Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

witam

jak jeszcze masz ochotę poszukać kufrów to możesz zobaczyć firmę Shad ( http://www.shad.es/ ) produkty które dość podobne są do Givi ale chyba tańsze. Wydaje mi się, że importował je w swoim czasie Motostyl z W-wy (ul. Targowa) - teraz są dilerem Yamahy (wcześniej Suzuki).

Jak masz ochotę to polecam równiez zwiedzeni motobazarów, na których też można zanaleźć np Hepko&Becker (drogie ale Niemieckie :biggrin: ) lub innych producentów w znacznie niższych cenach niż w sklepie

Pozdrawiam,

krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia o czym mowisz :biggrin:

 

co ty, facet........zartowalem :biggrin:

 

mialem na mysli, ze nie wiem jak ciezko by bylo zawsze sie kasa na motorowe akcesoria znajdzie

wracaj do zdrowia

 

pozdrowienia z wiosennego (26C) sydney :bigrazz:

melvin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale ladny temat powstal, piknie sie czyta :biggrin: :biggrin:

 

 

tak przegladam poprzednie zapisy i zauwazylem ze sie obijasz, kolego. czytac to kazdy lubi ale moze jakas mala kontrybucja z twojej strony by sie przydala

dlatego ze masz super-bike to cie z obowiazku nie zwalnia :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za życzenia u nas niestety jest tylko 23 stopnie i piękne słońce :biggrin: i piękna jesień się zbliża.

Co do kasy to jak wszędzie i u większości motomaniaków - zawsze brakuje :biggrin: ale my twardziele się nie dajemy i dalej inwestujemy w nasze cudeńka

 

Pozdrawiam gorące Sydney

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można by trochę upiekszyć M600 ale z drugiej strony można łatwo popaść w przesadę, bo za wyglądem niestety nie idą osiągi!!! Tak, że zawieszenia napewno nie zmienię tylko kupię S2 albo jeszcze lepiej S4 i wtedy troszkę poeksperymentuję :biggrin: ale to może za dwa latka. Ja na pewno wymienię manetki bo te fabryczne to przypominają motorynkę, kierunki, tylnią lampę - żenada, zastanowię się nad lusterkami itp.

Pozdrawiam Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba

a masz już na oku jakieś konkretne modele od jakiś producentów?

Ja wrzuciłem tylną lampę LED od Louisa nasywa się Monster Style i jest bardzo fajna 9info na strinie www.louis.de w katalogu LED-RUECKLICHT. w drukowanej wersji jest na stronie 626).

 

pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ja wrzuciłem tylną lampę LED od Louisa nasywa się Monster Style...

mozesz tez popatrzec na produkt firmy clear alternatives bardzo popularna wsrod czlonkow DML

i powiem ci ze jest bardzo jasna a ich cena wysylki jest bardzo przyzwoita; tylo $9 za wyslanie z usa do australi......wyobrazam sobie ze do polski bedzie nawet taniej

 

 

...Ja na pewno wymienię manetki bo te fabryczne to przypominają motorynkę, kierunki, tylnią lampę - żenada, zastanowię się nad lusterkami itp.

 

to wszystko - i wiecej - znajdziesz wsrod produktow firmy rizoma

wiem, ceny sa spore, ale uzyj to tylko jako katalog ze zdjeciami

 

jesli chcesz cos kupic z rizoma, kup to od PJ's Parts facet o wiele tanszy, super solidny i tani w wysylce

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak przegladam poprzednie zapisy i zauwazylem ze sie obijasz, kolego. czytac to kazdy lubi ale moze jakas mala kontrybucja z twojej strony by sie przydala

dlatego ze masz super-bike to cie z obowiazku nie zwalnia :biggrin:

 

 

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

raaanyyy- domowyyy zlobek mam!!! ;-]]]] do pracy latam jak snieta ryba, w ogole na nic nie mam czasu!

potrzebowalem kopa w dupe, wiec spreze sie i cos naklikam o moich doswiadczeniach ale...wlasciwie tylko superbike. no tak, czas najwyzszy!

druga sprawa- poznikaly posty z 20.09, z popoludnia? Dziwny przeskok, problemy jakies? :biggrin:

pzdr,forza

Edytowane przez jacek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, no nic jeszcze nie upatrzyłem, jak napisałem wcześniej mam Monstera od... 3 tygodni! A i do pracy trzeba chodzić i na bułki zarobić. Sezon przerabiania zacznie się jak spadnie śnieg... choć myślałem trochę nad łańcuchami do Ducati ale nigdzie ich kurcze nie mogę znaleźć.. he, he..

Pytanko do Krzycha: czy M620 ma regulację zawieszenia z przodu??? Czy tak jak mój - wymiana...

 

Co do odwagi w wyrażaniu opinii to Melvin pewnie nie wie, że my teraz w UE i trzeba być "politycznie poprawnym", ale na szczęście są na świecie jeszcze faceci na motooorach, którzy mają swoje zdanie, no ale dość tego politykowania.

Pozdro Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, dlaczego nie podoba wam się "tylny ogon" w monsterze, calkiem niezle wyglada i nadaje agresji motocyklowi!

Proponuję przeniesc się na jeden temat, bo drazni ciagle skakanie z 1 na 2 i z powrotem, myli się co ktos i gdzie napisal.

Temat "Jakie Ducati wybrać" zostawmy na porady dla kupujących :biggrin:

Pozdro Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Ducati... Mnie jeszcze brakuje kasy na zakup a i umiejętności nie pozwalają na wykorzystanie potencjału tych maszyn, ale poczekamy i zobaczymy... Moze za kilka sezonow?

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej nie poddawaj się tak łatwo - można jak się trafi coś za całkiem rozsądne pieniądze trafić. Znasz powiedzenie: szukajcie, a znajdziecie :biggrin:

 

ja równiez się rozglądałem przez ponad 6 miesięcy zanim znalazłem swego Duca

 

pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy M620 ma regulację zawieszenia z przodu??? Czy tak jak mój - wymiana...

 

nie ma - kup ohlins a zobaczysz (poczujesz) roznice

a ty sobie z melvina jaj nie rob bo melvin oprocz motorow to dziennik tez oglada i wie mniej wiecej co sie na swiecie dzieje :biggrin:

 

gratuluje monsterka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...