej próżności, błyszczącej chały i obłędnych wizji napitych kowbojów - Ducati Monster Challenge - zerknijcie jakie sprzęty wygrały w 2005r. Ciekawe czy macie podobne opinie do mojej......

Ducati Monster Challenge 2005

 

 

W skali od 1 do 10 te zwycięskie Monstery dostać mogą ode mnie co najwyżej 3-4 punkty. Punkty za zastosowane materiały, bo trochę tam dodatków jest. Mi podoba się jedynie pierwszy - cafe racer, chociaż mówiąc szczerze mogę ze swojego zrobić coś takiego w tydzień, tym bardziej, że większość elementów mam pod takiego cafe racera wyprowadzone już. Poza tym koleś nawet nie zmienił koloru felg, zero polerki..

 

Prawdziwe zawody robi samo Ducati, w Bolonii rzecz jasna. Mam na kompie jakieś 300 zdjęć przerobionych do zawodów designerskich Monsterów. Tam to dopiero są perełki. A za robienie z Monstera jakiegoś low ridera z czoperową charakterystyką widelca to bym tego grubego "tjunera" wykastrował chętnie...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...