Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

witam joy

tak z ciekawości wrzuciłem do googli hasło kufry motocyklowe i znalazlem coś takiego: http://www.grom.win.pl/ - jak widać z wyglądu nawet zaczyna to przypominac givi - nie wiem jak z jakością

Dodatkowo możesz tam znaleźć trochę innych linków i danych o producentach

pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U melvina zaczyna się teraz lato.. :crossy: , a my możemy powoli pakować Duki do garaży ;) nadchodzi zima - czas majserkowania, ulepszania, upiekszania.

Pozdro

 

PS. Całkiem ciekawe te heble od 748, trzeba będzie chyba trochę nad tym pomyśleć. Na razie uczę się dopiero monstera, więc do końca sezonu wystarczy pojedycza tarcza, ale w głowie już gdzieś świta...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Witam,

i na razie założyłem szybę Puig'a (choć zastanawiam się nad jej demontażem bo jednak zakłóca trochę cały wygląd, a fabrycznie proponowana nie dość, że jest droga to też nie wygląda najpiękniej).

 

 

Cześć Krzychu, ja kupiłem wczoraj szybę givi, wyglada nieźle, podeślę ci zdjęcia jak ją dzisiaj zamontuję.

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominik mi wspominal ze niedlugo jest zlot DOC - to by bylo najlepsze miejsce. jestes na miejscu - popytaj

 

melvin

 

..............................................................................

 

Hallo Dominik, co sie dzieje? Dawaj cyna ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

jak ja patrzyłem po stonach i u firm zajmujących się importem givi lib piug'a to w oficjalnych cenach w zależności od modelu szybki kosztują od 250 pln w górę (czyli od okloło 80$ wzwyż).

Jeśli natomiast popatrzy sie po allegro to podstawowy puig kosztuje około 100 pln (na ogół zciągany z Niemiec).

Mam już parę fotwk podrzucnych do obejżenia na http://www.bikepics.com/members/muminek/

Komentarze negatywne i pozytywne mile widziane :biggrin:

pozdrawiam,

Krzysztof

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no motorek jest calkiem, calkiem :biggrin:

ta wersja dark ma fajny satynowy lakier i to daje motorowi huliganski wyglad; jest ok

szybce sie przygladnalem i wyglada ok, choc nie widac za dokladnie. dla mnie taka odpada bo ja potrzebuje tylko gore jako ze dol jest plastikowy w kolorze motoru

 

prosisz o komentarze.......kilka sugestii

zdaje sobie sprawe ze to wiaze sie z kosztami (i uwierz mi ze duzymi), ale tylko jako wzorzec, a ty moze znajdziesz tansze rozwiazanie lokalnie

zobacz sobie na www.rizoma.com i popatrz na lusterka, oslony paskow, raczki i ich koncowki, pojemniczki do sprzegla i hamulcow, migacze

zobacz tez na www.carbonworld.de i przygladnij sie oprocz czesciom z CF, migaczom kellerman - na zywo wygladaja super i sa LED

 

to na razie - jak sprzedasz nerke i bedziesz mial wiecej funduszy to daj znac :biggrin:

 

na razie

melvin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Hallo Dominik, co sie dzieje? Dawaj cyna ;-]

 

No jak dawaj dawaj? Sam dawaj!! Miał być w Gnieźnie przeca!

 

Mam już parę fotwk podrzucnych do obejżenia na http://www.bikepics.com/members/muminek/

Komentarze negatywne i pozytywne mile widziane

 

Witam Krzysiu i na polskich śmieciah :biggrin:

Ja bym Ci zimę spędzić na:

- zmieniasz lusterka - myszki Miki na jakieś designersko cywlizowane :buttrock:

- robisz tail chop, jeżeli nie chceszą ciąć ramy, zrób chociaż średni tył w najlepiej w karbonie z DP (teraz robią cuda)

- ścinasz nadkole lub wywalasz je całkiem

- sides out, przerabiasz odpowietrzenie skrzyni korbowej, wstawiasz mały filtr stożkowy,

- podwyższasz tył poprzez włożenie dystansów, ich długość dopasujesz do siebie, ja dałem jakieś 20 mm - ten i powyższy patent zapewniają Ci wysoki wizerunek moto

- usuwasz standardowe kierunki, w ich miejsce mini blinkery - my Europejczycy mamy Louisa i Polo, oni robią teraz super rzeczy na ledach!!

- Termis masz piękne, cały ich image psują standardowe nakładki na wydechy, zamawiasz więc CF. Mogę Ci pomóc je kupić u chłopaków z Toxic Composites w Kaliszu, robili dla mnie sporo części w CF

- możesz pobawić się z kołami, podpowiem Ci piękną sprawę - chłopaki z Kalisza mają patent na krycie felg CF!!! :biggrin:

No, chyba tyle :bigrazz:

Reszta na później, bo Ci zimy nie wystarczy :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Całkiem ciekawe te heble od 748, trzeba będzie chyba trochę nad tym pomyśleć. Na razie uczę się dopiero monstera, więc do końca sezonu wystarczy pojedycza tarcza, ale w głowie już gdzieś świta...

 

nie zapomnij o ohlins - to tylko naturalne by lepsze zawieszenie szlo w parze a lepszymi hamulcami; szykuj kase.....a monster na zlotych nogach wyglada prze...... :biggrin:

 

 

tak z ciekawości wrzuciłem do googli hasło kufry motocyklowe i znalazlem coś takiego: http://www.grom.win.pl/ - jak widać z wyglądu nawet zaczyna to przypominac givi...

 

 

a tak by wygladal zamontowany gorny kufer givi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dominik i Melvin

dzięki za uwagi i podpowiedzi.

Widziałem Dominik Twoje przeróbki, które opisywałeś na DML - masz teraz sprzęt :biggrin:

Co do mich rzeczy to:

- na zdjęciach nie ma jeszcze lamy z białym kloszem, którą już wymieniłem (lampa z diodami)

- czekam na osłony na tłumiki - powinnienem mieć w tym tygodniu (załatwiłem sobie zftermarketowe ale są jak nowe)

- co do obręczy to w zimę chyba je ruszę do malowania i z chęcią skorzystam z Twojej pomocy czy polecenai

- czkam tez na nakładkę i pług pod silnik 9Może też dojedą w tym tygodniu)

- co do filtra i skrzyni korbowej - to jeszcze nie wiem - trchę się boję że sam nie dam rady - przy samochodach trochę się grzebałem, ale przy motorzę jeszcze nie

- co do kierunków to teżsię przynmierzam do zmiany i też myślałem o Kellermanie w kierownicę

 

Też myślę o kilkudodatkowych elementach carbonowych, ale to chyba muszę organizować po woli - fundusze muszę dizelić na spawy domowe i na przyjemności - wiecie jak to jest :biggrin:

 

Mam jeszcze pytanie - Malvin wspomiła coś o spotkaniu DOC? MOże jakieś szczegóły

 

Dzięki za Wasze sugestie i pomoc

pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze miales odwage powiedziec to glosno :biggrin:

dzis po poludniu wracalem do domu i na motorowym parkingu pod moim domem "to" stalo, wiec cyknalem zdjecie

na zywo wyglada to jeszcze gorzej bo widac ten stelarz na ktorym to ufo jest zamocowane

mnie sie nie podoba ale to jest rzecz gustu i indywidualna; akurat sie trafilo zobaczyc to o czym mowimy

a propos to widzialem tez dzis czerwona 'strade z przymocowanym kwadratowym kufrem - tyle ze facet byl kurier to ma wytlumaczenie bo musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada ze nie zauwazysz a snieg bedzie juz topnial :bigrazz: co zalozysz to pokaz

 

 

Też myślę o kilkudodatkowych elementach carbonowych, ale to chyba muszę organizować po woli - fundusze muszę dizelić na spawy domowe i na przyjemności - wiecie jak to jest :biggrin:

 

nie mam pojecia o czym mowisz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

to był taki mój skrót myślowy.

Mówiłem o elementach carbonowych wspominaych przez Dominika, części które można by powymieniać z seryjnych na customowe. A o pieniądzach na to - to muszę niestety gospodarować funduszami jakie mam i dzielic je na sprwy domowe (mieszkanie i takie tam) oraz na przyjemności związane z motorem

Myślę, że to jakoś tak można wyjaśnić moje wczesniejsze info.

Jak było to mętnie przedstawione to sorki - jestem chory i mogę trochę w gorączce majaczyć :biggrin:

Pozdraiwam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...