Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

ale reszta też niczego sobie :icon_mrgreen:

 

milo mi

ta "reszta" to S2R 1000 - ten dzwiek suchego sprzegla brzmi nieziemsko

a i ozdobic go mozna niezle

 

 

.......... suche sprzeglo1

 

.......... suche sprzeglo2

 

.......... suche sprzeglo2 (detal)

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Najlepiej od 900 ccm w górę - wówczas do charakterystycznych dźwięków desmodromicznego rozrządu dochodzi dzwonienie (klekot na biegu jałowym) suchego sprzęgła. Oczywiście nieodzowne są otwarte wydechy, a najlepiej ich brak.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak duca to tylko seria 9 no ewentualnie 7 biposto oczywiscie.

 

Tu kilka fotek dla zapoznania sie z modelem

 

http://www.mojemotocykle.za.pl/brno06/p1020276.html

http://www.mojemotocykle.za.pl/brno06/p1020281.html

http://www.mojemotocykle.za.pl/brno06/p1020286.html

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i koniecznie z przyczepka :icon_mrgreen: ;) http://img470.imageshack.us/img470/618/10089241tp8.jpg

 

 

si si :D :)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak duca to tylko seria 9 no ewentualnie 7 biposto oczywiscie.

 

pozwole sobie na wyrazenie innej opini

seria 9 i jej "mlodszy brat" seria 7 sa motorami wspanialymi.........ale jako drugi motor uzywany w w'end, na krotkie szalenstwa a przede wszystkim tor

ich potoczna nazwa "marzenie chiropraktora" (odnoszaca sie do ich wlascicieli) mowi sama za siebie

jak sa to fenomenalne motory tak sa one nie praktyczne w codziennym uzyciu; nadgarstki cierpna po krotkiej chwili i modlisz sie by cie czerwone swiatlo zlapalo. potem zaczynaja bolec plecy

na drodze jest lepiej bo wiatr pomaga ale bol pozostaje

moge tak wyliczac dalej ale mniej wiecej widzisz obraz. jezdzilem obydwoma, koledzy ja maja i wszyscy sie zgadzamy ze maja one kazda zalete procz praktycznosci...........ale to jest ducati i zdrowy rozsadek nie odgrywa tu zadnej roli :icon_mrgreen:

 

....biposto oczywiscie.... juz wogole w gre nie wchodzi bo zabranie pasazera na tego typu motor to kara za grzechy; kto bardziej pokutuje nie jest pewne ale faktem jest ze obydwoje cierpia ;)

jest to poza tym dosc kosztowna opcja jako ze seria 7 i 9 przychodzi do sklepu w wersji monoposto - jak na zalaczonych przez ciebie fotkach

 

moje 2c

melvin

 

ps

chcesz super wygode i ducati w jednym motorze? multistrada jest pod tym wzgledem nie do pobicia

a jak chcesz miec wzgledna wygode ale wieczna frajde - kup MONSTER :D

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

multistrada jak sie skreca kierownica to skreca ta szybka z tego co pamietam i wyglada to koszmarnie

 

tyl ma bardzo ladny, monowachacz, dwie strzelby pod siodlem ale przod to kwestia gustu zapewne

ducati st3 podobne do vfr hondy ale calkiem ladne moto

100 ds supersport wedlug mnie piekny klasyczny wyglad

natomiast naked monster coz dobry do miasta i na krotkie wypady, w daleka turystyke sie nie nada jak to naked, ale jest to naprawde uniwersalny sprzet pozycja wygodna, zrywny szybki, fajny

 

to jezeli chcesz koniecznie ductii

bo szczerze mowiac osobiscie znalazl bym o wiele fajniejsze moto jak dla mnie oczywiscie w tych pieniadzach z innej stajni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyl ma bardzo ladny, monowachacz, dwie strzelby pod siodlem ale przod to kwestia gustu zapewne

faktem jest ze wizualnie nie jest najpiekniejszy motor; z jakiego konta by na niego nie spojrzec

ale jest wygodny, funkcjonalny, w wersji 620cc gabarytowo mniejszy niz 1000cc i niebywale zwrotny

gdy wyposazony w opcjonalne kufry po bokach i z tylu - jest idealnym ducati na podrozowanie (nawet we dwoje)

 

 

 

100 ds supersport wedlug mnie piekny klasyczny wyglad

wizualnie - bardzo atrakcyjny - bardziej wg mnie atrakcyjny niz wersja paul smart

ale potwornie niewygodny. jestes na nim tak wyciagniety do przodu ze jakakolwiek dluzsza podroz nie wchodzi w gre; uwierz mi, probowalem. no i nie mozesz wziac pasazero chocbys chcial; tylko produkowany w wersji monoposto

 

 

 

natomiast naked monster coz dobry do miasta i na krotkie wypady, w daleka turystyke sie nie nada jak to naked, ale jest to naprawde uniwersalny sprzet pozycja wygodna, zrywny szybki, fajny

i tu trafiles w sedno sprawy - podpisuje sie pod tym oswiadczeniem dwoma rekami

moj s2r jest moim drugim monsterem i ze zmienionym ukladem kierowniczym i podnozkami, moge w miare komfortowo wybrac sie na w'endowa wycieczke; pod warunkiem ze zapakuje sie do plecaka

a i na torze tez nie jest najgorszy; im bardziej krety tor tym lepiej

 

 

 

to jezeli chcesz koniecznie ductii

bo szczerze mowiac osobiscie znalazl bym o wiele fajniejsze moto jak dla mnie oczywiscie w tych pieniadzach z innej stajni ...

poprzyj ten poglad konkretnymi przykladami i bedziemy mieli dyskusje..........

 

 

melvin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...