Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

cagiva raptor jest ładnym motocyklem ale pamiętaj że to nigdy nie będzie to co ducati, niepowtarzalny dźwięk suchego sprzęgła i warkot dwucylindrowej l-ki, no i do tego hamulce brembo

już za pół roku sam bede kupował ducati ale monstera 600tke, a tobie radze śledzić allegro na bierząco bo zdarzają się lepsze okazje niż za granicą (swoją drogą dziwne)

 

z tych trzech brałbym pierwszego Ducati M900 ale starałbym się jeszcze sporo stargować, jego cena kilka tygodni temu wynosiła 22tys zł a teraz jest już 16tys

a jeżeli interesuje cie azagraniczne forum ducati to zapraszam na ducatimonster.org - chyba największe forum monstera na świecie tyle że po angielsku

 

a jak chcesz sportowego ducatka to może ducati ss

http://www.allegro.pl/item120702003_ducati...n_idealny_.html

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M251692

Edytowane przez melon19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

już za pół roku sam bede kupował ducati ale monstera 600tke, a tobie radze śledzić allegro na bierząco bo zdarzają się lepsze okazje niż za granicą (swoją drogą dziwne)

 

ztp://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M251692[/url]

 

wiesz przyjacielu jak cos na poczatku bylo krzywe a polski fachman wyprostowal to zawsze to tansze niz nie skrzywione...

 

okazji nie ma

dobry motocykl kosztuje

co tanie to drogie

wiem sam sie przekonalem juz mialem pare motorkow i wiem co niektorzy magicy polacy probuja wcisnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

suche sprzęgło występuję chyba tylko w M900

jeżeli chce ktoś nabyć M 900 z 96r to moge sprzedac przeb to 6000mil fajna wersja bo ma obrtomerz z tych lat to chyba nie wszytkie miały

podzr

 

 

Suche sprzęgło to urok Ducati, więc wszystkie Dukaty mają takie...

Ile sobie cenisz swojego Monstera 900 bo interesuję się ostatnio monsterami.. chcę zmienić motorek na monstera.. więc jaka cena? pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan to bede musiał widocznie liczyć na to że trafi mi się uczciwy sprzedawca(?)

 

a jeśli chodzi o info dot. monsterów to w "polskim necie" nie ma tego zbyt dużo ale był już kilka mies temu wątek dot. ducati i w nim były zawarte wszystkie info potrzebne na początek a jeśli chcesz więcej to pozostają tylko styrony zagraniczne

 

z tym suchym sprzęgłem to tak nie do końca: występuje ono tylko w 900 i 1000 oraz w każdym silniku 4zaworowym, natomiast nie występuje w 400 600 620 695 750 800

Edytowane przez melon19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz wziac ze soba mechanika

idziesz do zakladu gdzie pracuje i mowisz co i jak

jak gdzies blisko to za 200 zlotych go podwieziesz

sprawdzi kompresje

poodkreca to i owo i sprawdzi czy nie bylo prostowane

albo mozesz sam zrobic ogledziny ale silnika oczami nie przeswietlisz ;)

Edytowane przez Stan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz wziac ze soba mechanika

idziesz do zakladu gdzie pracuje i mowisz co i jak

jak gdzies blisko to za 200 zlotych go podwieziesz

sprawdzi kompresje

poodkreca to i owo i sprawdzi czy nie bylo prostowane

albo mozesz sam zrobic ogledziny ale silnika oczami nie przeswietlisz :icon_arrow:

 

ale kompresje zmierze palcem ;) :icon_twisted: sorry za ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu wybrałbym Dukę z kratownicową ramą ;)

 

A tak na poważnie to brałbym ST-2

 

 

 

Jeździłem takim 900ccm w półowiewce, solo jeździło mi się bajo bongo, z pasażerem nie próbowałem ale nie sądze żeby było tak cudownie, tak szalenie :flesje:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...